logo
19 Nisan 2019 Cuma 17:55:28
tenis
17:50Marcinkevic - Goerges, JulCanlı
futbol
17:33C.D. Tondela - Boavista Porto FCCanlı
futbol
17:32Vitoria Setubal - Portimonense S.C.Canlı
tenis
17:05Paul, Tommy - Lorenzi, PaoCanlı
futbol
17:01Leyton Orient - Harrogate TownCanlı
futbol
17:00Örebro SK - AIK FotbollCanlı
futbol
17:00GAIS - IK BrageCanlı
futbol
17:00Randers FC - AaB FodboldCanlı
futbol
17:00IFK Norrköping - Falkenbergs FFCanlı
futbol
17:00Birmingham - Derby Country (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
17:00Burton Albion - Portsmouth (beIN SPORTS HD 2)Canlı
tenis
16:56Pella, Guid - Nadal, RafaeCanlı
tenis
16:24Arguello, F - Giustino, LoCanlı
futbol
18:00Hermannstadt - FC Voluntari
tenis
18:15Coric, Born - Fognini, Fab
futbol
18:45Minsk - Dnyapro MCHZ
tenis
18:47Polansky, P - Sandgren, Te
tenis
18:47Giron, Marc - Korda, Sebas
diğer
18:50Austria - Slovakia
futbol
19:00Odense Boldklub - FC Nordsjælland
futbol
19:00Elazığspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
19:00Davis, Laur - Zhuk, Sofya
futbol
19:15Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Nacional da Madeira - Sporting Lisbon
futbol
20:00Dijon - Rennes
basketbol
20:15Anadolu Efes S.K. - FC Barcelona Bàsquet
basketbol
20:15Anadolu Efes - Barcelona Lassa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:30Kasımpaşa SK - Bursaspor
futbol
20:30Kasımpaşa - Bursaspor (beIN SPORTS HD 1)
tenis
20:30Kucova, Kri - Birrell, Kim
futbol
20:45Neman Grodno - FC Vitebsk
futbol
21:00FC Sion - FC Basel
futbol
21:00Auxerre - Sochaux
futbol
21:00FC Lorient - Troyes AC
futbol
21:00Le Havre AC - Paris
futbol
21:00Clermont Foot - AC Ajaccio
futbol
21:00LB Châteauroux - Chamois Niortais F.C.
futbol
21:00Brest - Orleans
futbol
21:00RKC Waalwijk - FC Dordrecht
futbol
21:00Heracles Almelo - SC Heerenveen
futbol
21:00Valenciennes AFC - AS Béziers
futbol
21:00FC Den Bosch - FC Utrecht II
futbol
21:00FC Eindhoven - SC Cambuur
futbol
21:00Gazélec Ajaccio - FC Metz
futbol
21:00FC Astra Giurgiu - CS Universitatea Craiova
futbol
21:00Go Ahead Eagles - PSV Eindhoven II
futbol
21:00Red Star 93 - Nancy
diğer
21:20Chicago Cub - Arizona Diam
diğer
21:30Cucine Lube - Itas Trentin
diğer
21:30Azimut Mode - Sir Safety C
diğer
21:30Saugella Te - Imoco Volley
futbol
21:30Standard Liège - K.R.C. Genk
basketbol
21:30Kangoeroes Basket Willebroek - BC Oostende
basketbol
21:30Hubo Limbur - Mons-Hainaut
basketbol
21:30Liège Baske - Excelsior Br
basketbol
21:30Okapi Aalstar - Leuven Bears
basketbol
21:30Proximus Spirou - Antwerp Giants
basketbol
21:30Worcester Wolves - Bristol Flyers
basketbol
21:30Sheffield Sharks - London City Royals
basketbol
21:30Newcastle Eagles - Surrey United
futbol
21:45Dundalk F.C. - Finn Harps F.C.
futbol
21:45Waterford United F.C. - Cork City F.C.
