logo
12 Aralık 2019 Perşembe 09:33:44
basketbol
09:10Troel - BunCanlı
tenis
09:10Anton Matienko - Lion LaruCanlı
futbol
09:08Palmeiras LK - Flamengo LKCanlı
basketbol
09:00Cavs - BullsCanlı
tenis
08:20Vyacheslav Ronjin - Marsel KurmaevCanlı
basketbol
07:15Soles De Mexicali - Panteras de AguascalientesCanlı
basketbol
06:30Golden State Warriors - New York Knicks
tenis
08:30Nudnida Luangnam - Naho Sato
tenis
08:30Peangtarn Plipuech - Martina Caregaro
tenis
08:30Risa Ushijima - Shalimar Talbi
tenis
08:30Ulrikke Eikeri - Emma Raducanu
tenis
09:35Ioana Gaspar-Ivan - Maria Shusharina
tenis
10:00Kristina Mladenovic - Sara Sorribes Tormo
tenis
10:00Magdalena Frech - Daria Snigur
tenis
10:00Alicia Smith - Corinna Dentoni
tenis
10:00Olga Doroshina - Diāna Marcinkēviča
tenis
10:00Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty - Punnin Kovapitukted
tenis
10:30Accrington Stanley - David Jorda Sanchis
tenis
10:30Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - Marc Dijkhuizen
tenis
10:30Alvaro Lopez San Martin - Yanki Erel
tenis
10:30Richard Zusman - Kuzey Çekirge
tenis
10:30Saba Purtseladze - Niklas Schell
tenis
10:30Yekaterina Dmitrichenko - Mira Antonitsch
tenis
10:30Alex Marti Pujolras - Jose Francisco Vidal Azorín
tenis
10:30Fermin Tenti - Dennis Uspensky
tenis
10:30Manuel Guinard - Daniel Litvinov
tenis
10:30Niels Lootsma - Jaime Caldes
tenis
10:30Lamis Alhussein Abdel Aziz - Anna Powaska-Kobylarz
tenis
10:30Maria Marfutina - Annick Melgers
futbol
11:00Aeronautical Development Establishment - BUFC
tenis
11:00David Pichler - Mason Recci
tenis
11:00Pablo Vivero Gonzalez - Domagoj Biljesko
tenis
11:00Pavel Shumeiko - Vitaliy Sachko
tenis
11:00Peter Kobelt - Sean Hodkin
tenis
11:00Josephine Boualem - Oleksandra Oliynykova
tenis
11:00Martina Spigarelli - Lina Glushko
tenis
11:00Oana Gavrila - Maria Kallistrou
tenis
11:00Polina Leykina - Tina Cvetkovic
tenis
11:00Stefano Battaglino - Laurynas Grigelis
tenis
11:05Daria Kruzhkova - Katarina Kozarov
tenis
11:05Ekaterina Reyngold - Mariam Dalakishvili
futbol
11:30Persebaya 1927 - Arema
futbol
11:30Perseta Tulungagung - PSID Jombang
futbol
11:30Persiba Bantul - Sleman United
futbol
11:30Persidi Idi - 757 Kepri
futbol
11:30Persigo Semeru - Persedikab Kediri
futbol
11:30Persijap Jepara - Perseden Denpasar
futbol
11:30PSKC Cimahi - Persekat Kabupaten Tegal
futbol
11:30Putra Sinar Giri - Gaspa 1958
futbol
11:30Tiga Naga - Karo United
futbol
11:30Real Kashmir - Gokulam Kerala
tenis
12:00Luka Pavlovic - Marko Miladinovic
tenis
12:00Marco Bortolotti - Linus Frost
tenis
12:00Ayla Aksu - Misaki Matsuda
tenis
12:00Matsuda/Hosogi - Bougrat/Rushiti
tenis
12:00Manfred Fellin - Alexander Weis
tenis
12:00Simone Roncalli - Jordan Correia Passos Do Carmo
tenis
12:00Ana Lantigua De La Nuez - Nevena Sokovic
tenis
12:00Irene Lavino - Oana Georgeta Simion
tenis
12:00Julyette Maria Josephine Steur - Merna Refaat
tenis
12:00Marion Viertler - Anastasia Zolotareva
tenis
12:00Nada Fouad - Lexie Stevens
tenis
12:00Andrea Guerrieri - Thomas Laurent
tenis
12:00Ergi Kirkin - Nicolas Moreno De Alboran
tenis
12:00Anna Siskova - Yana Karpovich
tenis
12:00Bojana Marinkovic - Alice Gillan
tenis
12:00Marine Partaud - Angelica Raggi
tenis
12:00Yuriko Miyazaki - Mariana Drazic
tenis
12:30Arlinda Rushiti - Ekaterina Kazionova
tenis
12:30Adrian Bodmer - Alexander Donski
tenis
12:30Michail Pervolarakis - Artem Smirnov
tenis
12:30Stuart Parker - Yshai Oliel
tenis
12:30Ui-sung Park - Mathias Zukas
tenis
12:30Galateia Mesochoritou - Chiara Scholl
tenis
12:30Julia Stamatova - Diana Krasnova
tenis
12:30Laura Schaeder - Dorka Drahota Szabo
tenis
12:30Nicole Fossa Huergo - Caroline Romeo
tenis
12:30Kang/Plipuech - Carruthers/Natarajan
tenis
12:30Luangnam/Ushijima - Eikeri/Yashina
tenis
12:30Muntean/Talbi - Kim/Kim
tenis
13:00Gram/Lavrichenko - Gaspar/Craciun
futbol
13:00AGORC - MEG
futbol
13:00Kenkre - Companeros
tenis
13:30Dmitrichenko/Silich - Baykan/Kozarov
tenis
13:30Dabryian/Purtseladze - Panin/Shchaya-Zubrov
tenis
13:30Lingua Lavallen/Sorrentino - Dembek/Dhoe
futbol
13:30Arman Gohar - Rayka Babol
futbol
13:30Baadraan Tehran - Mes Rafsanjan
futbol
13:30Damash Gilan - Aluminium Arak
futbol
13:30Fajr Sepasi - Sepidrood Rasht
futbol
13:30Gol Reyhan Alborz - Niroye Zamini
futbol
13:30Khosheh Talaei - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:30Malavan - Qashqai
futbol
13:30Navad Urmia - Esteghlal
futbol
13:30Sanat Mes Kerman - Elmo Adab
tenis
13:30Greetje Minnen - Barbara Haas
tenis
13:30Katarzyna Kawa - Ana Bogdan
tenis
13:30Bolkvadze/Webley-Smith - Ivakhnenko/Fomina
tenis
13:30Abou Taleb/Zakaryia - Monzon/Tenti
tenis
13:30Guinard/Grigelis - Sabry/El-Moslemany
tenis
13:30Volpi/Juarez - Lootsma/Monteiro
tenis
13:30Erik Crepaldi - Titouan Droguet
tenis
13:30Fabien Reboul - Kristjan Tamm
tenis
13:30Francesco Vilardo - Sadio Doumbia
tenis
13:30Luca Giacomini - Stefan Palosi
tenis
13:30Skander Mansouri - Timur Kiuamov
tenis
13:30Malene Helgo - Ylona-Georgiana Ghioroaie
futbol
13:45Bali United Pusam - PS TIRA
tenis
14:00Gavrila/Spigarelli - Bergen/Lebedeva
tenis
14:00Glushko/Oliynykova - Lazar/Ogescu
tenis
14:00Kallistrou/Pavlou - Peeva/C. Scholl
tenis
14:00Lovric/Cvetkovic - Vangelova/Nepliy
tenis
14:00Beloborodko/Zgirovsky - Yeshaya/Kobelt
tenis
14:00Nincevic/Nincevic - Pichler/Sachko
tenis
14:00Thanos/Theodorou - Jeong/Park
tenis
14:00Vivero Gonzalez/Zukas - Sim/Turco
tenis
14:00Marfutina/Simion - Melgers/Stephens
tenis
14:00Vidal Azorin/Uspensky - Sunish/Sharma
tenis
14:05Miljan Zekic - Gustav Hansson
futbol
14:30Badak Lampung - Bhayangkara United
futbol
14:30Kalteng Putra - Persipura Jayapura
tenis
15:00Aksu/Kajevic - Ovcharenko/Skachkova
tenis
15:00Bortolotti/Jecan - Chepelev/Jandric
tenis
15:00Cubelic/Schell - Frost/Hansson
futbol
15:00Banten Jaya - Persiter Ternate
futbol
15:00Bontang City - Persemi Mimika
futbol
15:00Persikota Tangerang - Tornado
futbol
15:00Persinga Ngawi - Protaba Bantul
futbol
15:00Persitas Tasikmalaya - Persibas Banyumas
futbol
15:00PSBL Langsa - Persibri Batanghari
futbol
15:00PSN Ngada - PSIL Lumajang
futbol
15:00Leopards - Kenya Commercial Bank
tenis
15:00Danylo Kalenichenko - Karl Friberg
tenis
15:00Maciej Smola - Jonathan Mridha
tenis
15:00Matija Pecotic - Harry Wendelken
tenis
15:00Simon Freund - Aliaksandr Liaonenka
tenis
15:00Hradecka/Klepac - Paquet/Potapova
tenis
15:00Wickmayer/Minnen - Dzalamidze/Krunic
tenis
15:00Gai/Sokovic - Al-hussein Abdel Aziz/Zolotareva
tenis
15:00Alice Rame - Antonia Ruzic
tenis
15:00Jessica Bouzas Maneiro - Anastasia Kulikova
tenis
15:00Matilda Mutavdzic - Anastasia Pribylova
tenis
15:00Catini/Lanca - Biolay/Gravouil
tenis
15:00Piangerelli/Prati - Cavalle-Reimers/Marinkovic
futbol
15:20Al Hazm Rass - Abha
futbol
15:30Lahti - Haka
tenis
15:30Polina Kudermetova - Zeynep Sönmez
futbol
15:30Al Marekh Port Said - Al-Nasr Kahire
futbol
15:30Al-Ittihad Al-Sakndary - Tanta
tenis
15:30Bocchi/Giacomini - Crepaldi/Ricca
tenis
15:30de Bernardis/Taddia - Lakat/Mansouri
tenis
15:30Doumbia/Reboul - Laurente/Moreno De Alboran
tenis
16:00Fabio Fognini - John Isner
tenis
16:30Mansouri/Siskova - Ghioroaie/Dema
tenis
16:30Aslan Karatsev - Niklas Johansson
tenis
16:30Toby Martin - Adam Moundir
tenis
16:30Zizou Bergs - Aleksei Khomich
tenis
16:30Kawa/Pigossi - Garcia-Perez/Sorribes Tormo
futbol
17:00Maan - Sahab Club
futbol
17:00North East United - Chennaiyin
futbol
17:00OFTA of Kribi - Les Astres
tenis
17:30Gael Monfils - Stanislas Wawrinka
futbol
17:45Al Shabab Riyadh - Al-Raed
tenis
18:00Glinka/Krutykh - Moundir/Noguchi
tenis
18:00Kalenichenko/Liutarevich - Karatsev/Shyla
tenis
18:00Mridha/Freund - Wendelken/Friberg
tenis
18:00Zayed/Elamin - Kossek/Smola
futbol
18:00Pioneros de Cancun - Tepatitlan de Morelos
futbol
18:00Isa Town - Sitra Club
futbol
18:00Qalali Club - Al Tadamun Buri
futbol
18:00Al-Masry Club - Arab Contractors
futbol
18:30WAC D'Adjame - San Pedro Fildişi Sahili
futbol
18:30Al Kuwait - Qadsia
futbol
19:00Lamontville Golden Arrows - Bidvest Wits
futbol
19:00Real Bamako - Djoliba AC Bamako
futbol
19:30Elite United - Brikama United
futbol
19:30Steve Biko - Gunjur United
futbol
19:45Al-Wahda Club Mecca - Al Adalah
tenis
20:00Cataldi/Fordham - Osabuohien/Portalatin
basketbol
20:00Khimki Moskova - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Botsvana Railways Highlanders - Township Rollers
futbol
20:00Notwane - Molepolole City
futbol
20:00Huracan Del Paso De La Arena - Atletico Platense
tenis
20:30Bradley/Butsch - Smith/Stalder
futbol
20:30Esmeraldas - Otavalo
futbol
20:30Zamalek - Pyramids
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
20:55Getafe - Krasnodar
futbol
20:55Karabağ - F91 Dudelange
futbol
20:55LASK Linz - Sporting Lisbon
futbol
20:55PSV Eindhoven - Rosenborg
futbol
20:55Stade Rennais - Lazio
futbol
20:55Standard Liège - Arsenal
futbol
20:55Kopenhag - Malmö (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:55Standard Liege - Arsenal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:55Getafe - Krasnodar (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:55Basel - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:55APOEL - Sevilla
futbol
20:55CFR Cluj - Celtic
futbol
20:55Eintracht Frankfurt - Vitoria Guimaraes
futbol
20:55Copenhagen - Malmö
futbol
20:55Basel - Trabzonspor
futbol
20:55Dynamo Kyiv - Lugano
basketbol
21:00Kızılyıldız - Baskonia (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:00Deportivo Sanarate - Antigua GFC
tenis
21:30David Goffin - Lucas Pouille
tenis
21:30Mar/Raszkiewicz - Kawaguchi/Kukharchuk
futbol
22:00Nacional Potosí - Royal Pari
basketbol
22:05Maccabi FOX - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:30Manchester 62 - Magpies
futbol
22:45Glebe North FutbolClub - Tek United
futbol
23:00Borussia Mönchengladbach - İstanbul Başakşehir
futbol
23:00Gent - Oleksandriya
futbol
23:00Ludogorets 1945 - Ferencvárosi TC
futbol
23:00Manchester United - AZ Alkmaar
futbol
23:00Partizan Belgrade - Astana
futbol
23:00Porto - Feyenoord
futbol
23:00Rangers - Young Boys
futbol
23:00Espanyol - CSKA Moskova
futbol
23:00Roma - Wolfsberger
futbol
23:00ŠK Slovan Bratislava - Braga
futbol
23:00Wolfsburg - Saint-Étienne
futbol
23:00Wolverhampton - Beşiktaş
futbol
23:00Wolves - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Roma - Wolfsberger (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Glasgow Rangers - Young Boys (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
