logo
23 Eylül 2019 Pazartesi 10:47:42
basketbol
10:40Grizzlies - PelicansCanlı
basketbol
10:40Avtodor (Orange) - Loko (Red)Canlı
futbol
10:23Lokomotiv (Amatörler) - Zenit (Amatörler)Canlı
futbol
10:20Stal - AvtomobilistCanlı
basketbol
10:15BRT Sumisip Basilan St Clare - CEU ScorpionsCanlı
futbol
10:13Barcelona team - Real teamCanlı
diğer
10:10Voiteli - Strazhy GalaktikiCanlı
futbol
10:10Hamburg (Amatörler) - Bayern (Amatörler)Canlı
diğer
10:00Almanya (Amatörler) - Kanada (Amatörler)Canlı
diğer
10:00Centrovie Kulturologi - Kalinin FrontCanlı
diğer
09:41HC Izhevsk - HC LipetskCanlı
futbol
09:00Irtysh Pavlodar U16 - Astana U16Canlı
futbol
09:00Taraz U17 - Şahter Karağandı U17Canlı
futbol
08:45Kızıljar U18 - Kaspiy Aktay U18Canlı
tenis
10:40Kousuke Ogura - Shinnosuke Hiramatsu
tenis
10:45Mónica Puig - Angelique Kerber
basketbol
11:00OC Sea Lions - PCU Dolphins
basketbol
11:00Batangas City Athletics - Quezon City Capitals
tenis
11:00Katarina Zavatska - Jelena Ostapenko
tenis
11:00Viktoria Kuzmova - Francesca Di Lorenzo
tenis
11:00Oriol Roca Batalla - Nino Serdarusic
tenis
11:00Alison Van Uytvanck - Ludmilla Samsonova
tenis
11:00Benjamin Bonzi - Kirill Kivattsev
tenis
11:00Jules Okala - Riccardo Balzerani
tenis
11:00Davide Pozzi - Devin Badenhorst
tenis
11:00Rayne Roselt - Dylan Salton
tenis
11:00Claudio Grassi - Gerhardt Marius Becker
tenis
11:00Munashe Chingono - Jason Chigaazira
tenis
11:00Marie Cerezo - Natalia Orlova
tenis
11:00Carole Monnet - Myriam Gheziel
tenis
11:00Mathilde Lollia - Noelly Longi Nsimba
tenis
11:00Chanelle Van Nguyen - Steffi Carruthers
tenis
11:00Emily Appleton - Sonay Kartal
tenis
11:00Mina Hodzic - Julia Wachaczyk
tenis
11:00Amelia Rajecki - Aleksandra Pitak
tenis
11:00Bianca Jolie Fernandez - Fernanda Contreras Gomez
tenis
11:00Viktoria Morvayova - Andre Lukosiute
tenis
11:15Katerina Siniakova - Elise Mertens
diğer
11:30Torpedo Barnaul - Kuzbass-pro Kemerovo
futbol
11:30Semen Padang F.C. - PSM Makassar
futbol
11:30Persija Jakarta - PS Barito Putera
futbol
11:30Persipura Jayapura - Persib Bandung
futbol
11:30Persik Kediri - Mitra Kukar F.C.
futbol
11:30Persis Solo F.C. - Persatuan Sepak Bola Tuban
futbol
11:30PSIM Yogyakarta - Madura
futbol
11:30Barito Putera U20 - PSIS Semarang U20
futbol
11:30Bhayangkara U20 - Persebaya Surabaya U20
futbol
11:30Persela Lamongan U20 - PSS Sleman U20
tenis
11:30Daniel Evans - Yan Bai
tenis
11:30Tatsuma Ito - Di Wu
tenis
11:30Batiste Klein - Mario Stino
tenis
11:30Max Van Wijk - Quin Verstegen
tenis
11:30Alessandro Dragoni - Lars Johann
tenis
11:35Alexander Jhun - Sebastian Kay
tenis
11:35Daniel Little - Joshua Golding
tenis
11:40Ninomiya/Yang - Aoyama/Shibahara
diğer
12:00Tokyo Yakult Swallows - Yomiuri Giants
futbol
12:00Mohammedan - Peerless SC
futbol
12:00Techno Aryan F.C. - BSS
futbol
12:00NA Hussein Dey U21 - ES Setif U21
futbol
12:00FK Crvena Zvezda U19 - Mladost Lucani U19
tenis
12:00Anastasia Pavlyuchenkova - Sofia Kenin
tenis
12:00Sanders/Yastremskaya - Melichar/Peschke
tenis
12:00Ruud/Cecchinato - Vasilevski/Oliveira
tenis
12:00Bastien Presuhn - Elmer Moller
tenis
12:00Viktor Durasovic - Stéphane Robert
tenis
12:00Hugo Nys - Valentin Royer
tenis
12:00Daniil Glinka - Masi Sarpola
tenis
12:00Karl Fredrik Utheim - Lucas Renard
tenis
12:00Daniel Svensson - Piotr Matuszewski
futbol
12:15Hindistan U18 - Bangladeş U18
tenis
12:15Shuai Peng - Garbine Muguruza
diğer
12:30LG Twins - Hanwha Eagles
diğer
12:30KT Wiz - KIA Tigers
diğer
12:30Lotte Giants - NC Dinos
futbol
12:30FC Chandigarh - Himachal Pradesh
tenis
12:30Bertens/Kerkhove - Duan/Kudermetova
tenis
12:30Blaz Kavcic - Enrico Dalla Valle
tenis
12:30Pedro Cachin - Mohamed Safwat