futbol
21:45St Patrick's Athletic F.C. - Sligo Rovers F.C.
futbol
21:45Lyon - Angers SCO
futbol
21:45Lyon - Angers (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Deportivo Alavés - Real Valladolid
tenis
22:00Arconada, U - Ruse, Elena
basketbol
22:15Real Madrid Baloncesto - Panathinaikos B.C.
basketbol
22:15Real Madrid - Panathinaikos (beIN SPORTS HABER HD)
futbol
22:30Vitoria Guimaraes - C.D. Aves
futbol
22:30C.D. Universidad de Concepción - Deportes Iquique
tenis
23:30Muller, Ale - Menendez-Mac
futbol
23:45Banfield - Estudiantes
futbol
01:00O'Higgins F.C. - CD Cobresal
diğer
02:00Boston Brui -
diğer
02:00Boston Brui - Toronto Mapl
futbol
02:00Club Atlético Huracán - San Lorenzo de Almagro
basketbol
02:00Orlando Magic - Toronto Raptors
futbol
02:30Cincinnati - Real Salt Lake
tenis
02:30Huesler, Ma - Miedler, Luc
futbol
03:00Toronto FC - Minnesota United FC
basketbol
03:10Mogi das Cr - Basquete Cea
basketbol
03:30Indiana Pacers - Boston Celtics
basketbol
03:30Indiana Pacers - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
04:00Tiburones Rojos de Veracruz - C.F. Monterrey
basketbol
04:30Oklahoma City Thunder - Portland Trail blazers
diğer
05:00Calgary Fla - Colorado Ava
tenis
05:00Japan - Netherlands
futbol
05:06Club Tijuana - Lobos de la BUAP
futbol
06:00Los Angeles Galaxy - Houston Dynamo
tenis
06:00Australia - Belarus
futbol
07:00Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe
futbol
07:00Consadole Sapporo - Yokohama F. Marinos
futbol
08:00Nagoya Grampus - Júbilo Iwata
futbol
08:00Matsumoto Yamaga F.C. - Sagan Tosu
futbol
09:00Shimizu S-Pulse - Cerezo Osaka
futbol
09:00Kashima Antlers - Vegalta Sendai
futbol
10:00Gamba Osaka - Oita Trinita
futbol
10:30Beijing Ren - Shenzhen FC
futbol
10:35Brisbane Roar - Newcastle Jets
futbol
12:50Central Coa - Western Sydn
futbol
13:30Parma F.C. - A.C. Milan
futbol
13:30Parma - Milan (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Celta de Vigo - Girona FC
futbol
14:00Hamburger SV - Erzgebirge Aue
futbol
14:00Holstein Kiel - SC Paderborn 07
futbol
14:00MSV Duisburg - SV Sandhausen
futbol
14:00Greuther Fü - 1. FC Union
futbol
14:00Celta Vigo - Girona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Ümraniyespor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Giresunspor - Denizlispor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
14:00Galatasaray - Hatay BB (Tivibu Spor HD)
tenis
14:00Slovakia - Brazil
futbol
14:30Degerfors IF - Örgryte IS
futbol
14:30GIF Sundsvall - Kalmar FF
futbol
14:30Manchester City - Tottenham (S SPORT HD)
tenis
14:30Czech Repub - Canada
tenis
14:30Belgium - Spain
tenis
14:30Russia - Italy
futbol
14:35Hebei China Fortune FC - Beijing Guoan
futbol
14:35Henan Jianye F.C. - Tianjin Teda
futbol
15:00FC Slavia-Mozyr - BATE Borisov
tenis
15:00France - Romania
basketbol
15:15Gaziantep B - Pinar Kar?iy
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
tenis
15:30Great Brita - Kazakhstan
futbol
16:00Udinese - Sassuolo
futbol
16:00Cagliari Calcio - Frosinone Calcio
futbol
16:00Bologna F.C. 1909 - U.C. Sampdoria
futbol
16:00Genoa C.F.C. - Torino F.C.