23:00B.M.Gladbach - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
23:00Real Madrid - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Dublin University - St John Bosco
futbol
23:00St. Francis - Broadford Rovers
futbol
23:00Portmore United - Cavalier
futbol
23:30La Luz - Uruguay Montevideo
futbol
23:30Rocha - Huracan Buceo
futbol
00:00Chacaritas - 9 de Octubre
futbol
01:00Humble Lions - UWI
tenis
02:00Alex Bolt - Max Purcell
tenis
02:00John-Patrick Smith - Maverick Banes
futbol
03:00Arsenal de Sarandí - Club Atlético Colón
futbol
03:00Guabirá - Sport Boys Warnes
futbol
03:00Mount Pleasant Academy - Dunbeholden
futbol
03:30Club Aurora - Club Jorge Wilstermann
futbol
03:30The Strongest - Oriente Petrolero
tenis
04:00Bozovic/Marshall - Da Silva Fick/Tjandramulia
futbol
04:30Santa Tecla - FAS
futbol
11:30Brisbane Roar - Western United
futbol
11:30Persija Jakarta - Madura United
futbol
12:00Otzma FC Holon - Beitar Ramat Gan
futbol
12:00Bnei HaGolan VeHaGalil - Maccabi Sektzia Ma'alot-Tarshiha
futbol
12:15Maccabi Kiryat Gat - Shimshon Kafr Qasim
futbol
12:15Pardes Hanna-Karkur - Maccabi Neve Sha'anan Eldad
futbol
12:30Shimshon Tel Aviv - Hapoel Kfar Bara
futbol
12:45Haifa Robbie Shapiro - Maccabi Tamra
futbol
13:00Hapoel Herzliya - Maccabi Tzur Shalom
futbol
13:00Beitar Ironi Maale Adumim - Hapoel Ironi Gedera
futbol
13:00Beitar Yavne - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
futbol
13:00Hapoel Yyeroham - Shikun Hamizrach
futbol
13:00Maccabi Ironi Netivot - MS Dimona
futbol
13:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - MS Daburiya Osama
futbol
13:45Nordia Jerusalem - Maccabi Herzliya
futbol
13:45Hapoel Migdal HaEmek - Hapoel Iksal Amad
futbol
13:45MS Tira - Ironi Tiberias
futbol
14:00Hapoel Azor - Maccabi Sha'arayim
futbol
14:00Hapoel Marmorek - Hapoel Bikat Hayarden
futbol
14:00Maccabi Yafo Kabilyo - Hakoah Amidar Ramat Gan
futbol
14:00Maccabi Yavne - Maccabi Ashdod
futbol
14:00Hapoel Kaukab - Hapoel Bnei Arara Ara
futbol
14:00Maccabi Ironi Amishav PT - Beitar Kfar Saba
futbol
14:00MS Tseirey Taybe - Shimshon Bnei Taibe
futbol
14:00Hapoel Bnei Musmus - Maccabi Nujeidat Ahmed
futbol
14:00Hapoel Ihud Bnei Jat - Hapoel Beit Shean Mesilot
futbol
14:00Maccabi Ahi Iksal - Hapoel Bnei Furadiss
futbol
14:15Holon Yermiyahu - Hapoel Kfar Shalem
futbol
14:15Hapoel Qalansawe - MS Bnei Jaffa Ortodoxim
futbol
14:20Hapoel Ramot Menashe Meggido - Hapoel Tirat HaCarmel
futbol
14:30PSIS Semarang - Semen Padang
futbol
14:30Nassaji Mazandaran - Shahr Khodro
futbol
14:30Beitar Ironi Kiryat Gat - Bnei Eilat
futbol
14:30Hapoel Kiryat Ono - Ironi Beit Dagan
futbol
14:55Al Jubail Klübu - Al-Entesar
futbol
14:55Al Safa Club Dammam - Al Sharq
futbol
15:00Tractor Tabriz - Foolad Khuzestan FutbolClub
futbol
15:00Hapoel Bueine - Tzeirei
futbol
15:00Al-Rawdhah - Afief
futbol
15:00Hajer Club - Weg Taif
futbol
15:05Al Qaisoma - Al Hjazz
futbol
15:15Ironi Bnei Kabul - Ihud Bnei Majd al-Krum
futbol
15:15Al-Sadd Al-Kharj - Al-Sahel Al-Qatif
futbol
15:15Al-Washm - Al Jndal
futbol
15:20Al Kholood - Al-Anwar Club
futbol
15:20Arar - Al Drae
futbol
15:25Mukhammad Shekhov - Al Draih
futbol
15:30Markz Balata - Hilal Al-Quds
futbol
15:30Abu Qair Semad - Ghazl El Mahalla
futbol
15:30Baladiyet El Mahallah - Al-Hammam
futbol
15:40Al Arabi Umm Al Quwain - Al Taawon
futbol
15:40Al-Thaid Sharjah - Al Bataeh
futbol
15:45Al Hamriah - Dubba Al Husun
futbol
15:45Esteghlal - Shahin
futbol
15:45Al Suqoor - Al Akhdoud
futbol
16:00Thaqafi Tulkarem - Ahli Al-Khalil
futbol
16:00Pars Jonoubi Jam - Naft Masjed Soleyman
futbol
16:00Bnei Sakhnin - Hapoel Ashkelon
futbol
16:00Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod
futbol
16:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
16:00Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
16:00Kafr Qasim - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
16:00Swieqi United - Fgura United
futbol
16:00Birkirkara - Sirens
futbol
16:00Santa Lucía - Balzan
futbol
16:05Mirbat - Bahla Club
futbol
16:10Sepahan Isfahan - Paykan
futbol
16:15Al-Ahli Club Manama - Busaiteen Club
futbol
17:00Kerala Blasters - Jamshedpur
futbol
17:15Muscat - Dhofar S.C.S.C.
futbol
17:30Ettifaq Dammam - Al-Fateh
futbol
18:00East Riffa Club - Al-Najma
futbol
18:00Etar 1924 Veliko Tarnovo - Botev Vratsa
futbol
18:00Hibernians - Gżira United
futbol
18:00Académico de Viseu - Cova da Piedade
futbol
18:00PAE AO Kerkyra - PAS Giannina
futbol
18:15Naxxar Lions - St. George's
futbol
18:30SOL Abobo - AFAD Djékanou
futbol
18:45Hidd SCC - Al-Muharraq
futbol
19:00Altay - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Altay - Adana Demirspor
futbol
19:00Othellos Athienou - Ermis Aradippou
futbol
19:00Al-Nasr - Al Rustaq
futbol
19:00Saham Club - Sohar
futbol
19:45Al Nassr - Al-Taawon
futbol
20:00Mladá Boleslav - Jablonec
futbol
20:00Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
futbol
20:00USL Dunkerque - Boulogne
futbol
20:00HNK Gorica - Inter Zapresic
futbol
20:00Doxa Katokopias - Olympiakos Nicosia
futbol
20:30Erzgebirge Aue - SSV Jahn Regensburg
futbol
20:30Bochum - Hannover 96
futbol
20:30Bochum - Hannover (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alanyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Alanyaspor - Antalyaspor
futbol
20:30Auerbach - VSG Altglienicke
futbol
21:00AaB Fodbold - Nordsjælland
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:00Preußen Münster - Magdeburg
futbol
21:00Verl - Rot-Weiß Oberhausen
futbol
21:00BFC Viktoria 1889 - BSG Chemie Leipzig
futbol
21:00Eilenburg - SV Merseburg
futbol
21:00Greifswalder SV 04 - Torgelower SV Greif
futbol
21:30Rot-Weiss Essen - Homberg
futbol
21:30Fortuna Köln - SV Rodinghausen
futbol
21:30Hamm United - SV Curslack-Neuengamme
futbol
21:30Tennis Borussia Berlin - Tasmania Berlin
futbol
21:30Wiedenbrück 2000 - Gütersloh 2000
futbol
21:30Annecy - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
futbol
21:30Dinamo București - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
22:00Nancy - Châteauroux
futbol
22:00Chambly - Chamois Niortais
futbol
22:00Clermont Foot - Le Havre
futbol
22:00Lorient - Auxerre
futbol
22:00Sochaux-Montbéliard - Grenoble Foot 38
futbol
22:00Le Mans - Orléans
futbol
22:00Rodez Aveyron Football - Stade Malherbe Caen
futbol
22:00Valenciennes - Paris
futbol
22:00Harburger - Sasel
futbol
22:00Bourg-Péronnas - SO Cholet
futbol
22:00Red Star Saint-Ouen - Quevilly
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Béziers
futbol
22:00Stade Lavallois - Avranches
futbol
22:00Toulon - Lyon-Duchère
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Concarneau
futbol
22:00Villefranche - Bastia-Borgo
futbol
22:00De Graafschap - Telstar
futbol
22:00Oss - Excelsior
futbol
22:00Volendam - MVV Maastricht
futbol
22:00Helmond Sport - Go Ahead Eagles
futbol
22:00N.E.C. - Almere City
futbol
22:00NAC Breda - Den Bosch
futbol
22:00Grasshopper Club Zürich - Lausanne-Sport
futbol
22:30Hoffenheim - Augsburg
futbol
22:30Kortrijk - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
22:30Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
futbol
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:30Bayern Münih - Zenit Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:30KSV Roeselare - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30Llanelli Town - Goytre United
futbol
22:30Llangefni Town - Rhyl
futbol
22:30Liffey Wanderers - Cherry Orchard
futbol
22:45Lille - Montpellier
futbol
22:45Charlton Athletic - Hull City
futbol
22:45Lille - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Charlton Athletic - Hull City (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
22:45Asvel Villeurbanne - Olimpia Milano (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:45Caernarfon Town - Airbus UK Broughton
futbol
22:45Cefn Druids - Gap Connah's Quay
futbol
22:45Carrigaline United - St Marys
futbol
23:00Tullamore Town - Lucan United
futbol
23:00Deportivo Alavés - Leganés
futbol
23:00Numancia - Girona
futbol
23:00ChievoVerona - Juve Stabia
futbol
23:00Alaves - Leganes (spor SMART HD)
basketbol
23:00Barcelona - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Barry Town - The New Saints
futbol
23:00Hartstown Huntstown - Ayrfield United
futbol
23:00Kilbarrack United - Verona
futbol
23:00Maynooth University Town - Portmarnock
futbol
23:00St Kevins Boys - Mid Sutton Sportslink
futbol
23:00Swords Celtic - Glebe North FutbolClub
futbol
23:30Portimonense - Rio Ave
futbol
03:10Central Córdoba de Santiago - Club Atlético River Plate
basketbol
04:00Miami Heat - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
06:30Auckland City - Eastern Suburbs
futbol
07:00Shonan Bellmare - Tokushima Vortis
futbol
09:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix
futbol
11:30Sydney - Central Coast Mariners Academy
futbol
13:00Beroe Stara Zagora - Tsarsko Selo Sofia
basketbol
13:00Büyükçekmece - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:45Perth Glory - Western Sydney Wanderers
futbol
14:00Atlético Baleares - Las Rosas
futbol
14:00Ebro - Castellon
futbol
14:00G.D. Estoril Praia - Nacional da Madeira
futbol
14:00Academica Clinceni - Botoșani
futbol
14:00Boluspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Lviv - Kolos Kovalevka
futbol
15:00Granada - Levante UD
futbol
15:00Heidenheim - Arminia Вielefeld
futbol
15:00St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden
futbol
15:00Karlsruher - Greuther Furth
futbol
15:00Heidenheim - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Ç.Rizespor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Çaykur Rizespor - Kasımpaşa
futbol
15:15Cherno More Varna - Arda Kardzhali
basketbol
15:15OGM Orman - Tofaş (TRT Spor HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15İzmit Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
futbol
15:30FSV Optik Rathenow - Lichtenberg 47
futbol
15:30ZFC Meuselwitz - Germania Halberstadt
futbol
15:30Liverpool - Watford
futbol
15:30Birmingham City - West Bromwich Albion
futbol
15:30Liverpool - Watford (S SPORT HD)
futbol
16:00Eintracht Braunschweig - SV Meppen
futbol
16:00Hansa Rostock - Chemnitzer
futbol
16:00Viktoria Köln - KFC Uerdingen 05
futbol
16:00FSV Zwickau - SV Waldhof Mannheim
futbol
16:00Hallescher - Würzburger Kickers
futbol
16:00Bonner - SV Lippstadt 08
futbol
16:00Wuppertaler SV - TuS Haltern