tenis
12:30Riccardo Bonadio - Inigo Cervantes Huegun
tenis
12:30Abduraimova/Amanmuradova - Santamaria/Jakupovic
tenis
12:30Lister/Sizikova - Govortsova/Savinykh
tenis
12:30Lauren Cooper - Amy Bloch
tenis
12:30Allyson Nancy Onya - Mikayla Faure
tenis
12:30Lance Cohen - Raheel Manji
tenis
12:30Heranne Excellent - Lois Boisson
tenis
12:30Sandy Marti - Emma Aucagne
tenis
12:30Kimberly Mpukusa - Joanna Garland
tenis
12:30Maelys Bougrat - Karen Marthiens
tenis
12:30Indy De Vroome - Ingrid Vojcinakova
tenis
12:30Freya Christie - Nadia Rawson
tenis
12:30Holly Staff - Ilay Yoruk
tenis
12:30Maria Gutierrez Carrasco - Katarzyna Pitak
futbol
13:00F.C. Ryūkyū - Montedio Yamagata
futbol
13:00Kenya Polisi - Migori
futbol
13:00Northern Wanderers - Talanta
tenis
13:00Romain Gales - Joel Link
tenis
13:00Lasse Muscheites - Marchal Quentin
tenis
13:00Valeria Koussenkova - Laetitia Pulchartova
tenis
13:00Verena Meliss - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
13:00Miguel Damas - Karl Adrian Ringdal Noerstenaes
tenis
13:00Alvaro Blanco Damea - Mikel Martinez
tenis
13:00Goncalo Falcao - Paramveer Singh Bajwa
tenis
13:00Tomas Curras Abasolo - Russell Henderson
tenis
13:05Sizya Ernest Kivanda - Tom Skinner
tenis
13:15Blinkova/Voracova - Christian/Moore
futbol
13:30Eritrea U20 - Sudan U20
basketbol
13:30Laguna Heroes - Makati Super Crunch
tenis
13:30Marie Bouzkova - Karolina Muchova
tenis
13:30Rayane Roumane - Roman Safiullin
tenis
13:30Cedrik-Marcel Stebe - Viktor Galovic
tenis
13:30James Frawley - Isac Stroemberg
tenis
13:30Rebeka Masarova - Paula Cristina Gonçalves
tenis
13:30Angeles Moreno Barranquero - Guiomar Maristany Zuleta De Reales
tenis
13:30Mayar Sherif - Lucia Cortez Llorca
tenis
13:30Nadia Podoroska - Rosa Vicens Mas
tenis
13:30Despina Papamichail - Jessica Bouzas Maneiro
tenis
13:30Carl Gustafsson - Aleksei Khomich
tenis
13:30Jan Zielinski - Oliver Johansson
tenis
13:30Jonathan Stenberg - Alexander Zgirovsky
futbol
14:00Ansan Police FC - Jeonnam Dragons
futbol
14:00Busan IPark - Gwangju FC
futbol
14:00Club Green Streets - United Victory
futbol
14:00Odds BK II - Florø SK
basketbol
14:00KK Helios Domžale - BK Opava
tenis
14:00Andrea Pellegrino - Markus Eriksson
tenis
14:00Gian Marco Moroni - Carlos Taberner
tenis
14:00Petra Kvitova - Polona Hercog
tenis
14:00Adi Gavish - Dakota Fordham
tenis
14:00Maxima Ellenberg - Marie Perla Biansumba
tenis
14:00Philip Franken - Alec Beckley
tenis
14:00Angele Devaux - Margaux Orange
tenis
14:00Maria Michaela Fiacan - Albina Khabibulina
tenis
14:00Justine Lespes - Marine Szostak
tenis
14:00Eliz Maloney - Tiffany William
tenis
14:00Katharine Fahey - Suzy Larkin
tenis
14:00Amelia Bissett - Elle Christensen
tenis
14:00Grace Piper - Arlinda Rushiti
tenis
14:00Ines Ibbou - Natasha Fourouclas
futbol
14:30Badak Lampung - PS TIRA
tenis
14:30Adrian Mannarino - Ze Zhang
tenis
14:30Liova Ajavon - Julien De Cuyper
tenis
14:30Afonso Salgado - Illia Stoliar
tenis
14:30Karin Kennel - Olga Parres Azcoitia
tenis
14:30Victoria Bosio - Sara Lanca
tenis
14:30Terence Das - Arjun Mehrotra
tenis
14:30Hugo Maia - Eduardo Lobo Da Rosa De Almeida
futbol
15:00West Bromwich Albion U23 - Newcastle United U23
futbol
15:00FC Gagra - Spartaki-Tskhinvali
futbol
15:00FC Guria Lanchkhuti - Shevardeni-1906 Tbilisi
futbol
15:00Modern Coast Rangers - Vihiga United
futbol
15:00Ushuru F.C. - Kibera Black Stars
futbol
15:00St. Josephs Youth - Vihiga Bullets
futbol
15:00Nairobi Stima - Fortune Sacco
futbol
15:00Muranga Seal - Bidco United
futbol
15:00Administration Police - Shabana
futbol
15:00Feyenoord II - SC Heerenveen II
futbol
15:00Emmen II - Vitesse II
futbol