futbol
16:00Grenoble Foot 38 - RC Lens
futbol
16:00Empoli - Spal
futbol
16:00S.S. Lazio - A.C. ChievoVerona
futbol
16:00Akhisar Belediyespor - Antalyaspor
futbol
16:00Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
futbol
16:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Akhisarspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
16:15Beşiktaş - Fenerbahçe (Tivibu Spor HD)
futbol
16:30FC Bayern Munich - Werder Вremen
futbol
16:30FC Augsburg - VfB Stuttgart
futbol
16:30Bayer 04 Leverkusen - 1. FC Nuremberg
futbol
16:30Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
futbol
16:301. FSV Mainz 05 - Fortuna Düsseldorf
futbol
17:00Torpedo - FC Dinamo Minsk
futbol
17:00IK Sirius Fotboll - Malmö FF
futbol
17:00Huddersfield - Watford (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:15SD Eibar - Atletico Madrid
futbol
17:15Eibar - Atletico Madrid (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Moreirense F.C. - G.D. Chaves
futbol
17:30C.F. Os Belenenses - Rio Ave F.C.
basketbol
17:30Türk Telekom B.K. - Afyon Belediye
basketbol
17:30Türk Telekom - Afyon Bld. (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
18:00SV Mattersburg - Wacker Innsbruck
futbol
18:00Admira - Hartberg
futbol
18:00Guingamp - Marseille
futbol
18:00Rheindorf Altach - SK Rapid Wien
diğer
18:30Berlin Recy - Hypo Tirol A
futbol
19:00FC Gorodeya - Torpedo-BelAZ Zhodino
futbol
19:00Royale Union Saint-Gilloise - S.V. Zulte Waregem
futbol
19:00Juventus F.C. - ACF Fiorentina
futbol
19:00Göztepe S.K. - BB Erzurumspor
futbol
19:00Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
futbol
19:00Galatasaray S.K. - Kayserispor
futbol
19:00Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Göztepe - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00Juventus - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
19:00Gipuzkoa Ba - Divina Segur
basketbol
19:00Valencia BC - Iberostar Tenerife Canarias
futbol
19:15CA Aldosivi - C.A. Rosario Central
futbol
19:30Borussia Mö - RB Leipzig
futbol
19:30FC Groningen - AFC Ajax
futbol
19:30FC Den Bosch - FC Utrecht II
futbol
19:30Rayo Vallecano - SD Huesca
futbol
19:30Newcastle - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:30Gençlerbirliği - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Rayo Vallecano - Huesca (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Grasshopper Club Zürich - FC Thun
futbol
20:00C.D. Feirense - S.C. Braga
futbol
20:00Chicago Fire Soccer Club - Colorado Rapids
futbol
20:00Philadelphia Union - Montreal Impact
basketbol
20:00Büyükçekmece - İstanbul BB (Tivibu Spor HD)
futbol
20:45Vitesse - PEC Zwolle
futbol
21:00Nice - Caen
futbol
21:00ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - CFR Cluj
futbol
21:00Nîmes Olymp - Bordeaux
futbol
21:00RC Strasbourg - Montpellier HSC
futbol
21:00Strasbourg - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:30FC Schalke 04 - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
21:30Legia Warsaw - KS Cracovia
futbol
21:30Lanús - Belgrano
futbol
21:30Inter - Roma (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
21:30Herbalife G - BAXI Manresa
basketbol
21:30Monbus Obra - Montakit Fue
futbol
21:45FC Barcelona - Real Sociedad
futbol
21:45Feyenoord - AZ Alkmaar
futbol
21:45VVV-Venlo - De Graafschap
futbol
21:45Barcelona - Real Sociedad (beIN SPORTS HD 3)
diğer
22:00Nashville P -
diğer
22:00Nashville P - Dallas Stars
futbol
22:00Orlando City Soccer Club - Vancouver Whitecaps FC
futbol
22:30Porto - C.D. Santa Clara
tenis
22:30USA - Switzerland
futbol
23:00Atlanta United - FC Dallas
futbol
23:45Club Atleti - San Martin S
basketbol
00:30San Antonio Spurs - Denver Nuggets
futbol
01:06Club León - CA Atlas
diğer
02:00St Louis Bl - Winnipeg Jet
futbol
02:30Columbus Crew - Portland Timbers
futbol
02:30New England - New York Red
diğer
03:00Washington - Carolina Hur
diğer
03:00Washington -
basketbol
03:00Detroit Pistons - Milwaukee Bucks
basketbol
03:00Detroit Pistons - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
futbol
05:00San Jose Earthquakes - Sporting Kansas City
basketbol
05:30Utah Jazz - Houston Rockets
futbol
10:00Wellington Phoenix FC - Melbourne City FC
futbol
10:30Dalian Yifang - Chongqing Lifan F.C.