futbol
16:00ETSV Weiche - Heider SV
futbol
16:00Chesterfield - Notts County
futbol
16:00Maccabi Tel Aviv - Sektzia Nes Tziona
futbol
16:00Politehnica Iasi - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
16:00OF Ierapetra - Egaleo
futbol
16:30Příbram - Slovácko
futbol
16:30Fastav Zlín - SFC Opava
futbol
16:30Slovan Liberec - MFK Karviná
futbol
16:30Sigma Olomouc - Bohemians 1905 Prag
futbol
16:30İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Brescia Calcio - Lecce
futbol
17:00Al-Hilal - Espérance de Tunis
futbol
17:00HNK Rijeka - NK Varaždin
futbol
17:00Corrib Rangers - Galway Hibs
futbol
17:00Douglas Hall - Avondale United
futbol
17:00Modena - Ravenna
futbol
17:00Ajaccio - RC Lens
futbol
17:00ACD Virtus Entella - Empoli
futbol
17:00Ascoli Calcio 1898 - Cittadella
futbol
17:00F.B.C. Unione Venezia - Spezia Calcio
futbol
17:00Frosinone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
futbol
17:00Brescia - Lecce (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Al Hilal - Esperance Tunis (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:30Köln - Bayer 04 Leverkusen
futbol
17:30FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund
futbol
17:30Bayern Munich - Werder Вremen
futbol
17:30Hertha - Freiburg
futbol
17:30Paderborn 07 - Union Berlin
futbol
17:30CSKA Sofia - Dunav Ruse
futbol
17:30Cardiff Metropolitan University - Aberystwyth Town
futbol
17:30Newtown - Carmarthen Town
futbol
17:30Bayern Münih - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Gençlerbirliği - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Gençlerbirliği - Göztepe
basketbol
17:30Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Burnley - Newcastle United
futbol
18:00Chelsea - Bournemouth
futbol
18:00Hornchurch - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Leicester City - Norwich City
futbol
18:00Atherton Collieries - Barrow
futbol
18:00Sheffield United - Aston Villa
futbol
18:00Barnet - Weymouth
futbol
18:00Real Sociedad - Barcelona
futbol
18:00Bradford Park Avenue - Halesowen Town
futbol
18:00Carshalton Athletic - Aveley
futbol
18:00Chelmsford City - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Dorking Wanderers - Bromley
futbol
18:00Barnsley - Queens Park Rangers
futbol
18:00Eastbourne Borough - Salisbury City
futbol
18:00Brentford - Fulham
futbol
18:00Eastleigh - Yate Town
futbol
18:00Bristol City - Blackburn Rovers
futbol
18:00Enfield Town - Ebbsfleet United
futbol
18:00Derby County - Millwall
futbol
18:00United of Manchester - Kettering Town
futbol
18:00Leeds United - Cardiff City
futbol
18:00Farsley Celtic - Altrincham
futbol
18:00Nottingham Forest - Sheffield Wednesday
futbol
18:00Fylde - Curzon Ashton
futbol
18:00Preston North End - Luton Town
futbol
18:00Halifax Town - Wrexham
futbol
18:00Stoke City - Reading
futbol
18:00Harrogate Town - Hartlepool United
futbol
18:00Swansea City - Middlesbrough
futbol
18:00Hednesford Town - Chester
futbol
18:00Wigan Athletic - Huddersfield Town
futbol
18:00King's Lynn Town - Dover Athletic
futbol
18:00Arbroath - Dundee United
futbol
18:00Maidenhead United - Hemel Hempstead Town
futbol
18:00Ayr United - Alloa Athletic
futbol
18:00Maidstone United - Concord Rangers
futbol
18:00Dundee - Dunfermline Athletic
futbol
18:00Matlock Town - Chorley
futbol
18:00Greenock Morton - Queen of the South
futbol
18:00Royston Town - Boreham Wood
futbol
18:00Partick Thistle - Inverness
futbol
18:00Solihull Moors - Darlington
futbol
18:00Aberdeen - Hamilton Academical
futbol
18:00South Shields - Southport
futbol
18:00Heart of Midlothian - St. Johnstone
futbol
18:00Stockport County - Blyth Spartans
futbol
18:00Ross County - Kilmarnock
futbol
18:00Sutton United - Dagenham & Redbridge
futbol
18:00St. Mirren - Livingston
futbol
18:00Telford United - Leamington
futbol
18:00Mirandés - SD Huesca
futbol
18:00Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
futbol
18:00Torquay United - Aldershot Town
futbol
18:00Yeovil Town - Welling United
futbol
18:00Accrington Stanley - Portsmouth
futbol
18:00Wimbledon - Doncaster Rovers
futbol
18:00Fleetwood Town - Gillingham
futbol
18:00Ipswich Town - Bristol Rovers
futbol
18:00Lincoln City - Tranmere Rovers
futbol
18:00Milton Keynes Dons - Oxford United
futbol
18:00Peterborough United - Bolton Wanderers
futbol
18:00Shrewsbury Town - Coventry City
futbol
18:00Southend United - Rotherham United
futbol
18:00Sunderland - Blackpool
futbol
18:00Wycombe Wanderers - Burton Albion
futbol
18:00Real Sociedad - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Carlisle United - Grimsby Town
futbol
18:00Leicester - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
18:00Cheltenham Town - Cambridge United
futbol
18:00Chelsea - Bournemouth (TRT Spor HD)
futbol
18:00Crawley Town - Port Vale
futbol
18:00Bristol City - Blackburn Rovers (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:00Crewe Alexandra - Mansfield Town
futbol
18:00Leyton Orient - Bradford City
futbol
18:00Newport County - Stevenage
futbol
18:00Northampton Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Plymouth Argyle - Morecambe
futbol
18:00Salford City - Exeter City
futbol
18:00Scunthorpe United - Colchester United
futbol
18:00Swindon Town - Oldham Athletic
futbol
18:00Blackfield & Langley - Beaconsfield
futbol
18:00Gosport Borough - Harrow Borough
futbol
18:00Hayes & Yeading United - Truro City
futbol
18:00Merthyr Town - Walton Casuals
futbol
18:00Poole Town - Hendon
futbol
18:00Swindon Supermarine - Dorchester Town
futbol
18:00Taunton Town - Metropolitan Police
futbol
18:00Tiverton Town - Farnborough
futbol
18:00Weston-super-Mare - Wimborne Town
futbol
18:00Barwell - Nuneaton Town
futbol
18:00Biggleswade Town - Alvechurch
futbol
18:00Coalville Town - Banbury United
futbol
18:00Leiston - Peterborough Sports
futbol
18:00Lowestoft Town - Rushall Olympic
futbol
18:00Needham Market - Bromsgrove
futbol
18:00St Ives Town - Redditch United
futbol
18:00Stourbridge - Kings Langley
futbol
18:00Stratford Town - Hitchin Town
futbol
18:00Bishop's Stortford - Worthing
futbol
18:00Bognor Regis Town - Cray Wanderers
futbol
18:00Bowers & Pitsea - Folkestone Invicta
futbol
18:00Corinthian-Casuals - Wingate & Finchley
futbol
18:00Horsham - East Thurrock United
futbol
18:00Leatherhead - Brightlingsea Regent
futbol
18:00Merstham - Lewes
futbol
18:00Potters Bar Town - Haringey Borough
futbol
18:00Ashton United - Stafford Rangers
futbol
18:00Grantham Town - Morpeth Town
futbol
18:00Hyde United - Gainsborough Trinity
futbol
18:00Lancaster City - Stalybridge Celtic
futbol
18:00Nantwich Town - Buxton
futbol
18:00Redcliffe - Witton Albion
futbol
18:00Scarborough Athletic - Mickleover Sports
futbol
18:00Warrington Town - Basford United FutbolClub
futbol
18:00Whitby Town - Bamber Bridge
futbol
18:00Airdrie United - Peterhead
futbol
18:00Falkirk - Raith Rovers
futbol
18:00Forfar Athletic - Dumbarton
futbol
18:00Montrose - Clyde
futbol
18:00Stranraer - East Fife
futbol
18:00Annan Athletic - Edinburgh City
futbol
18:00Brechin City - Cowdenbeath
futbol
18:00Cove Rangers - Stenhousemuir
futbol
18:00Elgin City - Albion Rovers
futbol
18:00Queen's Park - Stirling Albion
futbol
18:00Unionistas de Salamanca - Guijuelo
futbol
18:00AEK Larnaca - AEP Paphos
futbol
18:00Ballymena United - Dungannon Swifts
futbol
18:00Cliftonville - Carrick Rangers
futbol
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
futbol
18:00Institute - Glenavon
futbol
18:00Larne - Coleraine
futbol
18:00Warrenpoint Town - Linfield
futbol
18:00Casa Pia - Mafra
futbol
18:00Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk
futbol
18:15OFI Crete - Aris
futbol
18:30C.S. Marítimo - Boavista Porto
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
19:00SKN St. Pölten - Rheindorf Altach
futbol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Rapid Wien
futbol
19:00TSV Hartberg - Red Bull Salzburg
futbol
19:00Banik Ostrava - Sparta Prague
futbol
19:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00R.E. Virton - Lommel
futbol
19:00Mamelodi Sundowns - Maritzburg United
futbol
19:00Racing de Ferrol - UP Langreo
futbol
19:00UE Llagostera - UE Olot
futbol
19:00Marbella - Algeciras
futbol
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Schaffhausen
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Debreceni VSC
futbol
19:00Paksi SE - Mezőkövesd-Zsóry SE
futbol
19:00Puskás Akadémia - Zalaegerszegi TE
futbol
19:00Várda SE - MOL Vidi
futbol
19:30Metz - Olympique de Marseille
futbol
19:30Śląsk Wrocław - Lech Poznań
futbol
19:30Dinamo Zagreb - NK Lokomotiva
futbol
19:30Villarrubia - Badajoz
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba
futbol
20:00Napoli - Parma
futbol
20:00Royal Antwerp - K.A.S. Eupen
futbol
20:00Tenerife - AD Alcorcón
futbol
20:00SD Ponferradina - Deportivo de La Coruña
futbol
20:00Livorno Calcio - Benevento Calcio
futbol
20:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Napoli - Parma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Galatasaray - MKE Ankaragücü
basketbol
20:00Bursaspor - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:00Arenas Club de Getxo - Haro Deportivo
futbol
20:00Cartagena - UCAM Murcia
futbol
20:00Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta
futbol
20:15Vilafranquense - Leixões
futbol
20:30Fortuna Düsseldorf - Leipzig
futbol
20:30Southampton - West Ham United
futbol
20:30Athletic Bilbao - SD Eibar
futbol
20:30ADO Den Haag - Groningen
futbol
20:30F.Düsseldorf - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Southampton - West Ham (S SPORT HD)
futbol
20:30Athletic Bilbao - Eibar (spor SMART HD)
futbol
20:30Olimpik - Mariupol
futbol
20:30Panathinaikos - Lamia
futbol
20:50Hapoel Ra'anana - Maccabi Haifa
futbol
21:00St. Gallen - Zürich
futbol
21:00Benfica - Famalicão
futbol
21:00Servette - Thun
futbol
21:00Pau - Le Puy
futbol
21:00Pontevedra - Rayo Majadahonda
futbol
21:00Hercules - Badalona
futbol
21:00CS Universitatea Craiova - Voluntari
futbol
21:00Skoda Xanthi - AEK Athens
futbol
21:30K.F.C. Dessel Sport - Thes Sport
futbol
21:30Budapest Honvéd - Újpest
futbol
21:45Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
futbol
21:45VVV-Venlo - PEC Zwolle
futbol
22:00Amiens - Dijon FCO
futbol
22:00Angers SCO - Monaco
futbol
22:00Nîmes Olympique - Nantes
futbol
22:00Stade Brestois 29 - OGC Nice
futbol
22:00Toulouse - Stade de Reims
futbol
22:00R. Charleroi - Cercle Brugge K.S.V.