15:00Queens Park Rangers U23 - Crystal Palace U23
futbol
15:00Colchester United U23 - Millwall U23
futbol
15:00Crewe Alexandra U23 - Sheffield Wednesday U23
futbol
15:00Sesvete U19 - NK Slaven Belupo U19
futbol
15:00NK Osijek U19 - GNK Dinamo Zagreb U19
tenis
15:00Gianluigi Quinzi - Dmitry Popko
tenis
15:00Quentin Halys - Zdenek Kolar
tenis
15:00Maxime Janvier - Nicola Kuhn
tenis
15:00Arslanbek Temirhanov - Christian Samuelsson
tenis
15:00Marius Ruzgas - Mans Dahlberg
tenis
15:00Nuria Brancaccio - Claire Liu
tenis
15:00Stephanie Wagner - Alba Carrillo Marin
tenis
15:00Marie Benoit - Paula Arias Manjon
tenis
15:00Julia Payola - Olga Saez Larra
tenis
15:00Daniela Seguel - Lucia Llinares Domingo
tenis
15:00Dzianis Zharyn - Robin Thour
tenis
15:00Linus Frost - Jakob Arvidsson Ehn
futbol
15:30Sarpsborg FK II - Molde FK II
futbol
15:30Birmingham City U23 - Sheffield United U23
basketbol
15:30San Juan Knights - Bulacan Kuyas
tenis
15:30Filip Horansky - Andrea Arnaboldi
tenis
15:30Daniel Gimeno-Traver - Mario Vilella Martinez
tenis
15:30Aryna Sabalenka - Danielle Rose Collins
tenis
15:30Mathilde Dury - Diana Martynov
futbol
16:00Chaika Petropavlovskaya Borshgovka - Polissya Zhytomyr
futbol
16:00FC Kvant Obninsk - FC Strogino Moskova
futbol
16:00Torino F.C. U19 - A.S. Roma U19
futbol
16:00Hibernian II - Hamilton II
futbol
16:00Ross County II - Kilmarnock II
futbol
16:00Queen of the South II - Aberdeen II
futbol
16:00Burnley U23 - Nottingham Forest U23
futbol
16:00Cibuti U20 - Uganda U20
futbol
16:00KF Ferizaj - Drenica Skënderaj
futbol
16:00Flamurtari Pristina - Llapi Podujeve
futbol
16:00Ballkani - Vushtrrii
tenis
16:00Eden Silva - Ana Filipa Santos
tenis
16:00Sarah Beth Grey - Iveta Dapkute
tenis
16:30Sebastian Baez - Pedro Sakamoto
tenis
16:30Oscar Otte - Lucas Miedler
tenis
16:30Geoffrey Blancaneaux - Luca Vanni
tenis
16:30Federico Zeballos - Santiago Fa Rodriguez Taverna
tenis
16:30Arklon Huertas Del Pino - Tomas Farjat
tenis
16:30Ana Sofia Sanchez - Andrea Lazaro Garcia
tenis
16:30Laurin Aerne - John Hallquist Lithen
tenis
16:30Florian Lakat - Arvid Nordquist
tenis
16:30David Jorda Sanchis - Patric Prinoth
futbol
17:00FC Farul Constanța - Ripensia Timisoara
futbol
17:00Inter Zapresic U19 - NK Lokomotiva U19
basketbol
17:00Academic Plovdiv - Craiova
tenis
17:00Daria Mishina - Caroline Uebelhoer
tenis
17:00Marta Custic - Seone Mendez
tenis
17:00Maryna Zanevska - Noelia Bouzo Zanotti
tenis
17:00Angela Fita Boluda - Nicoleta-Catalina Dascălu
tenis
17:00Scherazad Benamar - Amandine Cazeaux
futbol
17:30FC Etar 1924 Veliko Tarnovo - FC Vitosha Bistritsa
futbol
17:30Flora Tallinn II - FC Elva
tenis
17:30Stefano Napolitano - Carlos Alcaraz Garfia
tenis
17:30Ainhoa Atucha Gomez - Anastasia Poplavskaya
tenis
17:30Elizabet Hamaliy - Ekaterina Shalimova
futbol
18:00Tromsø IL II - Ullensaker / Kisa IL II
futbol
18:00Zirə IK - Karabağ
basketbol
18:00Samaheej - Al Riffa
tenis
18:00Genaro Alberto Olivieri - Oscar Jose Gutierrez
tenis
18:00Mathias Zukas - Camilo Ugo Carabelli
tenis
18:00Evgeny Karlovskiy - Ilya Ivashka
tenis
18:00Jordan Correia Passos Do Carmo - Pol Toledo Bague
tenis
18:00Andrea Gamiz - Marina Bassols Ribera
tenis
18:15Carlos Berlocq - Javier Barranco Cosano
futbol
18:30Smouha Sporting Club - Al Ahly Cairo
futbol
18:30Al-Budaiya - Qalali Club
futbol
18:30Sitra Club - Al Ittifaq Maqaba
futbol
18:30Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. - Bnei Sakhnin F.C.
basketbol
18:30BC Dzūkija - BC Nevėžis
basketbol
18:45Hapoel Eilat B.C. - Ironi Nes-Ziona
futbol
19:00Jablonec - Sigma Olomouc
futbol
19:00A.S. Giana Erminio - Carrarese Calcio
futbol
19:00Enosis Neon Paralimni FC - APOEL F.C.