futbol
12:30Jiangsu Sainty F.C. - Guangzhou R&F F.C.
futbol
13:00Levante UD - RCD Espanyol
futbol
13:00Levante - Espanyol (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:15Excelsior - Willem II
futbol
13:30MKE Ankaragücü - Konyaspor
futbol
13:30Ankaragücü - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Boluspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS MAX 1 HD)
diğer
14:30HC Erlangen - Magdeburg SC
futbol
14:301. FC Heidenheim - FC St. Pauli
futbol
14:30SV Darmstadt 98 - VfL Bochum
futbol
14:30Dynamo Dresden - 1. FC Köln
futbol
14:30SSV Jahn Regensburg - 1. FC Magdeburg
futbol
14:30Arminia Вielefeld - FC Ingolstadt 04
futbol
14:35Wuhan Zall F.C. - Shanghai Shenhua F.C.
futbol
14:45Viborg FF - Næstved BK
futbol
15:00Getafe CF - Sevilla FC
futbol
15:00Getafe - Sevilla (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
15:15Banvit - Beşiktaş SJ (Tivibu Spor HD)
futbol
15:30Sturm Graz - RZ Pellets W
futbol
15:30Fortuna Sittard - NAC Breda
futbol
15:30SKN St. Pölten - Red Bull Salzburg
futbol
15:30Everton - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
16:00Norrby IF - Jönköpings Södra IF
futbol
16:00FC Nantes - Amiens SC
futbol
16:00Toulouse FC - Lille OSC
futbol
16:00İstanbul BFK - Çaykur Rizespor
futbol
16:00Toulouse - Lille (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:30SC Freiburg - Borussia Dortmund
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Afjet Afyonspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00AC Horsens - FC Skanderborg
futbol
17:15Nacional MG - Athletic Club MG
futbol
17:15Real Madrid - Athletic Bilbao (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:45PSV Eindhoven - ADO Den Haag
futbol
18:00Dukla Prague - FK Mladá Boleslav
futbol
18:00AC Sparta Prague - MFK Karviná
futbol
18:00FC Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
futbol
18:00Sigma Olomouc - Teplice
futbol
18:00FC Fastav Zlín - SK Slavia Prague
futbol
18:001. FK Příbram - Viktoria Plzen
futbol
18:00Banik Ostrava - SFC Opava
futbol
18:00Gaz Metan M - Dun?rea C?l?
futbol
18:00Austriya Wien - LASK Linz
futbol
18:00Stade de Reims - AS Saint-Étienne
futbol
18:00Bohemians 1 - FK Baumit Ja
futbol
18:00Cardiff City - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
18:00Arsenal - Crystal Palace (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
18:00San Pablo B - Movistar Est
futbol
18:30Dalkurd FF - Mjällby AIF
futbol
19:00R.S.C. Anderlecht - K.A.A. Gent
futbol
19:00AEK Athens F.C. - Larissa
futbol
19:00P.A.O.K. - Levadiakos
futbol
19:00Panionios G.S.S. - PAS Giannina F.C.