futbol
22:00S.V. Zulte Waregem - Sint-Truidense
futbol
22:00Legia Warsaw - Wisła Płock
futbol
22:00Angers - Monaco (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
22:00Brest - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00FCV Dender EH - RFC Liège
futbol
22:00KMSK Deinze - K.S.K. Heist
futbol
22:00Lierse Kempenzonen - UR La Louviere Centre
futbol
22:00Patro Eisden Maasmechelen - KVC Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
22:00RWD Molenbeek - Tubize
futbol
22:30Genk - Waasland-Beveren
basketbol
22:30MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife (spor SMART HD)
futbol
22:30K.V.C. Westerlo - FCO Beerschot Wilrijk
futbol
22:30Willow Park - Collinstown FutbolClub
futbol
22:45Genoa C.F.C. - U.C. Sampdoria
futbol
22:45Twente - Vitesse
futbol
22:45Genoa - Sampdoria (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Carrarese Calcio - Pianese A.S.D
futbol
22:45U.S.D. Cavese 1919 - Ternana Calcio
futbol
23:00Atletico Madrid - CA Osasuna
futbol
23:00Real Zaragoza - Racing de Santander
futbol
23:00Atletico Madrid - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
23:00Notre Dame - UCLA (S SPORT 2 HD)
futbol
23:30Vitoria Setubal - Aves
basketbol
01:00Phoenix Suns - SA Spurs (S SPORT HD)
futbol
04:00Tasman United - Hamilton Wanderers
futbol
04:00Wellington - Southern United
futbol
10:30Newcastle Jets - Melbourne City
basketbol
13:00Beşiktaş SJ - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:00Vitosha Bistritsa - Botev Plovdiv
futbol
14:00Getafe - Real Valladolid
futbol
14:00Horsens - SønderjyskE
futbol
14:00Extremadura - Málaga
futbol
14:00Gaziantep - Kayserispor
futbol
14:00Getafe - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Gazişehir FK - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Corrib Celtic - Loughrea Rams
futbol
14:00St Bernards - Maree-Oranmore
futbol
14:00Carrick United - Tramore
futbol
14:00Courtown Hibs - Campile United
futbol
14:00Gorey Rangers - Cloughbawn
futbol
14:00North End United - Bunclody
futbol
14:00Shamrock Rovers Wexford - Forth Celtic
futbol
14:00Wexford Bohs - Moyne Rangers
futbol
14:00Ardmore Rovers - Ratoath Harps
futbol
14:00Ballymun - Wayside Celtic
futbol
14:00Bangor GG - St. Mochta's
futbol
14:00Drumcondra - Tolka Rovers
futbol
14:00Dunboyne - Portlaoise
futbol
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
futbol
14:00University College Dublin - Glenville
futbol
14:00Geraldines - Fairview Rangers
futbol
14:00Janesboro - Ballynanty Rovers
futbol
14:00Internacional de Madrid - UD San Sebastián de los Reyes
futbol
14:00UD Ibiza - Marino de Luanco
futbol
14:00Tudelano - Cultural y Deportiva Leonesa
futbol
14:00UD Logroñés - SD Leioa
futbol
14:00Don Benito - Talavera
futbol
14:00Real Murcia - Yeclano Deportivo
futbol
14:15Emmen - Sparta Rotterdam
futbol
14:15Oliveirense - Penafiel
futbol
14:30Hellas Verona - Torino
futbol
14:30Piast Gliwice - ŁKS Łódź
futbol
14:30Verona - Torino (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Real Balompédica Linense - Córdoba
futbol
15:00Motherwell - Rangers
futbol
15:00SG Sonnenhof Großaspach - Carl Zeiss Jena
futbol
15:00Crumlin United - Bluebell United
futbol
15:00Desna Chernihiv - Dynamo Kyiv
futbol
15:00Vorskla Poltava - Karpaty Lviv
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:15Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia
futbol
15:30Nurnberg - Holstein Kiel
futbol
15:30SV Sandhausen - Hamburger SV
futbol
15:30Osnabruck - Dynamo Dresden
futbol
15:30Sandhausen - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Lokomotive Leipzig - Rot-Weiß Erfurt
futbol
15:30Berliner AK 07 - FSV Union Furstenwalde
futbol
15:30Berliner FC Dynamo - Bischofswerdaer 08
futbol
15:30FSV Wacker 90 Nordhausen - SV Babelsberg 03
futbol
15:45Apollon Larissa - Apollon Smyrni
futbol
16:00Celta de Vigo - Mallorca
futbol
16:00Lyngby Boldklub - Silkeborg IF
futbol
16:00Randers - Esbjerg fB
futbol
16:00SpVgg Unterhaching - MSV Duisburg
futbol
16:00Hannover - BSV Schwarz-Weiß Rehden
futbol
16:00Diagoras Rodos - Kavala
futbol
16:00Ionikos - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Olympiakos Volou 1937 - PO Triglia
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Kalamata
futbol
16:00Trikala - Ialyssos
futbol
16:00Veria - Niki Volos
futbol
16:00A.E. Karaiskakis - Platanias
futbol
16:00Apollon Kalamarias - Panachaiki
futbol
16:00Larissa - Atromitos
futbol
16:30Feyenoord - PSV Eindhoven
futbol
16:30Austriya Wien - Wolfsberger
futbol
16:30WSG Swarovski Wattens - SV Mattersburg
futbol
16:30Sivasspor - Fenerbahçe
futbol
16:30Standard Liège - R.S.C. Anderlecht
futbol
16:30Viktoria Plzen - Teplice
futbol
16:30Balıkesirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Sivasspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
16:30Beşiktaş - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
futbol
16:30Wil 1900 - Winterthur
futbol
17:00Girondins de Bordeaux - RC Strasbourg
futbol
17:00Manchester United - Everton
futbol
17:00Wolverhampton - Tottenham Hotspur
futbol
17:00Milan - Sassuolo Calcio
futbol
17:00Bologna F.C. 1909 - Atalanta
futbol
17:00Juventus - Udinese Calcio
futbol
17:00Cosenza Calcio - Pordenone Calcio S.S.D.
futbol
17:00Cremonese - Perugia Calcio
futbol
17:00Korona Kielce - KS Cracovia
futbol
17:00Bologna - Atalanta (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Juventus - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Wolves - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:00Milan - Sassuolo (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00K. Rupel Boom - Seraing United
futbol
17:00URSL Vise - R.O.C. de Charleroi-Marchienne
futbol
17:00NK Osijek - NK Slaven Belupo
futbol
17:00Aarau - Chiasso
futbol
17:00Renate - A.S.D. Atletico Arezzo
futbol
17:00Giana Erminio - Aurora Pro Patria 1919
futbol
17:00Novara Calcio - Siena
futbol
17:00Alessandria Calcio 1912 - Pro Vercelli 1892
futbol
17:00Rimini 1912 - Triestina Calcio
futbol
17:00Gubbio 1910 - Fermana
futbol
17:00A.S.D. Union ArzignanoChiampo - Cesena
futbol
17:00Südtirol - Piacenza Calcio 1919
futbol
17:00FeralpiSalò - Vis Pesaro
futbol
17:00Rende - Rieti
futbol
17:00Teramo - Calcio Catania
futbol
17:00Viterbese Castrense - Virtus Francavilla
futbol
17:30Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach
futbol
17:30Wolfsburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30İTÜ - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Slavia Sofia - Ludogorets 1945
futbol
18:00Espanyol - Real Betis
futbol
18:00Moreirense - Belenenses SAD
futbol
18:00Brøndby IF - Hobro IK
futbol
18:00Celtic - Hibernian
futbol
18:00Real Oviedo - Cádiz
futbol
18:00Lugano - Young Boys
futbol
18:00Luzern - Basel
futbol
18:00Sion - Neuchâtel Xamax
futbol
18:00Espanyol - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Royale Union Saint-Gilloise - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
futbol
18:00Kingstonian - Woking
futbol
18:00Vaduz - Kriens
futbol
18:00Enosis Neon Paralimni - AEL Limassol
futbol
18:00Covilhã - Académica de Coimbra
futbol
18:00Farense - Feirense
futbol
18:00Dnipro-1 - Oleksandriya
futbol
18:15Volos NFC - Panionios G.S.S.
futbol
18:30Atlético Sanluqueño - San Fernando
futbol
18:45AZ Alkmaar - Ajax
futbol
18:45Heracles Almelo - Utrecht
futbol
19:00CE Sabadell - AE Prat
futbol
19:00Levante UD B - Gimnàstic de Tarragona
futbol
19:00Estudiantes de Mérida - CP Villarrobledo
futbol
19:00Chindia Targoviste - Hermannstadt
futbol
19:00Lyon - Stade Rennais
futbol
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
futbol
19:00LASK Linz - Sturm Graz
futbol
19:00Slavia Prague - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altınordu - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Lyon - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Burgos - Izarra
futbol
19:30HNK Hajduk Split - NK Istra 1961
futbol
19:30A.S.D.C. Gozzano - Pergolettese 1932
futbol
19:30Calcio Como - U.C. AlbinoLeffe
futbol
19:30Città di Pontedera - Monza Brianza 1912
futbol
19:30Pistoiese - Calcio Lecco 1912
futbol
19:30Alma Juventus Fano 1906 - U.S.D. Virtusvecomp Verona
futbol
19:30Carpi F.C. 1909 - Sambenedettese Calcio
futbol
19:30Imolese Calcio 1919 - Vicenza Calcio
futbol
19:30A.S.D. Potenza - Paganese Calcio 1926
futbol
19:30Bisceglie 1913 Don Uva APD - Vibonese Calcio
futbol
19:30Casertana - Bari
futbol
19:30Monopoli - Avellino 1912
futbol
19:30Sicula Leonzio - Reggina Calcio
futbol
19:30Catanzaro 1929 - AZ Picerno ASD
futbol
19:30Arsenal - Manchester City
futbol
19:30Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
futbol
19:30Arsenal - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Ashdod - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Nea Salamis Famagusta - Omonia
futbol
20:00Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC
futbol
20:00Schalke 04 - Eintracht Frankfurt
futbol
20:00Roma - S.P.A.L
futbol
20:00Club Brugge - Mechelen
futbol
20:00Midtjylland - Aarhus
futbol
20:00Lugo - Sporting de Gijón
futbol
20:00Elche - UD Las Palmas
futbol
20:00Schalke 04 - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Roma - Spal (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Asteras Tripolis - Olympiacos
futbol
20:30Panetolikos - P.A.O.K.