futbol
19:00Viking FK II - IK Start II
futbol
19:00NA Hussein Dey - ES Sétif
futbol
19:00JK Tammeka II Tartu - Tartu JK Welco Elekter
futbol
19:00TC Sports - Foakaidhoo
futbol
19:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Bnei Lod F.C.
futbol
19:00Hapoel Ashkelon F.C. - Hapoel Afula F.C.
tenis
19:00Lukas Rosol - Steve Darcis
tenis
19:00Hanyu Guo - Ingrid Gamarra Martins
tenis
19:00Maria Mateas - Vladica Babic
tenis
19:30Gastao Elias - Felipe Meligeni Rodrigues Alves
tenis
19:30Constant Lestienne - Aslan Karatsev
tenis
19:30Roman Andres Burruchaga - Christian Lindell
futbol
19:30SC Haifa Robbie Shapiro - Hapoel Asi Gilboa F.C.
futbol
19:30Excelsior II - Willem II Tilburg II
futbol
19:30N.E.C. II - FC Dordrecht II
futbol
19:30VVV-Venlo II - Roda JC Kerkrade II
futbol
19:30Eindhoven II - NAC Breda II
futbol
19:30Heracles Almelo II - Go Ahead Eagles II
tenis
19:30Thiago Agustin Tirante - Rafael Matos
futbol
19:45Aves U23 - Os Belenenses U23
basketbol
19:45Al Ittihad Bahreyn - Nuwaidrad
tenis
19:45Giulio Zeppieri - Elliot Benchetrit
futbol
20:00Stabæk Fotball - Molde FK
futbol
20:00Randers FC - AC Horsens
futbol
20:00KFC Uerdingen 05 - SV Waldhof Mannheim
futbol
20:00Beşiktaş J.K. - İstanbul BFK
futbol
20:00Sivasspor - Trabzonspor
futbol
20:00CSKA Sofia 1948 - Septemvri Sofia
futbol
20:00Mjondalen IF II - Ullern IF
futbol
20:00Vålerenga Fotball II - Lyn Fotball
futbol
20:00Rosenborg BK II - Steinkjer FK
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem F.C. - Hapoel Petah Tikva F.C.
futbol
20:00Pembroke Athleta F.C - Vittoriosa Stars F.C.
futbol
20:00Beşiktaş - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sivasspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
20:00ECE Bulls Kapfenberg - Allianz Swans
tenis
20:00Alexander Ritschard - Ryan Peniston
tenis
20:00Ben Patael - Evan Zhu
futbol
20:15Hapoel Be'er Sheva F.C. - Hapoel Tel Aviv F.C.
futbol
20:30FC Viitorul Constanța - CSM Studențesc Iași
futbol
20:30Raufoss II - KIL Toppfotball II
futbol
20:30Anderlecht II - Gent II
futbol
20:30Genk II - Club Brugge K.V. U21
futbol
20:30Lokeren II - Lommel United II
futbol
20:30Charleroi II - Cercle Brugge II
futbol
20:30Oostende II - R.E. Virton II
futbol
20:30Zulte Waregem II - K.A.S. Eupen II
futbol
20:30Royal Antwerp II - Waasland-Beveren II
basketbol
20:30KIU Titans - Pemba Warriors
tenis
20:30Serhiy Stakhovsky - Antoine Cornut-Chauvinc
tenis
20:30Ellie Douglas - Amy Zhu
tenis
20:30Micheline Aubuchon - Michaela Bayerlova
tenis
20:30Ingrid Neel - Anastasia Nefedova
basketbol
20:50Hapoel Jerusalem B.C. - Hapoel Beersheba
diğer
21:00Polonya - Almanya
diğer
21:001.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
futbol
21:00S.C. Braga - C.S. Marítimo
futbol
21:00PSV Eindhoven II - SC Cambuur
futbol
21:00Blackburn Rovers U23 - Tottenham Hotspur U23
futbol
21:00Zamalek SC - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
21:00Aston Villa U23 - Manchester United U23
futbol
21:00Ipswich Town U23 - Charlton Athletic U23
futbol
21:00Oud-Heverlee Leuven II - Standard Liège II
futbol
21:00Mechelen II - K. Sint-Truidense II
futbol
21:00Kortrijk II - Royal Mouscron-Péruwelz II
futbol
21:00Royale Union Saint-Gilloise II - K.V.C. Westerlo II
tenis
21:00Guilherme Clezar - Hernan Casanova
tenis
21:00Nicolas Alvarez - Juan Manuel Cerundolo
tenis
21:00Tristan Lamasine - Tobias Kamke
tenis
21:00Bastian Malla - Martin Cuevas
futbol
21:15VfB Lübeck - VfB Oldenburg
futbol
21:20Dundalk F.C. - Shamrock Rovers F.C.
diğer
21:30Rusya - Slovenya
futbol
21:30VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
21:30CA Claypole - CA Atlas
futbol
21:30Club Atlético Villa San Carlos - Argentino de Quilmes
futbol
21:30East Stirlingshire II - Livingston II
futbol
21:30Sportivo Dock Sud - Club Luján
futbol
21:30Sportivo Italiano - Club Atlético Ituzaingó
futbol
21:30Deportivo Merlo - Club Atlético Victoriano Arenas
tenis
21:30Roy Smith - Gonzalo Escobar
tenis
21:30Emilio Nava - Ulises Blanch
tenis
21:30Carlos Gomez-Herrera - Sebastian Fanselow
futbol
21:45FC Lorient - Rodez Aveyron Football
futbol
21:45Basford United FutbolClub - Witton Albion
futbol
21:45Carrick Rangers F.C. - Linfield F.C.