futbol
19:00Hertha BSC - Hannover 96
futbol
19:00Vejle Boldklub - Aarhus
futbol
19:00OFI Crete - Asteras Tripolis
futbol
19:00Alanyaspor - Fenerbahçe S.K.
futbol
19:00A.Alanyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Villarreal CF - CD Leganés
futbol
19:30Villarreal - Leganes (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30Adanaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:00Asvel Lyon- - Nanterre
basketbol
20:30Cafés Cande - Unicaja Mála
basketbol
20:30MoraBanc An - Tecnyconta Z
futbol
21:00Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
21:00Viitorul Co - FCSB
futbol
21:45Real Betis - Valencia CF
futbol
21:45Real Betis - Valencia (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00D.C. United - New York City FC
diğer
02:00Vegas Golde - San José Sha
futbol
02:00Los Angeles - Seattle Sounders FC
futbol
02:00Club Santos Laguna - Querétaro F.C.
futbol
13:00Hobro IK - Vendsyssel
futbol
14:30Portsmouth - Coventry (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:00Randers FC - AaB Fodbold
futbol
15:00Vittsjö GIK - Kungsbacka I
futbol
15:30Royal Antwerp - Club Brugge K.V.
futbol
16:00Djurgårdens - Linköpings F
futbol
16:00Vasteras SK - Trelleborgs FF
futbol
16:00IF Limhamn - KIF Örebro (
futbol
16:00IFK Göteborg - Helsingborgs IF
futbol
16:00Hellas Verona F.C. - Benevento Calcio
futbol
16:30Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
futbol
16:30Wisła Kraków - Wisła Płock
futbol
17:00FC Nordsjælland - F.C. Copenhagen
futbol
17:00Neuchâtel Xamax - BSC Young Boys
futbol
17:00Stoke - Norwich City (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:00Politehnica - Concordia Ch
futbol
18:30IK Frej Taby - Östers IF
futbol
18:30Varbergs BoIS FC - IF Bromharitaojkarna
futbol
19:00Sporting de - KFCO Beersch
futbol
19:00FC Midtjylland - Brøndby IF
futbol
19:00Górnik Zabrze - Arka Gdynia
futbol
19:00Brescia Calcio - U.S. Salernitana 1919
futbol
19:00Korona Kielce - Śląsk Wrocław
futbol
19:15Brentford - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Sivasspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Napoli - Atalanta (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Sivasspor - Beşiktaş J.K.
futbol
20:00S.S.C. Napoli - Atalanta B.C.
futbol
21:00FC Dinamo București - FC Botoșani
futbol
21:30VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
futbol
21:45Paris FC - Valenciennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Carpi FC - Pescara
futbol
22:00Ascoli - Venezia
futbol
22:00Cosenza Calcio - Spezia Calcio
futbol
22:00Perugia - Lecce
futbol
22:00A.S. Cittadella - U.S. Cremonese
futbol
22:00Foggia - Livorno
futbol
22:00Palermo - Padova
futbol
22:00Chelsea - Burnley (S SPORT HD)
futbol
22:15Benfica - C.S. Marítimo
basketbol
20:00Zalgiris Kaunas - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
21:00Panathinaikos - Real Madrid (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Akhisarspor - Ümraniyespor (A Spor HD)
futbol
22:00Manchester Utd. - Manchester City (S SPORT HD)
basketbol
22:00Barcelona Lassa - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (A Spor HD)
futbol
20:30M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Liverpool - Huddersfield (S SPORT HD)
futbol
21:30Mainz 05 - SC Freiburg
basketbol
20:15Anadolu Efes S.K. - FC Barcelona Bàsquet
basketbol
20:15Anadolu Efes - Barcelona Lassa (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
21:30Kangoeroes Basket Willebroek - BC Oostende
basketbol
21:30Hubo Limbur - Mons-Hainaut
basketbol
21:30Liège Baske - Excelsior Br
basketbol
21:30Okapi Aalstar - Leuven Bears
basketbol
21:30Proximus Spirou - Antwerp Giants
basketbol
21:30Worcester Wolves - Bristol Flyers
basketbol
21:30Sheffield Sharks - London City Royals
basketbol
21:30Newcastle Eagles - Surrey United
basketbol
22:15Real Madrid Baloncesto - Panathinaikos B.C.