futbol
20:30Sevilla - Villarreal
futbol
20:30Gil Vicente - Vitoria Guimaraes
futbol
20:30Sevilla - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
21:15Maccabi Netanya - Hapoel Tel Aviv
futbol
22:00UE Cornellà - Lleida Esportiu
futbol
22:00Oostende - Gent
futbol
22:00Fuenlabrada - UD Almería
futbol
22:00Rayo Vallecano - Albacete Balompié
futbol
22:45ACF Fiorentina - Internazionale Milano
futbol
22:45Fiorentina - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Alianza Lima - EM Deportivo Binacional
futbol
23:00Saint-Étienne - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Valencia - Real Madrid
futbol
23:00Braga - Paços de Ferreira
futbol
23:00Salernitana 1919 - Krotone
futbol
23:00St.Etienne - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
basketbol
23:30NO Pelicans - Orlando Magic (S SPORT HD)
basketbol
02:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Trabzonspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Guingamp - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Crystal Palace - Brighton (S SPORT HD)
futbol
22:45Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
futbol
13:00Vanspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
futbol
14:30Antalyaspor - Eyüpspor (A Spor HD)
futbol
16:30Samsunspor - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
18:30Adanaspor - Alanyaspor (A Spor HD)
basketbol
20:00Tofaş - Lokomotiv Kuban (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Werder Bremen - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
20:45Tuzlaspor - Galatasaray (ATV HD)
futbol
22:30B.Dortmund - Leipzig (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00NO Pelicans - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
futbol
13:0024 Erzincanspor - Beşiktaş (A Spor HD)
futbol
13:45Keçiörengücü - Y.Malatyaspor (ATV HD)
futbol
14:30Gazişehir FK - Kırklarelispor (A Spor HD)
futbol
16:30Sivasspor - Erokspor (A Spor HD)
futbol
18:30Göztepe - Fatih Karagümrük (A Spor HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Gdynia (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
20:45İstanbulspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
22:30Freiburg - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:30Zaragoza - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Philadelphia 76ers - Miami Heat (S SPORT HD)
futbol
13:00Manisa FK - Kayserispor (A Spor HD)
futbol
14:30Denizlispor - Altınordu (A Spor HD)
futbol
16:30M.Başakşehir - Hekimoğlu (A Spor HD)
futbol
18:30Bursaspor - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
20:45Trabzonspor - Altay (A Spor HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
04:00Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00OGM Orman - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
futbol
15:00Y.Malatyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
15:15Galatasaray - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Everton - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:00İzmit Bld. - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Kasımpaşa - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Brighton - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Göztepe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Hertha Berlin - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Gençlerbirliği - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osmanlıspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Afyon Bld. - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Kayserispor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Watford - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
17:30F.Düsseldorf - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Tottenham - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30Toronto Raptors - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
03:00OKC Thunder - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
19:00Giresunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Konyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Tofaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
14:00Çankaya Üni. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
18:00Beşiktaş - Botaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Galatasaray - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:30Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
01:00GS Warriors - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
15:30Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
futbol
18:00Chelsea - Southampton (S SPORT HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
23:00Leicester - Liverpool (S SPORT HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - New York Knicks (S SPORT HD)
futbol
19:00Adanaspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
basketbol
09:10Troel - BunCanlı
basketbol
09:00Cavs - BullsCanlı
basketbol
07:15Soles De Mexicali - Panteras de AguascalientesCanlı
basketbol
06:30Golden State Warriors - New York Knicks
basketbol
20:00Khimki Moskova - Alba Berlin (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
20:45Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
21:00Kızılyıldız - Baskonia (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
22:05Maccabi FOX - CSKA Moskova (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
23:00Real Madrid - Olympiakos (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
21:00Zalgiris Kaunas - Valencia Basket (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
22:30Bayern Münih - Zenit Basket (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
22:45Asvel Villeurbanne - Olimpia Milano (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
23:00Barcelona - Panathinaikos (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
04:00Miami Heat - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Büyükçekmece - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Tofaş (TRT Spor HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15İzmit Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Bursaspor - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:30MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife (spor SMART HD)
basketbol
23:00Notre Dame - UCLA (S SPORT 2 HD)
basketbol
01:00Phoenix Suns - SA Spurs (S SPORT HD)
basketbol
13:00Beşiktaş SJ - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (TRT Spor HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
16:30Beşiktaş - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30İTÜ - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30NO Pelicans - Orlando Magic (S SPORT HD)
basketbol
02:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - Lokomotiv Kuban (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00NO Pelicans - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Gdynia (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:30Zaragoza - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30Philadelphia 76ers - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
04:00Milwaukee Bucks - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Philadelphia 76ers - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - İTÜ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00OGM Orman - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:00İzmit Bld. - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Charlotte Hornets - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Afyon Bld. - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
16:00Fenerbahçe - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Türk Telekom - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30Toronto Raptors - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
03:00OKC Thunder - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
03:30Miami Heat - Utah Jazz (S SPORT HD)
basketbol
14:00Çankaya Üni. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
18:00Beşiktaş - Botaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Galatasaray - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
basketbol
22:30Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
01:00GS Warriors - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
04:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - New York Knicks (S SPORT HD)
futbol
09:08Palmeiras LK - Flamengo LKCanlı
futbol
11:00Aeronautical Development Establishment - BUFC
futbol
11:30Persebaya 1927 - Arema
futbol
11:30Perseta Tulungagung - PSID Jombang
futbol
11:30Persiba Bantul - Sleman United
futbol
11:30Persidi Idi - 757 Kepri
futbol
11:30Persigo Semeru - Persedikab Kediri
futbol
11:30Persijap Jepara - Perseden Denpasar
futbol
11:30PSKC Cimahi - Persekat Kabupaten Tegal
futbol
11:30Putra Sinar Giri - Gaspa 1958
futbol
11:30Tiga Naga - Karo United
futbol
11:30Real Kashmir - Gokulam Kerala
futbol
13:00AGORC - MEG
futbol
13:00Kenkre - Companeros
futbol
13:30Arman Gohar - Rayka Babol
futbol
13:30Baadraan Tehran - Mes Rafsanjan
futbol
13:30Damash Gilan - Aluminium Arak
futbol
13:30Fajr Sepasi - Sepidrood Rasht
futbol
13:30Gol Reyhan Alborz - Niroye Zamini
futbol
13:30Khosheh Talaei - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:30Malavan - Qashqai
futbol
13:30Navad Urmia - Esteghlal
futbol
13:30Sanat Mes Kerman - Elmo Adab
futbol
13:45Bali United Pusam - PS TIRA
futbol
14:30Badak Lampung - Bhayangkara United
futbol
14:30Kalteng Putra - Persipura Jayapura
futbol
15:00Banten Jaya - Persiter Ternate
futbol
15:00Bontang City - Persemi Mimika
futbol
15:00Persikota Tangerang - Tornado
futbol
15:00Persinga Ngawi - Protaba Bantul
futbol
15:00Persitas Tasikmalaya - Persibas Banyumas
futbol
15:00PSBL Langsa - Persibri Batanghari
futbol
15:00PSN Ngada - PSIL Lumajang
futbol
15:00Leopards - Kenya Commercial Bank
futbol
15:20Al Hazm Rass - Abha
futbol
15:30Lahti - Haka
futbol
15:30Al Marekh Port Said - Al-Nasr Kahire
futbol
15:30Al-Ittihad Al-Sakndary - Tanta
futbol
17:00Maan - Sahab Club
futbol
17:00North East United - Chennaiyin
futbol
17:00OFTA of Kribi - Les Astres
futbol
17:45Al Shabab Riyadh - Al-Raed
futbol
18:00Pioneros de Cancun - Tepatitlan de Morelos
futbol
18:00Isa Town - Sitra Club
futbol
18:00Qalali Club - Al Tadamun Buri
futbol
18:00Al-Masry Club - Arab Contractors
futbol
18:30WAC D'Adjame - San Pedro Fildişi Sahili
futbol
18:30Al Kuwait - Qadsia
futbol
19:00Lamontville Golden Arrows - Bidvest Wits
futbol
19:00Real Bamako - Djoliba AC Bamako
futbol
19:30Elite United - Brikama United
futbol
19:30Steve Biko - Gunjur United
futbol
19:45Al-Wahda Club Mecca - Al Adalah
futbol
20:00Botsvana Railways Highlanders - Township Rollers
futbol
20:00Notwane - Molepolole City
futbol
20:00Huracan Del Paso De La Arena - Atletico Platense
futbol
20:30Esmeraldas - Otavalo
futbol
20:30Zamalek - Pyramids
futbol
20:55Getafe - Krasnodar
futbol
20:55Karabağ - F91 Dudelange
futbol
20:55LASK Linz - Sporting Lisbon
futbol
20:55PSV Eindhoven - Rosenborg
futbol
20:55Stade Rennais - Lazio
futbol
20:55Standard Liège - Arsenal
futbol
20:55Kopenhag - Malmö (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:55Standard Liege - Arsenal (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:55Getafe - Krasnodar (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:55Basel - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:55APOEL - Sevilla
futbol
20:55CFR Cluj - Celtic
futbol
20:55Eintracht Frankfurt - Vitoria Guimaraes
futbol
20:55Copenhagen - Malmö
futbol
20:55Basel - Trabzonspor
futbol
20:55Dynamo Kyiv - Lugano
futbol
21:00Deportivo Sanarate - Antigua GFC
futbol
22:00Nacional Potosí - Royal Pari
futbol
22:30Manchester 62 - Magpies
futbol
22:45Glebe North FutbolClub - Tek United
futbol
23:00Borussia Mönchengladbach - İstanbul Başakşehir
futbol
23:00Gent - Oleksandriya
futbol
23:00Ludogorets 1945 - Ferencvárosi TC
futbol
23:00Manchester United - AZ Alkmaar
futbol
23:00Partizan Belgrade - Astana
futbol
23:00Porto - Feyenoord
futbol
23:00Rangers - Young Boys
futbol
23:00Espanyol - CSKA Moskova
futbol
23:00Roma - Wolfsberger
futbol
23:00ŠK Slovan Bratislava - Braga
futbol
23:00Wolfsburg - Saint-Étienne
futbol
23:00Wolverhampton - Beşiktaş
futbol
23:00Wolves - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Roma - Wolfsberger (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00Glasgow Rangers - Young Boys (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
23:00B.M.Gladbach - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:00Dublin University - St John Bosco
futbol
23:00St. Francis - Broadford Rovers
futbol
23:00Portmore United - Cavalier
futbol
23:30La Luz - Uruguay Montevideo
futbol
23:30Rocha - Huracan Buceo
futbol
00:00Chacaritas - 9 de Octubre
futbol
01:00Humble Lions - UWI
futbol
03:00Arsenal de Sarandí - Club Atlético Colón
futbol
03:00Guabirá - Sport Boys Warnes
futbol
03:00Mount Pleasant Academy - Dunbeholden
futbol
03:30Club Aurora - Club Jorge Wilstermann
futbol
03:30The Strongest - Oriente Petrolero
futbol
04:30Santa Tecla - FAS
futbol
11:30Brisbane Roar - Western United
futbol
11:30Persija Jakarta - Madura United
futbol
12:00Otzma FC Holon - Beitar Ramat Gan
futbol
12:00Bnei HaGolan VeHaGalil - Maccabi Sektzia Ma'alot-Tarshiha
futbol
12:15Maccabi Kiryat Gat - Shimshon Kafr Qasim
futbol
12:15Pardes Hanna-Karkur - Maccabi Neve Sha'anan Eldad
futbol
12:30Shimshon Tel Aviv - Hapoel Kfar Bara
futbol
12:45Haifa Robbie Shapiro - Maccabi Tamra
futbol
13:00Hapoel Herzliya - Maccabi Tzur Shalom
futbol
13:00Beitar Ironi Maale Adumim - Hapoel Ironi Gedera
futbol
13:00Beitar Yavne - Maccabi Ironi Kiryat Malachi
futbol
13:00Hapoel Yyeroham - Shikun Hamizrach
futbol
13:00Maccabi Ironi Netivot - MS Dimona
futbol
13:30Maccabi Ironi Kiryat Ata - MS Daburiya Osama
futbol
13:45Nordia Jerusalem - Maccabi Herzliya
futbol
13:45Hapoel Migdal HaEmek - Hapoel Iksal Amad
futbol
13:45MS Tira - Ironi Tiberias
futbol
14:00Hapoel Azor - Maccabi Sha'arayim
futbol
14:00Hapoel Marmorek - Hapoel Bikat Hayarden
futbol
14:00Maccabi Yafo Kabilyo - Hakoah Amidar Ramat Gan
futbol
14:00Maccabi Yavne - Maccabi Ashdod
futbol
14:00Hapoel Kaukab - Hapoel Bnei Arara Ara
futbol
14:00Maccabi Ironi Amishav PT - Beitar Kfar Saba
futbol
14:00MS Tseirey Taybe - Shimshon Bnei Taibe
futbol
14:00Hapoel Bnei Musmus - Maccabi Nujeidat Ahmed
futbol
14:00Hapoel Ihud Bnei Jat - Hapoel Beit Shean Mesilot
futbol
14:00Maccabi Ahi Iksal - Hapoel Bnei Furadiss
futbol
14:15Holon Yermiyahu - Hapoel Kfar Shalem
futbol
14:15Hapoel Qalansawe - MS Bnei Jaffa Ortodoxim
futbol
14:20Hapoel Ramot Menashe Meggido - Hapoel Tirat HaCarmel
futbol
14:30PSIS Semarang - Semen Padang
futbol
14:30Nassaji Mazandaran - Shahr Khodro
futbol
14:30Beitar Ironi Kiryat Gat - Bnei Eilat
futbol
14:30Hapoel Kiryat Ono - Ironi Beit Dagan
futbol
14:55Al Jubail Klübu - Al-Entesar
futbol
14:55Al Safa Club Dammam - Al Sharq
futbol
15:00Tractor Tabriz - Foolad Khuzestan FutbolClub
futbol
15:00Hapoel Bueine - Tzeirei
futbol
15:00Al-Rawdhah - Afief
futbol
15:00Hajer Club - Weg Taif
futbol
15:05Al Qaisoma - Al Hjazz
futbol
15:15Ironi Bnei Kabul - Ihud Bnei Majd al-Krum
futbol
15:15Al-Sadd Al-Kharj - Al-Sahel Al-Qatif
futbol
15:15Al-Washm - Al Jndal
futbol
15:20Al Kholood - Al-Anwar Club
futbol
15:20Arar - Al Drae
futbol
15:25Mukhammad Shekhov - Al Draih
futbol
15:30Markz Balata - Hilal Al-Quds
futbol
15:30Abu Qair Semad - Ghazl El Mahalla
futbol
15:30Baladiyet El Mahallah - Al-Hammam
futbol
15:40Al Arabi Umm Al Quwain - Al Taawon
futbol
15:40Al-Thaid Sharjah - Al Bataeh
futbol
15:45Al Hamriah - Dubba Al Husun
futbol
15:45Esteghlal - Shahin
futbol
15:45Al Suqoor - Al Akhdoud
futbol
16:00Thaqafi Tulkarem - Ahli Al-Khalil
futbol
16:00Pars Jonoubi Jam - Naft Masjed Soleyman
futbol
16:00Bnei Sakhnin - Hapoel Ashkelon
futbol
16:00Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod
futbol
16:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Hapoel Nir Ramat HaSharon
futbol
16:00Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Umm al-Fahm
futbol
16:00Kafr Qasim - Maccabi Ahi Nazareth
futbol
16:00Swieqi United - Fgura United
futbol
16:00Birkirkara - Sirens
futbol
16:00Santa Lucía - Balzan
futbol
16:05Mirbat - Bahla Club
futbol
16:10Sepahan Isfahan - Paykan
futbol
16:15Al-Ahli Club Manama - Busaiteen Club
futbol
17:00Kerala Blasters - Jamshedpur
futbol
17:15Muscat - Dhofar S.C.S.C.