futbol
21:45East Kilbride II - Albion Rovers II
futbol
21:45Alloa II - BSC Glasgow II
futbol
21:45Lincoln United - Sheffield
futbol
21:45Brighouse Town F.C. - Pickering Town
tenis
22:00Mathias Bourgue - Roberto Marcora
tenis
22:00Olivia Tjandramulia - Anna Bright
tenis
22:00Sanaz Marand - Brynn Boren
tenis
22:00Haley Giavara - Tori Kinard
tenis
22:30Tomas Martin Etcheverry - Maxime Hamou
futbol
13:00Y.Çorumspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
futbol
15:00Muğlaspor - Bursaspor (A Spor HD)
futbol
15:00Bursaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Şanlıurfaspor - 24 Erzincanspor (A Spor HD)
futbol
18:30Balıkesirspor - Vanspor (A Spor HD)
futbol
20:30Kocaelispor - Sivas Bld. (A Spor HD)
futbol
13:00Hacettepe - Denizlispor (A Spor HD)
futbol
15:00Manisa FK - Elazığ Bld. (A Spor HD)
futbol
16:30Kahramanmaraş - Karagümrük (A Spor HD)
futbol
18:30Diyarbekirspor - Eskişehirspor (A Spor HD)
futbol
20:30Göztepe - Yozgatspor (A Spor HD)
futbol
03:30Independiente DV - Corinthians (S SPORT HD)
futbol
14:30Hatayspor - Siirt İÖİ (A Spor HD)
basketbol
19:00Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (TRT Spor HD)
futbol
20:30Sakaryaspor - Çankırıspor (A Spor HD)
futbol
03:30Atletico Mineiro - Colon (S SPORT HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Sheffield Utd - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
15:00Denizlispor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Boluspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Aston Villa - Burnley (TRT Spor HD)
futbol
17:30Alanyaspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
17:30Teksüt Bandırma - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Everton - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Bursaspor - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Afyon Bld. (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
16:30Antalyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Ankaragücü - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Balıkesirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:30Bahçeşehir Klj - Beşiktaş SJ (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
19:00Trabzonspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Menemenspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Karagümrük - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
20:00İstanbul BB - Fenerbahçe Beko (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
19:00Altınordu - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Anadolu Efes - OGM Orman (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
22:00Manchester Utd. - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
10:23Lokomotiv (Amatörler) - Zenit (Amatörler)Canlı
futbol
10:20Stal - AvtomobilistCanlı
futbol
10:13Barcelona team - Real teamCanlı
futbol
10:10Hamburg (Amatörler) - Bayern (Amatörler)Canlı
futbol
09:00Irtysh Pavlodar U16 - Astana U16Canlı
futbol
09:00Taraz U17 - Şahter Karağandı U17Canlı
futbol
08:45Kızıljar U18 - Kaspiy Aktay U18Canlı
futbol
11:30Semen Padang F.C. - PSM Makassar
futbol
11:30Persija Jakarta - PS Barito Putera
futbol
11:30Persipura Jayapura - Persib Bandung
futbol
11:30Persik Kediri - Mitra Kukar F.C.
futbol
11:30Persis Solo F.C. - Persatuan Sepak Bola Tuban
futbol
11:30PSIM Yogyakarta - Madura
futbol
11:30Barito Putera U20 - PSIS Semarang U20
futbol
11:30Bhayangkara U20 - Persebaya Surabaya U20
futbol
11:30Persela Lamongan U20 - PSS Sleman U20
futbol
12:00Mohammedan - Peerless SC
futbol
12:00Techno Aryan F.C. - BSS
futbol
12:00NA Hussein Dey U21 - ES Setif U21
futbol
12:00FK Crvena Zvezda U19 - Mladost Lucani U19
futbol
12:15Hindistan U18 - Bangladeş U18
futbol
12:30FC Chandigarh - Himachal Pradesh
futbol
13:00F.C. Ryūkyū - Montedio Yamagata
futbol
13:00Kenya Polisi - Migori
futbol
13:00Northern Wanderers - Talanta
futbol
13:30Eritrea U20 - Sudan U20
futbol
14:00Ansan Police FC - Jeonnam Dragons
futbol
14:00Busan IPark - Gwangju FC
futbol
14:00Club Green Streets - United Victory
futbol
14:00Odds BK II - Florø SK
futbol
14:30Badak Lampung - PS TIRA
futbol
15:00West Bromwich Albion U23 - Newcastle United U23
futbol
15:00FC Gagra - Spartaki-Tskhinvali
futbol