basketbol
22:15Real Madrid - Panathinaikos (beIN SPORTS HABER HD)
basketbol
02:00Orlando Magic - Toronto Raptors
basketbol
03:10Mogi das Cr - Basquete Cea
basketbol
03:30Indiana Pacers - Boston Celtics
basketbol
03:30Indiana Pacers - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
04:30Oklahoma City Thunder - Portland Trail blazers
basketbol
14:00Galatasaray - Hatay BB (Tivibu Spor HD)
basketbol
15:15Gaziantep B - Pinar Kar?iy
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
16:15Beşiktaş - Fenerbahçe (Tivibu Spor HD)
basketbol
17:30Türk Telekom B.K. - Afyon Belediye
basketbol
17:30Türk Telekom - Afyon Bld. (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
19:00Gipuzkoa Ba - Divina Segur
basketbol
19:00Valencia BC - Iberostar Tenerife Canarias
basketbol
20:00Büyükçekmece - İstanbul BB (Tivibu Spor HD)
basketbol
21:30Herbalife G - BAXI Manresa
basketbol
21:30Monbus Obra - Montakit Fue
basketbol
00:30San Antonio Spurs - Denver Nuggets
basketbol
03:00Detroit Pistons - Milwaukee Bucks
basketbol
03:00Detroit Pistons - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
05:30Utah Jazz - Houston Rockets
basketbol
15:15Banvit - Beşiktaş SJ (Tivibu Spor HD)
basketbol
18:00San Pablo B - Movistar Est
basketbol
20:00Asvel Lyon- - Nanterre
basketbol
20:30Cafés Cande - Unicaja Mála
basketbol
20:30MoraBanc An - Tecnyconta Z
basketbol
20:00Zalgiris Kaunas - Fenerbahçe Beko (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
21:00Panathinaikos - Real Madrid (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
22:00Barcelona Lassa - Anadolu Efes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:33C.D. Tondela - Boavista Porto FCCanlı
futbol
17:32Vitoria Setubal - Portimonense S.C.Canlı
futbol
17:01Leyton Orient - Harrogate TownCanlı
futbol
17:00Örebro SK - AIK FotbollCanlı
futbol
17:00GAIS - IK BrageCanlı
futbol
17:00Randers FC - AaB FodboldCanlı
futbol
17:00IFK Norrköping - Falkenbergs FFCanlı
futbol
17:00Birmingham - Derby Country (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
17:00Burton Albion - Portsmouth (beIN SPORTS HD 2)Canlı
futbol
18:00Hermannstadt - FC Voluntari
futbol
18:45Minsk - Dnyapro MCHZ
futbol
19:00Odense Boldklub - FC Nordsjælland
futbol
19:00Elazığspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Sunderland - Doncaster (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Nacional da Madeira - Sporting Lisbon
futbol
20:00Dijon - Rennes
futbol
20:30Kasımpaşa SK - Bursaspor
futbol
20:30Kasımpaşa - Bursaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:45Neman Grodno - FC Vitebsk
futbol
21:00FC Sion - FC Basel
futbol
21:00Auxerre - Sochaux
futbol
21:00FC Lorient - Troyes AC
futbol
21:00Le Havre AC - Paris
futbol
21:00Clermont Foot - AC Ajaccio
futbol
21:00LB Châteauroux - Chamois Niortais F.C.