futbol
17:30Ettifaq Dammam - Al-Fateh
futbol
18:00East Riffa Club - Al-Najma
futbol
18:00Etar 1924 Veliko Tarnovo - Botev Vratsa
futbol
18:00Hibernians - Gżira United
futbol
18:00Académico de Viseu - Cova da Piedade
futbol
18:00PAE AO Kerkyra - PAS Giannina
futbol
18:15Naxxar Lions - St. George's
futbol
18:30SOL Abobo - AFAD Djékanou
futbol
18:45Hidd SCC - Al-Muharraq
futbol
19:00Altay - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Altay - Adana Demirspor
futbol
19:00Othellos Athienou - Ermis Aradippou
futbol
19:00Al-Nasr - Al Rustaq
futbol
19:00Saham Club - Sohar
futbol
19:45Al Nassr - Al-Taawon
futbol
20:00Mladá Boleslav - Jablonec
futbol
20:00Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
futbol
20:00USL Dunkerque - Boulogne
futbol
20:00HNK Gorica - Inter Zapresic
futbol
20:00Doxa Katokopias - Olympiakos Nicosia
futbol
20:30Erzgebirge Aue - SSV Jahn Regensburg
futbol
20:30Bochum - Hannover 96
futbol
20:30Bochum - Hannover (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alanyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Alanyaspor - Antalyaspor
futbol
20:30Auerbach - VSG Altglienicke
futbol
21:00AaB Fodbold - Nordsjælland
futbol
21:00Preußen Münster - Magdeburg
futbol
21:00Verl - Rot-Weiß Oberhausen
futbol
21:00BFC Viktoria 1889 - BSG Chemie Leipzig
futbol
21:00Eilenburg - SV Merseburg
futbol
21:00Greifswalder SV 04 - Torgelower SV Greif
futbol
21:30Rot-Weiss Essen - Homberg
futbol
21:30Fortuna Köln - SV Rodinghausen
futbol
21:30Hamm United - SV Curslack-Neuengamme
futbol
21:30Tennis Borussia Berlin - Tasmania Berlin
futbol
21:30Wiedenbrück 2000 - Gütersloh 2000
futbol
21:30Annecy - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
futbol
21:30Dinamo București - ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe
futbol
22:00Nancy - Châteauroux
futbol
22:00Chambly - Chamois Niortais
futbol
22:00Clermont Foot - Le Havre
futbol
22:00Lorient - Auxerre
futbol
22:00Sochaux-Montbéliard - Grenoble Foot 38
futbol
22:00Le Mans - Orléans
futbol
22:00Rodez Aveyron Football - Stade Malherbe Caen
futbol
22:00Valenciennes - Paris
futbol
22:00Harburger - Sasel
futbol
22:00Bourg-Péronnas - SO Cholet
futbol
22:00Red Star Saint-Ouen - Quevilly
futbol
22:00Gazélec Ajaccio - Béziers
futbol
22:00Stade Lavallois - Avranches
futbol
22:00Toulon - Lyon-Duchère
futbol
22:00Créteil-Lusitanos - Concarneau
futbol
22:00Villefranche - Bastia-Borgo
futbol
22:00De Graafschap - Telstar
futbol
22:00Oss - Excelsior
futbol
22:00Volendam - MVV Maastricht
futbol
22:00Helmond Sport - Go Ahead Eagles
futbol
22:00N.E.C. - Almere City
futbol
22:00NAC Breda - Den Bosch
futbol
22:00Grasshopper Club Zürich - Lausanne-Sport
futbol
22:30Hoffenheim - Augsburg
futbol
22:30Kortrijk - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
22:30Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
futbol
22:30Hoffenheim - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30KSV Roeselare - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:30Llanelli Town - Goytre United
futbol
22:30Llangefni Town - Rhyl
futbol
22:30Liffey Wanderers - Cherry Orchard
futbol
22:45Lille - Montpellier
futbol
22:45Charlton Athletic - Hull City
futbol
22:45Lille - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Charlton Athletic - Hull City (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:45Caernarfon Town - Airbus UK Broughton
futbol
22:45Cefn Druids - Gap Connah's Quay
futbol
22:45Carrigaline United - St Marys
futbol
23:00Tullamore Town - Lucan United
futbol
23:00Deportivo Alavés - Leganés
futbol
23:00Numancia - Girona
futbol
23:00ChievoVerona - Juve Stabia
futbol
23:00Alaves - Leganes (spor SMART HD)
futbol
23:00Barry Town - The New Saints
futbol
23:00Hartstown Huntstown - Ayrfield United
futbol
23:00Kilbarrack United - Verona
futbol
23:00Maynooth University Town - Portmarnock
futbol
23:00St Kevins Boys - Mid Sutton Sportslink
futbol
23:00Swords Celtic - Glebe North FutbolClub
futbol
23:30Portimonense - Rio Ave
futbol
03:10Central Córdoba de Santiago - Club Atlético River Plate
futbol
06:30Auckland City - Eastern Suburbs
futbol
07:00Shonan Bellmare - Tokushima Vortis
futbol
09:00Melbourne Victory - Wellington Phoenix
futbol
11:30Sydney - Central Coast Mariners Academy
futbol
13:00Beroe Stara Zagora - Tsarsko Selo Sofia
futbol
13:45Perth Glory - Western Sydney Wanderers
futbol
14:00Atlético Baleares - Las Rosas
futbol
14:00Ebro - Castellon
futbol
14:00G.D. Estoril Praia - Nacional da Madeira
futbol
14:00Academica Clinceni - Botoșani
futbol
14:00Boluspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Lviv - Kolos Kovalevka
futbol
15:00Granada - Levante UD
futbol
15:00Heidenheim - Arminia Вielefeld
futbol
15:00St. Pauli - SV Wehen Wiesbaden
futbol
15:00Karlsruher - Greuther Furth
futbol
15:00Heidenheim - Arminia Bielefeld (S SPORT 2 HD)
futbol
15:00Ç.Rizespor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Çaykur Rizespor - Kasımpaşa
futbol
15:15Cherno More Varna - Arda Kardzhali
futbol
15:30FSV Optik Rathenow - Lichtenberg 47
futbol
15:30ZFC Meuselwitz - Germania Halberstadt
futbol
15:30Liverpool - Watford
futbol
15:30Birmingham City - West Bromwich Albion
futbol
15:30Liverpool - Watford (S SPORT HD)
futbol
16:00Eintracht Braunschweig - SV Meppen
futbol
16:00Hansa Rostock - Chemnitzer
futbol
16:00Viktoria Köln - KFC Uerdingen 05
futbol
16:00FSV Zwickau - SV Waldhof Mannheim
futbol
16:00Hallescher - Würzburger Kickers
futbol
16:00Bonner - SV Lippstadt 08
futbol
16:00Wuppertaler SV - TuS Haltern
futbol
16:00ETSV Weiche - Heider SV
futbol
16:00Chesterfield - Notts County
futbol
16:00Maccabi Tel Aviv - Sektzia Nes Tziona
futbol
16:00Politehnica Iasi - CS Gaz Metan Mediaș
futbol
16:00OF Ierapetra - Egaleo
futbol
16:30Příbram - Slovácko
futbol
16:30Fastav Zlín - SFC Opava
futbol
16:30Slovan Liberec - MFK Karviná
futbol
16:30Sigma Olomouc - Bohemians 1905 Prag
futbol
16:30İstanbulspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Brescia Calcio - Lecce
futbol
17:00Al-Hilal - Espérance de Tunis
futbol
17:00HNK Rijeka - NK Varaždin
futbol
17:00Corrib Rangers - Galway Hibs
futbol
17:00Douglas Hall - Avondale United
futbol
17:00Modena - Ravenna
futbol
17:00Ajaccio - RC Lens
futbol
17:00ACD Virtus Entella - Empoli
futbol
17:00Ascoli Calcio 1898 - Cittadella
futbol
17:00F.B.C. Unione Venezia - Spezia Calcio
futbol
17:00Frosinone Calcio - Delfino Pescara 1936
futbol
17:00Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
futbol
17:00Brescia - Lecce (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Al Hilal - Esperance Tunis (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:30Köln - Bayer 04 Leverkusen
futbol
17:30FSV Mainz 05 - Borussia Dortmund
futbol
17:30Bayern Munich - Werder Вremen
futbol
17:30Hertha - Freiburg
futbol
17:30Paderborn 07 - Union Berlin
futbol
17:30CSKA Sofia - Dunav Ruse
futbol
17:30Cardiff Metropolitan University - Aberystwyth Town
futbol
17:30Newtown - Carmarthen Town
futbol
17:30Bayern Münih - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Gençlerbirliği - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:30Gençlerbirliği - Göztepe
futbol
18:00Burnley - Newcastle United
futbol
18:00Chelsea - Bournemouth
futbol
18:00Hornchurch - Dulwich Hamlet
futbol
18:00Leicester City - Norwich City
futbol
18:00Atherton Collieries - Barrow
futbol
18:00Sheffield United - Aston Villa
futbol
18:00Barnet - Weymouth
futbol
18:00Real Sociedad - Barcelona
futbol
18:00Bradford Park Avenue - Halesowen Town
futbol
18:00Carshalton Athletic - Aveley
futbol
18:00Chelmsford City - Havant & Waterlooville
futbol
18:00Dorking Wanderers - Bromley
futbol
18:00Barnsley - Queens Park Rangers
futbol
18:00Eastbourne Borough - Salisbury City
futbol
18:00Brentford - Fulham
futbol
18:00Eastleigh - Yate Town
futbol
18:00Bristol City - Blackburn Rovers
futbol
18:00Enfield Town - Ebbsfleet United
futbol
18:00Derby County - Millwall
futbol
18:00United of Manchester - Kettering Town
futbol
18:00Leeds United - Cardiff City
futbol
18:00Farsley Celtic - Altrincham
futbol
18:00Nottingham Forest - Sheffield Wednesday
futbol
18:00Fylde - Curzon Ashton
futbol
18:00Preston North End - Luton Town
futbol
18:00Halifax Town - Wrexham
futbol
18:00Stoke City - Reading
futbol
18:00Harrogate Town - Hartlepool United
futbol
18:00Swansea City - Middlesbrough
futbol
18:00Hednesford Town - Chester
futbol
18:00Wigan Athletic - Huddersfield Town
futbol
18:00King's Lynn Town - Dover Athletic
futbol
18:00Arbroath - Dundee United
futbol
18:00Maidenhead United - Hemel Hempstead Town
futbol
18:00Ayr United - Alloa Athletic
futbol
18:00Maidstone United - Concord Rangers
futbol
18:00Dundee - Dunfermline Athletic
futbol
18:00Matlock Town - Chorley
futbol
18:00Greenock Morton - Queen of the South
futbol
18:00Royston Town - Boreham Wood
futbol
18:00Partick Thistle - Inverness
futbol
18:00Solihull Moors - Darlington
futbol
18:00Aberdeen - Hamilton Academical
futbol
18:00South Shields - Southport
futbol
18:00Heart of Midlothian - St. Johnstone
futbol
18:00Stockport County - Blyth Spartans
futbol
18:00Ross County - Kilmarnock
futbol
18:00Sutton United - Dagenham & Redbridge
futbol
18:00St. Mirren - Livingston
futbol
18:00Telford United - Leamington
futbol
18:00Mirandés - SD Huesca
futbol
18:00Tonbridge Angels - Hampton & Richmond Borough
futbol
18:00Torquay United - Aldershot Town
futbol
18:00Yeovil Town - Welling United
futbol
18:00Accrington Stanley - Portsmouth
futbol
18:00Wimbledon - Doncaster Rovers
futbol
18:00Fleetwood Town - Gillingham
futbol
18:00Ipswich Town - Bristol Rovers
futbol
18:00Lincoln City - Tranmere Rovers
futbol
18:00Milton Keynes Dons - Oxford United
futbol
18:00Peterborough United - Bolton Wanderers
futbol
18:00Shrewsbury Town - Coventry City
futbol
18:00Southend United - Rotherham United
futbol
18:00Sunderland - Blackpool
futbol
18:00Wycombe Wanderers - Burton Albion
futbol
18:00Real Sociedad - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
18:00Carlisle United - Grimsby Town
futbol
18:00Leicester - Norwich City (S SPORT HD)
futbol
18:00Cheltenham Town - Cambridge United
futbol
18:00Chelsea - Bournemouth (TRT Spor HD)
futbol
18:00Crawley Town - Port Vale
futbol