15:00FC Guria Lanchkhuti - Shevardeni-1906 Tbilisi
futbol
15:00Modern Coast Rangers - Vihiga United
futbol
15:00Ushuru F.C. - Kibera Black Stars
futbol
15:00St. Josephs Youth - Vihiga Bullets
futbol
15:00Nairobi Stima - Fortune Sacco
futbol
15:00Muranga Seal - Bidco United
futbol
15:00Administration Police - Shabana
futbol
15:00Feyenoord II - SC Heerenveen II
futbol
15:00Emmen II - Vitesse II
futbol
15:00Queens Park Rangers U23 - Crystal Palace U23
futbol
15:00Colchester United U23 - Millwall U23
futbol
15:00Crewe Alexandra U23 - Sheffield Wednesday U23
futbol
15:00Sesvete U19 - NK Slaven Belupo U19
futbol
15:00NK Osijek U19 - GNK Dinamo Zagreb U19
futbol
15:30Sarpsborg FK II - Molde FK II
futbol
15:30Birmingham City U23 - Sheffield United U23
futbol
16:00Chaika Petropavlovskaya Borshgovka - Polissya Zhytomyr
futbol
16:00FC Kvant Obninsk - FC Strogino Moskova
futbol
16:00Torino F.C. U19 - A.S. Roma U19
futbol
16:00Hibernian II - Hamilton II
futbol
16:00Ross County II - Kilmarnock II
futbol
16:00Queen of the South II - Aberdeen II
futbol
16:00Burnley U23 - Nottingham Forest U23
futbol
16:00Cibuti U20 - Uganda U20
futbol
16:00KF Ferizaj - Drenica Skënderaj
futbol
16:00Flamurtari Pristina - Llapi Podujeve
futbol
16:00Ballkani - Vushtrrii
futbol
17:00FC Farul Constanța - Ripensia Timisoara
futbol
17:00Inter Zapresic U19 - NK Lokomotiva U19
futbol
17:30FC Etar 1924 Veliko Tarnovo - FC Vitosha Bistritsa
futbol
17:30Flora Tallinn II - FC Elva
futbol
18:00Tromsø IL II - Ullensaker / Kisa IL II
futbol
18:00Zirə IK - Karabağ
futbol
18:30Smouha Sporting Club - Al Ahly Cairo
futbol
18:30Al-Budaiya - Qalali Club
futbol
18:30Sitra Club - Al Ittifaq Maqaba
futbol
18:30Hapoel Ramat Gan Giv'atayim F.C. - Bnei Sakhnin F.C.
futbol
19:00Jablonec - Sigma Olomouc
futbol
19:00A.S. Giana Erminio - Carrarese Calcio
futbol
19:00Enosis Neon Paralimni FC - APOEL F.C.
futbol
19:00Viking FK II - IK Start II
futbol
19:00NA Hussein Dey - ES Sétif
futbol
19:00JK Tammeka II Tartu - Tartu JK Welco Elekter
futbol
19:00TC Sports - Foakaidhoo
futbol
19:00Hapoel Umm al-Fahm - Hapoel Bnei Lod F.C.
futbol
19:00Hapoel Ashkelon F.C. - Hapoel Afula F.C.
futbol
19:30SC Haifa Robbie Shapiro - Hapoel Asi Gilboa F.C.
futbol
19:30Excelsior II - Willem II Tilburg II
futbol
19:30N.E.C. II - FC Dordrecht II
futbol
19:30VVV-Venlo II - Roda JC Kerkrade II
futbol
19:30Eindhoven II - NAC Breda II
futbol
19:30Heracles Almelo II - Go Ahead Eagles II
futbol
19:45Aves U23 - Os Belenenses U23
futbol
20:00Stabæk Fotball - Molde FK
futbol
20:00Randers FC - AC Horsens
futbol
20:00KFC Uerdingen 05 - SV Waldhof Mannheim
futbol
20:00Beşiktaş J.K. - İstanbul BFK
futbol
20:00Sivasspor - Trabzonspor
futbol
20:00CSKA Sofia 1948 - Septemvri Sofia
futbol
20:00Mjondalen IF II - Ullern IF
futbol
20:00Vålerenga Fotball II - Lyn Fotball
futbol
20:00Rosenborg BK II - Steinkjer FK
futbol
20:00Hapoel Katamon Jerusalem F.C. - Hapoel Petah Tikva F.C.
futbol
20:00Pembroke Athleta F.C - Vittoriosa Stars F.C.
futbol
20:00Beşiktaş - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Sivasspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:15Hapoel Be'er Sheva F.C. - Hapoel Tel Aviv F.C.
futbol
20:30FC Viitorul Constanța - CSM Studențesc Iași
futbol
20:30Raufoss II - KIL Toppfotball II
futbol
20:30Anderlecht II - Gent II
futbol
20:30Genk II - Club Brugge K.V. U21
futbol
20:30Lokeren II - Lommel United II
futbol
20:30Charleroi II - Cercle Brugge II
futbol
20:30Oostende II - R.E. Virton II
futbol
20:30Zulte Waregem II - K.A.S. Eupen II
futbol
20:30Royal Antwerp II - Waasland-Beveren II
futbol
21:00S.C. Braga - C.S. Marítimo
futbol
21:00PSV Eindhoven II - SC Cambuur
futbol
21:00Blackburn Rovers U23 - Tottenham Hotspur U23
futbol
21:00Zamalek SC - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
21:00Aston Villa U23 - Manchester United U23
futbol
21:00Ipswich Town U23 - Charlton Athletic U23
futbol
21:00Oud-Heverlee Leuven II - Standard Liège II
futbol
21:00Mechelen II - K. Sint-Truidense II
futbol
21:00Kortrijk II - Royal Mouscron-Péruwelz II
futbol
21:00Royale Union Saint-Gilloise II - K.V.C. Westerlo II
futbol
21:15VfB Lübeck - VfB Oldenburg
futbol
21:20Dundalk F.C. - Shamrock Rovers F.C.