18:00Bristol City - Blackburn Rovers (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:00Crewe Alexandra - Mansfield Town
futbol
18:00Leyton Orient - Bradford City
futbol
18:00Newport County - Stevenage
futbol
18:00Northampton Town - Forest Green Rovers
futbol
18:00Plymouth Argyle - Morecambe
futbol
18:00Salford City - Exeter City
futbol
18:00Scunthorpe United - Colchester United
futbol
18:00Swindon Town - Oldham Athletic
futbol
18:00Blackfield & Langley - Beaconsfield
futbol
18:00Gosport Borough - Harrow Borough
futbol
18:00Hayes & Yeading United - Truro City
futbol
18:00Merthyr Town - Walton Casuals
futbol
18:00Poole Town - Hendon
futbol
18:00Swindon Supermarine - Dorchester Town
futbol
18:00Taunton Town - Metropolitan Police
futbol
18:00Tiverton Town - Farnborough
futbol
18:00Weston-super-Mare - Wimborne Town
futbol
18:00Barwell - Nuneaton Town
futbol
18:00Biggleswade Town - Alvechurch
futbol
18:00Coalville Town - Banbury United
futbol
18:00Leiston - Peterborough Sports
futbol
18:00Lowestoft Town - Rushall Olympic
futbol
18:00Needham Market - Bromsgrove
futbol
18:00St Ives Town - Redditch United
futbol
18:00Stourbridge - Kings Langley
futbol
18:00Stratford Town - Hitchin Town
futbol
18:00Bishop's Stortford - Worthing
futbol
18:00Bognor Regis Town - Cray Wanderers
futbol
18:00Bowers & Pitsea - Folkestone Invicta
futbol
18:00Corinthian-Casuals - Wingate & Finchley
futbol
18:00Horsham - East Thurrock United
futbol
18:00Leatherhead - Brightlingsea Regent
futbol
18:00Merstham - Lewes
futbol
18:00Potters Bar Town - Haringey Borough
futbol
18:00Ashton United - Stafford Rangers
futbol
18:00Grantham Town - Morpeth Town
futbol
18:00Hyde United - Gainsborough Trinity
futbol
18:00Lancaster City - Stalybridge Celtic
futbol
18:00Nantwich Town - Buxton
futbol
18:00Redcliffe - Witton Albion
futbol
18:00Scarborough Athletic - Mickleover Sports
futbol
18:00Warrington Town - Basford United FutbolClub
futbol
18:00Whitby Town - Bamber Bridge
futbol
18:00Airdrie United - Peterhead
futbol
18:00Falkirk - Raith Rovers
futbol
18:00Forfar Athletic - Dumbarton
futbol
18:00Montrose - Clyde
futbol
18:00Stranraer - East Fife
futbol
18:00Annan Athletic - Edinburgh City
futbol
18:00Brechin City - Cowdenbeath
futbol
18:00Cove Rangers - Stenhousemuir
futbol
18:00Elgin City - Albion Rovers
futbol
18:00Queen's Park - Stirling Albion
futbol
18:00Unionistas de Salamanca - Guijuelo
futbol
18:00AEK Larnaca - AEP Paphos
futbol
18:00Ballymena United - Dungannon Swifts
futbol
18:00Cliftonville - Carrick Rangers
futbol
18:00Glentoran Belfast United - Crusaders
futbol
18:00Institute - Glenavon
futbol
18:00Larne - Coleraine
futbol
18:00Warrenpoint Town - Linfield
futbol
18:00Casa Pia - Mafra
futbol
18:00Zorya Luhansk - Shakhtar Donetsk
futbol
18:15OFI Crete - Aris
futbol
18:30C.S. Marítimo - Boavista Porto
futbol
18:30Hapoel Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
19:00SKN St. Pölten - Rheindorf Altach
futbol
19:00Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Rapid Wien
futbol
19:00TSV Hartberg - Red Bull Salzburg
futbol
19:00Banik Ostrava - Sparta Prague
futbol
19:00Adanaspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00R.E. Virton - Lommel
futbol
19:00Mamelodi Sundowns - Maritzburg United
futbol
19:00Racing de Ferrol - UP Langreo
futbol
19:00UE Llagostera - UE Olot
futbol
19:00Marbella - Algeciras
futbol
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Schaffhausen
futbol
19:00Kaposvári Rákóczi - Debreceni VSC
futbol
19:00Paksi SE - Mezőkövesd-Zsóry SE
futbol
19:00Puskás Akadémia - Zalaegerszegi TE
futbol
19:00Várda SE - MOL Vidi
futbol
19:30Metz - Olympique de Marseille
futbol
19:30Śląsk Wrocław - Lech Poznań
futbol
19:30Dinamo Zagreb - NK Lokomotiva
futbol
19:30Villarrubia - Badajoz
futbol
19:30Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba
futbol
20:00Napoli - Parma
futbol
20:00Royal Antwerp - K.A.S. Eupen
futbol
20:00Tenerife - AD Alcorcón
futbol
20:00SD Ponferradina - Deportivo de La Coruña
futbol
20:00Livorno Calcio - Benevento Calcio
futbol
20:00Galatasaray - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Napoli - Parma (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Galatasaray - MKE Ankaragücü
futbol
20:00Arenas Club de Getxo - Haro Deportivo
futbol
20:00Cartagena - UCAM Murcia
futbol
20:00Apollon Limassol - Anorthosis Famagusta
futbol
20:15Vilafranquense - Leixões
futbol
20:30Fortuna Düsseldorf - Leipzig
futbol
20:30Southampton - West Ham United
futbol
20:30Athletic Bilbao - SD Eibar
futbol
20:30ADO Den Haag - Groningen
futbol
20:30F.Düsseldorf - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Southampton - West Ham (S SPORT HD)
futbol
20:30Athletic Bilbao - Eibar (spor SMART HD)
futbol
20:30Olimpik - Mariupol
futbol
20:30Panathinaikos - Lamia
futbol
20:50Hapoel Ra'anana - Maccabi Haifa
futbol
21:00St. Gallen - Zürich
futbol
21:00Benfica - Famalicão
futbol
21:00Servette - Thun
futbol
21:00Pau - Le Puy
futbol
21:00Pontevedra - Rayo Majadahonda
futbol
21:00Hercules - Badalona
futbol
21:00CS Universitatea Craiova - Voluntari
futbol
21:00Skoda Xanthi - AEK Athens
futbol
21:30K.F.C. Dessel Sport - Thes Sport
futbol
21:30Budapest Honvéd - Újpest
futbol
21:45Fortuna Sittard - RKC Waalwijk
futbol
21:45VVV-Venlo - PEC Zwolle
futbol
22:00Amiens - Dijon FCO
futbol
22:00Angers SCO - Monaco
futbol
22:00Nîmes Olympique - Nantes
futbol
22:00Stade Brestois 29 - OGC Nice
futbol
22:00Toulouse - Stade de Reims
futbol
22:00R. Charleroi - Cercle Brugge K.S.V.
futbol
22:00S.V. Zulte Waregem - Sint-Truidense
futbol
22:00Legia Warsaw - Wisła Płock
futbol
22:00Angers - Monaco (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
22:00Brest - Nice (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
22:00FCV Dender EH - RFC Liège
futbol
22:00KMSK Deinze - K.S.K. Heist
futbol
22:00Lierse Kempenzonen - UR La Louviere Centre
futbol
22:00Patro Eisden Maasmechelen - KVC Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
22:00RWD Molenbeek - Tubize
futbol
22:30Genk - Waasland-Beveren
futbol
22:30K.V.C. Westerlo - FCO Beerschot Wilrijk
futbol
22:30Willow Park - Collinstown FutbolClub
futbol
22:45Genoa C.F.C. - U.C. Sampdoria
futbol
22:45Twente - Vitesse
futbol
22:45Genoa - Sampdoria (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Carrarese Calcio - Pianese A.S.D
futbol
22:45U.S.D. Cavese 1919 - Ternana Calcio
futbol
23:00Atletico Madrid - CA Osasuna
futbol
23:00Real Zaragoza - Racing de Santander
futbol
23:00Atletico Madrid - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
23:30Vitoria Setubal - Aves
futbol
04:00Tasman United - Hamilton Wanderers
futbol
04:00Wellington - Southern United
futbol
10:30Newcastle Jets - Melbourne City
futbol
13:00Vitosha Bistritsa - Botev Plovdiv
futbol
14:00Getafe - Real Valladolid
futbol
14:00Horsens - SønderjyskE
futbol
14:00Extremadura - Málaga
futbol
14:00Gaziantep - Kayserispor
futbol
14:00Getafe - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Gazişehir FK - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Corrib Celtic - Loughrea Rams
futbol
14:00St Bernards - Maree-Oranmore
futbol
14:00Carrick United - Tramore
futbol
14:00Courtown Hibs - Campile United
futbol
14:00Gorey Rangers - Cloughbawn
futbol
14:00North End United - Bunclody
futbol
14:00Shamrock Rovers Wexford - Forth Celtic
futbol
14:00Wexford Bohs - Moyne Rangers
futbol
14:00Ardmore Rovers - Ratoath Harps
futbol
14:00Ballymun - Wayside Celtic
futbol
14:00Bangor GG - St. Mochta's
futbol
14:00Drumcondra - Tolka Rovers
futbol
14:00Dunboyne - Portlaoise
futbol
14:00Killester Donnycarney - Malahide United
futbol
14:00University College Dublin - Glenville
futbol
14:00Geraldines - Fairview Rangers
futbol
14:00Janesboro - Ballynanty Rovers
futbol
14:00Internacional de Madrid - UD San Sebastián de los Reyes
futbol
14:00UD Ibiza - Marino de Luanco
futbol
14:00Tudelano - Cultural y Deportiva Leonesa
futbol
14:00UD Logroñés - SD Leioa
futbol
14:00Don Benito - Talavera
futbol
14:00Real Murcia - Yeclano Deportivo
futbol
14:15Emmen - Sparta Rotterdam
futbol
14:15Oliveirense - Penafiel
futbol
14:30Hellas Verona - Torino
futbol
14:30Piast Gliwice - ŁKS Łódź
futbol
14:30Verona - Torino (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Real Balompédica Linense - Córdoba
futbol
15:00Motherwell - Rangers
futbol
15:00SG Sonnenhof Großaspach - Carl Zeiss Jena
futbol
15:00Crumlin United - Bluebell United
futbol
15:00Desna Chernihiv - Dynamo Kyiv
futbol
15:00Vorskla Poltava - Karpaty Lviv
futbol
15:15Lokomotiv Plovdiv - Levski Sofia
futbol
15:30Nurnberg - Holstein Kiel
futbol
15:30SV Sandhausen - Hamburger SV
futbol
15:30Osnabruck - Dynamo Dresden
futbol
15:30Sandhausen - Hamburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Lokomotive Leipzig - Rot-Weiß Erfurt
futbol
15:30Berliner AK 07 - FSV Union Furstenwalde
futbol
15:30Berliner FC Dynamo - Bischofswerdaer 08
futbol
15:30FSV Wacker 90 Nordhausen - SV Babelsberg 03
futbol
15:45Apollon Larissa - Apollon Smyrni
futbol
16:00Celta de Vigo - Mallorca
futbol
16:00Lyngby Boldklub - Silkeborg IF
futbol
16:00Randers - Esbjerg fB
futbol
16:00SpVgg Unterhaching - MSV Duisburg
futbol
16:00Hannover - BSV Schwarz-Weiß Rehden
futbol
16:00Diagoras Rodos - Kavala
futbol
16:00Ionikos - Enosi Panaspropyrgiakos
futbol
16:00Olympiakos Volou 1937 - PO Triglia
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Kalamata
futbol
16:00Trikala - Ialyssos
futbol
16:00Veria - Niki Volos
futbol
16:00A.E. Karaiskakis - Platanias
futbol
16:00Apollon Kalamarias - Panachaiki
futbol
16:00Larissa - Atromitos
futbol
16:30Feyenoord - PSV Eindhoven
futbol
16:30Austriya Wien - Wolfsberger
futbol
16:30WSG Swarovski Wattens - SV Mattersburg
futbol
16:30Sivasspor - Fenerbahçe
futbol
16:30Standard Liège - R.S.C. Anderlecht
futbol
16:30Viktoria Plzen - Teplice
futbol
16:30Balıkesirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Sivasspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Wil 1900 - Winterthur
futbol
17:00Girondins de Bordeaux - RC Strasbourg
futbol
17:00Manchester United - Everton
futbol
17:00Wolverhampton - Tottenham Hotspur
futbol
17:00Milan - Sassuolo Calcio
futbol
17:00Bologna F.C. 1909 - Atalanta
futbol
17:00Juventus - Udinese Calcio
futbol
17:00Cosenza Calcio - Pordenone Calcio S.S.D.