futbol
21:30VfL Wolfsburg - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
21:30CA Claypole - CA Atlas
futbol
21:30Club Atlético Villa San Carlos - Argentino de Quilmes
futbol
21:30East Stirlingshire II - Livingston II
futbol
21:30Sportivo Dock Sud - Club Luján
futbol
21:30Sportivo Italiano - Club Atlético Ituzaingó
futbol
21:30Deportivo Merlo - Club Atlético Victoriano Arenas
futbol
21:45FC Lorient - Rodez Aveyron Football
futbol
21:45Basford United FutbolClub - Witton Albion
futbol
21:45Carrick Rangers F.C. - Linfield F.C.
futbol
21:45East Kilbride II - Albion Rovers II
futbol
21:45Alloa II - BSC Glasgow II
futbol
21:45Lincoln United - Sheffield
futbol
21:45Brighouse Town F.C. - Pickering Town
futbol
13:00Y.Çorumspor - Kasımpaşa (A Spor HD)
futbol
15:00Muğlaspor - Bursaspor (A Spor HD)
futbol
15:00Bursaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Şanlıurfaspor - 24 Erzincanspor (A Spor HD)
futbol
18:30Balıkesirspor - Vanspor (A Spor HD)
futbol
20:30Kocaelispor - Sivas Bld. (A Spor HD)
futbol
13:00Hacettepe - Denizlispor (A Spor HD)
futbol
15:00Manisa FK - Elazığ Bld. (A Spor HD)
futbol
16:30Kahramanmaraş - Karagümrük (A Spor HD)
futbol
18:30Diyarbekirspor - Eskişehirspor (A Spor HD)
futbol
20:30Göztepe - Yozgatspor (A Spor HD)
futbol
03:30Independiente DV - Corinthians (S SPORT HD)
futbol
14:30Hatayspor - Siirt İÖİ (A Spor HD)
futbol
20:30Sakaryaspor - Çankırıspor (A Spor HD)
futbol
03:30Atletico Mineiro - Colon (S SPORT HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Sheffield Utd - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
15:00Denizlispor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Boluspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Aston Villa - Burnley (TRT Spor HD)
futbol
17:30Alanyaspor - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adanaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:30Everton - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Konyaspor - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Antalyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Ankaragücü - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Balıkesirspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Trabzonspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Menemenspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Karagümrük - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Altınordu - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gazişehir FK - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Manchester Utd. - Arsenal (S SPORT HD)
tenis
10:40Kousuke Ogura - Shinnosuke Hiramatsu
tenis
10:45Mónica Puig - Angelique Kerber
tenis
11:00Katarina Zavatska - Jelena Ostapenko
tenis
11:00Viktoria Kuzmova - Francesca Di Lorenzo
tenis
11:00Oriol Roca Batalla - Nino Serdarusic
tenis
11:00Alison Van Uytvanck - Ludmilla Samsonova
tenis
11:00Benjamin Bonzi - Kirill Kivattsev
tenis
11:00Jules Okala - Riccardo Balzerani
tenis
11:00Davide Pozzi - Devin Badenhorst
tenis
11:00Rayne Roselt - Dylan Salton
tenis
11:00Claudio Grassi - Gerhardt Marius Becker
tenis
11:00Munashe Chingono - Jason Chigaazira
tenis
11:00Marie Cerezo - Natalia Orlova
tenis
11:00Carole Monnet - Myriam Gheziel
tenis
11:00Mathilde Lollia - Noelly Longi Nsimba
tenis
11:00Chanelle Van Nguyen - Steffi Carruthers
tenis
11:00Emily Appleton - Sonay Kartal
tenis
11:00Mina Hodzic - Julia Wachaczyk
tenis
11:00Amelia Rajecki - Aleksandra Pitak
tenis
11:00Bianca Jolie Fernandez - Fernanda Contreras Gomez
tenis
11:00Viktoria Morvayova - Andre Lukosiute
tenis
11:15Katerina Siniakova - Elise Mertens
tenis
11:30Daniel Evans - Yan Bai
tenis
11:30Tatsuma Ito - Di Wu
tenis
11:30Batiste Klein - Mario Stino
tenis
11:30Max Van Wijk - Quin Verstegen
tenis
11:30Alessandro Dragoni - Lars Johann
tenis
11:35Alexander Jhun - Sebastian Kay
tenis
11:35Daniel Little - Joshua Golding
tenis
11:40Ninomiya/Yang - Aoyama/Shibahara
tenis
12:00Anastasia Pavlyuchenkova - Sofia Kenin
tenis
12:00Sanders/Yastremskaya - Melichar/Peschke
tenis
12:00Ruud/Cecchinato - Vasilevski/Oliveira
tenis
12:00Bastien Presuhn - Elmer Moller
tenis
12:00Viktor Durasovic - Stéphane Robert
tenis
12:00Hugo Nys - Valentin Royer
tenis
12:00Daniil Glinka - Masi Sarpola
tenis
12:00Karl Fredrik Utheim - Lucas Renard
tenis
12:00Daniel Svensson - Piotr Matuszewski
tenis
12:15Shuai Peng - Garbine Muguruza
tenis
12:30Bertens/Kerkhove - Duan/Kudermetova
tenis
12:30Blaz Kavcic - Enrico Dalla Valle
tenis
12:30Pedro Cachin - Mohamed Safwat
tenis
12:30Riccardo Bonadio - Inigo Cervantes Huegun
tenis
12:30Abduraimova/Amanmuradova - Santamaria/Jakupovic
tenis
12:30Lister/Sizikova - Govortsova/Savinykh
tenis
12:30Lauren Cooper - Amy Bloch
tenis
12:30Allyson Nancy Onya - Mikayla Faure
tenis
12:30Lance Cohen - Raheel Manji
tenis
12:30Heranne Excellent - Lois Boisson
tenis
12:30Sandy Marti - Emma Aucagne
tenis
12:30Kimberly Mpukusa - Joanna Garland
tenis
12:30Maelys Bougrat - Karen Marthiens
tenis
12:30Indy De Vroome - Ingrid Vojcinakova
tenis
12:30Freya Christie - Nadia Rawson
tenis
12:30Holly Staff - Ilay Yoruk
tenis
12:30Maria Gutierrez Carrasco - Katarzyna Pitak
tenis
13:00Romain Gales - Joel Link
tenis
13:00Lasse Muscheites - Marchal Quentin
tenis
13:00Valeria Koussenkova - Laetitia Pulchartova
tenis
13:00Verena Meliss - Almudena Sanz-Llaneza Fernandez
tenis
13:00Miguel Damas - Karl Adrian Ringdal Noerstenaes
tenis
13:00Alvaro Blanco Damea - Mikel Martinez
tenis
13:00Goncalo Falcao - Paramveer Singh Bajwa
tenis
13:00Tomas Curras Abasolo - Russell Henderson
tenis
13:05Sizya Ernest Kivanda - Tom Skinner
tenis
13:15Blinkova/Voracova - Christian/Moore
tenis
13:30Marie Bouzkova - Karolina Muchova
tenis
13:30Rayane Roumane - Roman Safiullin
tenis
13:30Cedrik-Marcel Stebe - Viktor Galovic
tenis
13:30James Frawley - Isac Stroemberg
tenis
13:30Rebeka Masarova - Paula Cristina Gonçalves
tenis
13:30Angeles Moreno Barranquero - Guiomar Maristany Zuleta De Reales
tenis
13:30Mayar Sherif - Lucia Cortez Llorca
tenis
13:30Nadia Podoroska - Rosa Vicens Mas
tenis
13:30Despina Papamichail - Jessica Bouzas Maneiro
tenis
13:30Carl Gustafsson - Aleksei Khomich
tenis
13:30Jan Zielinski - Oliver Johansson
tenis
13:30Jonathan Stenberg - Alexander Zgirovsky
tenis
14:00Andrea Pellegrino - Markus Eriksson
tenis
14:00Gian Marco Moroni - Carlos Taberner
tenis
14:00Petra Kvitova - Polona Hercog
tenis
14:00Adi Gavish - Dakota Fordham
tenis
14:00Maxima Ellenberg - Marie Perla Biansumba
tenis
14:00Philip Franken - Alec Beckley
tenis
14:00Angele Devaux - Margaux Orange
tenis
14:00Maria Michaela Fiacan - Albina Khabibulina
tenis
14:00Justine Lespes - Marine Szostak
tenis
14:00Eliz Maloney - Tiffany William
tenis
14:00Katharine Fahey - Suzy Larkin
tenis
14:00Amelia Bissett - Elle Christensen
tenis
14:00Grace Piper - Arlinda Rushiti
tenis
14:00Ines Ibbou - Natasha Fourouclas
tenis
14:30Adrian Mannarino - Ze Zhang
tenis
14:30Liova Ajavon - Julien De Cuyper
tenis
14:30Afonso Salgado - Illia Stoliar
tenis
14:30Karin Kennel - Olga Parres Azcoitia
tenis
14:30Victoria Bosio - Sara Lanca
tenis
14:30Terence Das - Arjun Mehrotra
tenis
14:30Hugo Maia - Eduardo Lobo Da Rosa De Almeida
tenis
15:00Gianluigi Quinzi - Dmitry Popko
tenis
15:00Quentin Halys - Zdenek Kolar
tenis
15:00Maxime Janvier - Nicola Kuhn
tenis
15:00Arslanbek Temirhanov - Christian Samuelsson
tenis
15:00Marius Ruzgas - Mans Dahlberg
tenis
15:00Nuria Brancaccio - Claire Liu
tenis
15:00Stephanie Wagner - Alba Carrillo Marin
tenis
15:00Marie Benoit - Paula Arias Manjon
tenis
15:00Julia Payola - Olga Saez Larra
tenis
15:00Daniela Seguel - Lucia Llinares Domingo
tenis
15:00Dzianis Zharyn - Robin Thour
tenis
15:00Linus Frost - Jakob Arvidsson Ehn
tenis
15:30Filip Horansky - Andrea Arnaboldi
tenis
15:30Daniel Gimeno-Traver - Mario Vilella Martinez
tenis
15:30Aryna Sabalenka - Danielle Rose Collins
tenis
15:30Mathilde Dury - Diana Martynov
tenis
16:00Eden Silva - Ana Filipa Santos
tenis
16:00Sarah Beth Grey - Iveta Dapkute
tenis
16:30Sebastian Baez - Pedro Sakamoto
tenis
16:30Oscar Otte - Lucas Miedler
tenis
16:30Geoffrey Blancaneaux - Luca Vanni
tenis
16:30Federico Zeballos - Santiago Fa Rodriguez Taverna
tenis
16:30Arklon Huertas Del Pino - Tomas Farjat
tenis
16:30Ana Sofia Sanchez - Andrea Lazaro Garcia
tenis
16:30Laurin Aerne - John Hallquist Lithen
tenis
16:30Florian Lakat - Arvid Nordquist
tenis
16:30David Jorda Sanchis - Patric Prinoth