futbol
17:00Cremonese - Perugia Calcio
futbol
17:00Korona Kielce - KS Cracovia
futbol
17:00Bologna - Atalanta (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Juventus - Udinese (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Wolves - Tottenham (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:00Milan - Sassuolo (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00K. Rupel Boom - Seraing United
futbol
17:00URSL Vise - R.O.C. de Charleroi-Marchienne
futbol
17:00NK Osijek - NK Slaven Belupo
futbol
17:00Aarau - Chiasso
futbol
17:00Renate - A.S.D. Atletico Arezzo
futbol
17:00Giana Erminio - Aurora Pro Patria 1919
futbol
17:00Novara Calcio - Siena
futbol
17:00Alessandria Calcio 1912 - Pro Vercelli 1892
futbol
17:00Rimini 1912 - Triestina Calcio
futbol
17:00Gubbio 1910 - Fermana
futbol
17:00A.S.D. Union ArzignanoChiampo - Cesena
futbol
17:00Südtirol - Piacenza Calcio 1919
futbol
17:00FeralpiSalò - Vis Pesaro
futbol
17:00Rende - Rieti
futbol
17:00Teramo - Calcio Catania
futbol
17:00Viterbese Castrense - Virtus Francavilla
futbol
17:30Wolfsburg - Borussia Mönchengladbach
futbol
17:30Wolfsburg - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Slavia Sofia - Ludogorets 1945
futbol
18:00Espanyol - Real Betis
futbol
18:00Moreirense - Belenenses SAD
futbol
18:00Brøndby IF - Hobro IK
futbol
18:00Celtic - Hibernian
futbol
18:00Real Oviedo - Cádiz
futbol
18:00Lugano - Young Boys
futbol
18:00Luzern - Basel
futbol
18:00Sion - Neuchâtel Xamax
futbol
18:00Espanyol - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
18:00Royale Union Saint-Gilloise - K.S.C. Lokeren Oost-Vlaanderen
futbol
18:00Kingstonian - Woking
futbol
18:00Vaduz - Kriens
futbol
18:00Enosis Neon Paralimni - AEL Limassol
futbol
18:00Covilhã - Académica de Coimbra
futbol
18:00Farense - Feirense
futbol
18:00Dnipro-1 - Oleksandriya
futbol
18:15Volos NFC - Panionios G.S.S.
futbol
18:30Atlético Sanluqueño - San Fernando
futbol
18:45AZ Alkmaar - Ajax
futbol
18:45Heracles Almelo - Utrecht
futbol
19:00CE Sabadell - AE Prat
futbol
19:00Levante UD B - Gimnàstic de Tarragona
futbol
19:00Estudiantes de Mérida - CP Villarrobledo
futbol
19:00Chindia Targoviste - Hermannstadt
futbol
19:00Lyon - Stade Rennais
futbol
19:00Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
futbol
19:00LASK Linz - Sturm Graz
futbol
19:00Slavia Prague - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
19:00Beşiktaş - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altınordu - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Lyon - Rennes (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Burgos - Izarra
futbol
19:30HNK Hajduk Split - NK Istra 1961
futbol
19:30A.S.D.C. Gozzano - Pergolettese 1932
futbol
19:30Calcio Como - U.C. AlbinoLeffe
futbol
19:30Città di Pontedera - Monza Brianza 1912
futbol
19:30Pistoiese - Calcio Lecco 1912
futbol
19:30Alma Juventus Fano 1906 - U.S.D. Virtusvecomp Verona
futbol
19:30Carpi F.C. 1909 - Sambenedettese Calcio
futbol
19:30Imolese Calcio 1919 - Vicenza Calcio
futbol
19:30A.S.D. Potenza - Paganese Calcio 1926
futbol
19:30Bisceglie 1913 Don Uva APD - Vibonese Calcio
futbol
19:30Casertana - Bari
futbol
19:30Monopoli - Avellino 1912
futbol
19:30Sicula Leonzio - Reggina Calcio
futbol
19:30Catanzaro 1929 - AZ Picerno ASD
futbol
19:30Arsenal - Manchester City
futbol
19:30Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
futbol
19:30Arsenal - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Ashdod - Ironi Sport Hadera
futbol
20:00Nea Salamis Famagusta - Omonia
futbol
20:00Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC
futbol
20:00Schalke 04 - Eintracht Frankfurt
futbol
20:00Roma - S.P.A.L
futbol
20:00Club Brugge - Mechelen
futbol
20:00Midtjylland - Aarhus
futbol
20:00Lugo - Sporting de Gijón
futbol
20:00Elche - UD Las Palmas
futbol
20:00Schalke 04 - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Roma - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Asteras Tripolis - Olympiacos
futbol
20:30Panetolikos - P.A.O.K.
futbol
20:30Sevilla - Villarreal
futbol
20:30Gil Vicente - Vitoria Guimaraes
futbol
20:30Sevilla - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
21:15Maccabi Netanya - Hapoel Tel Aviv
futbol
22:00UE Cornellà - Lleida Esportiu
futbol
22:00Oostende - Gent
futbol
22:00Fuenlabrada - UD Almería
futbol
22:00Rayo Vallecano - Albacete Balompié
futbol
22:45ACF Fiorentina - Internazionale Milano
futbol
22:45Fiorentina - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00Alianza Lima - EM Deportivo Binacional
futbol
23:00Saint-Étienne - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Valencia - Real Madrid
futbol
23:00Braga - Paços de Ferreira
futbol
23:00Salernitana 1919 - Krotone
futbol
23:00St.Etienne - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Valencia - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Konyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Trabzonspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Guingamp - Troyes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:45Crystal Palace - Brighton (S SPORT HD)
futbol
22:45Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:00Vanspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
futbol
14:30Antalyaspor - Eyüpspor (A Spor HD)
futbol
16:30Samsunspor - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
18:30Adanaspor - Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
20:30Werder Bremen - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
20:45Tuzlaspor - Galatasaray (ATV HD)
futbol
22:30B.Dortmund - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
13:0024 Erzincanspor - Beşiktaş (A Spor HD)
futbol
13:45Keçiörengücü - Y.Malatyaspor (ATV HD)
futbol
14:30Gazişehir FK - Kırklarelispor (A Spor HD)
futbol
16:30Sivasspor - Erokspor (A Spor HD)
futbol
18:30Göztepe - Fatih Karagümrük (A Spor HD)
futbol
20:30Leverkusen - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
20:45İstanbulspor - Fenerbahçe (ATV HD)
futbol
22:30Freiburg - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
13:00Manisa FK - Kayserispor (A Spor HD)
futbol
14:30Denizlispor - Altınordu (A Spor HD)
futbol
16:30M.Başakşehir - Hekimoğlu (A Spor HD)
futbol
18:30Bursaspor - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
20:45Trabzonspor - Altay (A Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Antalyaspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Y.Malatyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:30Everton - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Schalke 04 - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Kasımpaşa - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:00Brighton - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Göztepe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Hertha Berlin - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
14:00Gençlerbirliği - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Osmanlıspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Fatih Karagümrük - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Kayserispor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:00Watford - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
17:30F.Düsseldorf - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Menemenspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Tottenham - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
20:00Paderborn - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Konyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:30Tottenham - Brighton (S SPORT HD)
futbol
18:00Chelsea - Southampton (S SPORT HD)
futbol
20:30Manchester Utd - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
23:00Leicester - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
19:00Adanaspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Wolves - Manchester City (S SPORT HD)
tenis
09:10Anton Matienko - Lion LaruCanlı
tenis
08:20Vyacheslav Ronjin - Marsel KurmaevCanlı
tenis
08:30Nudnida Luangnam - Naho Sato
tenis
08:30Peangtarn Plipuech - Martina Caregaro
tenis
08:30Risa Ushijima - Shalimar Talbi
tenis
08:30Ulrikke Eikeri - Emma Raducanu
tenis
09:35Ioana Gaspar-Ivan - Maria Shusharina
tenis
10:00Kristina Mladenovic - Sara Sorribes Tormo
tenis
10:00Magdalena Frech - Daria Snigur
tenis
10:00Alicia Smith - Corinna Dentoni
tenis
10:00Olga Doroshina - Diāna Marcinkēviča
tenis
10:00Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty - Punnin Kovapitukted
tenis
10:30Accrington Stanley - David Jorda Sanchis
tenis
10:30Alejo Lorenzo Lingua Lavallen - Marc Dijkhuizen
tenis
10:30Alvaro Lopez San Martin - Yanki Erel
tenis
10:30Richard Zusman - Kuzey Çekirge
tenis
10:30Saba Purtseladze - Niklas Schell
tenis
10:30Yekaterina Dmitrichenko - Mira Antonitsch
tenis
10:30Alex Marti Pujolras - Jose Francisco Vidal Azorín
tenis
10:30Fermin Tenti - Dennis Uspensky
tenis
10:30Manuel Guinard - Daniel Litvinov
tenis
10:30Niels Lootsma - Jaime Caldes
tenis
10:30Lamis Alhussein Abdel Aziz - Anna Powaska-Kobylarz
tenis
10:30Maria Marfutina - Annick Melgers
tenis
11:00David Pichler - Mason Recci
tenis
11:00Pablo Vivero Gonzalez - Domagoj Biljesko
tenis
11:00Pavel Shumeiko - Vitaliy Sachko
tenis
11:00Peter Kobelt - Sean Hodkin
tenis
11:00Josephine Boualem - Oleksandra Oliynykova
tenis
11:00Martina Spigarelli - Lina Glushko
tenis
11:00Oana Gavrila - Maria Kallistrou
tenis
11:00Polina Leykina - Tina Cvetkovic
tenis
11:00Stefano Battaglino - Laurynas Grigelis
tenis
11:05Daria Kruzhkova - Katarina Kozarov
tenis
11:05Ekaterina Reyngold - Mariam Dalakishvili
tenis
12:00Luka Pavlovic - Marko Miladinovic
tenis
12:00Marco Bortolotti - Linus Frost
tenis
12:00Ayla Aksu - Misaki Matsuda
tenis
12:00Matsuda/Hosogi - Bougrat/Rushiti
tenis
12:00Manfred Fellin - Alexander Weis
tenis
12:00Simone Roncalli - Jordan Correia Passos Do Carmo
tenis
12:00Ana Lantigua De La Nuez - Nevena Sokovic
tenis
12:00Irene Lavino - Oana Georgeta Simion
tenis
12:00Julyette Maria Josephine Steur - Merna Refaat
tenis
12:00Marion Viertler - Anastasia Zolotareva
tenis
12:00Nada Fouad - Lexie Stevens
tenis
12:00Andrea Guerrieri - Thomas Laurent
tenis
12:00Ergi Kirkin - Nicolas Moreno De Alboran
tenis
12:00Anna Siskova - Yana Karpovich
tenis
12:00Bojana Marinkovic - Alice Gillan
tenis
12:00Marine Partaud - Angelica Raggi
tenis
12:00Yuriko Miyazaki - Mariana Drazic
tenis
12:30Arlinda Rushiti - Ekaterina Kazionova
tenis
12:30Adrian Bodmer - Alexander Donski
tenis
12:30Michail Pervolarakis - Artem Smirnov
tenis
12:30Stuart Parker - Yshai Oliel
tenis
12:30Ui-sung Park - Mathias Zukas
tenis
12:30Galateia Mesochoritou - Chiara Scholl
tenis
12:30Julia Stamatova - Diana Krasnova
tenis
12:30Laura Schaeder - Dorka Drahota Szabo
tenis
12:30Nicole Fossa Huergo - Caroline Romeo
tenis
12:30Kang/Plipuech - Carruthers/Natarajan
tenis
12:30Luangnam/Ushijima - Eikeri/Yashina
tenis
12:30Muntean/Talbi - Kim/Kim
tenis
13:00Gram/Lavrichenko - Gaspar/Craciun
tenis
13:30Dmitrichenko/Silich - Baykan/Kozarov
tenis
13:30Dabryian/Purtseladze - Panin/Shchaya-Zubrov
tenis
13:30Lingua Lavallen/Sorrentino - Dembek/Dhoe
tenis
13:30Greetje Minnen - Barbara Haas
tenis
13:30Katarzyna Kawa - Ana Bogdan
tenis
13:30Bolkvadze/Webley-Smith - Ivakhnenko/Fomina
tenis
13:30Abou Taleb/Zakaryia - Monzon/Tenti
tenis
13:30Guinard/Grigelis - Sabry/El-Moslemany
tenis
13:30Volpi/Juarez - Lootsma/Monteiro
tenis
13:30Erik Crepaldi - Titouan Droguet
tenis
13:30Fabien Reboul - Kristjan Tamm
tenis
13:30Francesco Vilardo - Sadio Doumbia
tenis
13:30Luca Giacomini - Stefan Palosi
tenis
13:30Skander Mansouri - Timur Kiuamov
tenis
13:30Malene Helgo - Ylona-Georgiana Ghioroaie
tenis
14:00Gavrila/Spigarelli - Bergen/Lebedeva
tenis
14:00Glushko/Oliynykova - Lazar/Ogescu
tenis
14:00Kallistrou/Pavlou - Peeva/C. Scholl
tenis
14:00Lovric/Cvetkovic - Vangelova/Nepliy
tenis
14:00Beloborodko/Zgirovsky - Yeshaya/Kobelt
tenis
14:00Nincevic/Nincevic - Pichler/Sachko
tenis
14:00Thanos/Theodorou - Jeong/Park
tenis
14:00Vivero Gonzalez/Zukas - Sim/Turco
tenis
14:00Marfutina/Simion - Melgers/Stephens
tenis
14:00Vidal Azorin/Uspensky - Sunish/Sharma
tenis
14:05Miljan Zekic - Gustav Hansson
tenis
15:00Aksu/Kajevic - Ovcharenko/Skachkova
tenis
15:00Bortolotti/Jecan - Chepelev/Jandric
tenis
15:00Cubelic/Schell - Frost/Hansson
tenis
15:00Danylo Kalenichenko - Karl Friberg
tenis