futbol
21:00Brest - Orleans
futbol
21:00RKC Waalwijk - FC Dordrecht
futbol
21:00Heracles Almelo - SC Heerenveen
futbol
21:00Valenciennes AFC - AS Béziers
futbol
21:00FC Den Bosch - FC Utrecht II
futbol
21:00FC Eindhoven - SC Cambuur
futbol
21:00Gazélec Ajaccio - FC Metz
futbol
21:00FC Astra Giurgiu - CS Universitatea Craiova
futbol
21:00Go Ahead Eagles - PSV Eindhoven II
futbol
21:00Red Star 93 - Nancy
futbol
21:30Standard Liège - K.R.C. Genk
futbol
21:45Dundalk F.C. - Finn Harps F.C.
futbol
21:45Waterford United F.C. - Cork City F.C.
futbol
21:45St Patrick's Athletic F.C. - Sligo Rovers F.C.
futbol
21:45Lyon - Angers SCO
futbol
21:45Lyon - Angers (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Deportivo Alavés - Real Valladolid
futbol
22:30Vitoria Guimaraes - C.D. Aves
futbol
22:30C.D. Universidad de Concepción - Deportes Iquique
futbol
23:45Banfield - Estudiantes
futbol
01:00O'Higgins F.C. - CD Cobresal
futbol
02:00Club Atlético Huracán - San Lorenzo de Almagro
futbol
02:30Cincinnati - Real Salt Lake
futbol
03:00Toronto FC - Minnesota United FC
futbol
04:00Tiburones Rojos de Veracruz - C.F. Monterrey
futbol
05:06Club Tijuana - Lobos de la BUAP
futbol
06:00Los Angeles Galaxy - Houston Dynamo
futbol
07:00Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe
futbol
07:00Consadole Sapporo - Yokohama F. Marinos
futbol
08:00Nagoya Grampus - Júbilo Iwata
futbol
08:00Matsumoto Yamaga F.C. - Sagan Tosu
futbol
09:00Shimizu S-Pulse - Cerezo Osaka
futbol
09:00Kashima Antlers - Vegalta Sendai
futbol
10:00Gamba Osaka - Oita Trinita
futbol
10:30Beijing Ren - Shenzhen FC
futbol
10:35Brisbane Roar - Newcastle Jets
futbol
12:50Central Coa - Western Sydn
futbol
13:30Parma F.C. - A.C. Milan
futbol
13:30Parma - Milan (beIN SPORTS HD 2)
futbol
14:00Celta de Vigo - Girona FC
futbol
14:00Hamburger SV - Erzgebirge Aue
futbol
14:00Holstein Kiel - SC Paderborn 07
futbol
14:00MSV Duisburg - SV Sandhausen
futbol
14:00Greuther Fü - 1. FC Union
futbol
14:00Celta Vigo - Girona (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Ümraniyespor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Giresunspor - Denizlispor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:30Degerfors IF - Örgryte IS
futbol
14:30GIF Sundsvall - Kalmar FF
futbol
14:30Manchester City - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
14:35Hebei China Fortune FC - Beijing Guoan
futbol
14:35Henan Jianye F.C. - Tianjin Teda
futbol
15:00FC Slavia-Mozyr - BATE Borisov
futbol
16:00Udinese - Sassuolo
futbol
16:00Cagliari Calcio - Frosinone Calcio
futbol
16:00Bologna F.C. 1909 - U.C. Sampdoria
futbol
16:00Genoa C.F.C. - Torino F.C.
futbol
16:00Grenoble Foot 38 - RC Lens
futbol
16:00Empoli - Spal
futbol
16:00S.S. Lazio - A.C. ChievoVerona
futbol
16:00Akhisar Belediyespor - Antalyaspor
futbol
16:00Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
futbol
16:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Akhisarspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30FC Bayern Munich - Werder Вremen
futbol
16:30FC Augsburg - VfB Stuttgart
futbol
16:30Bayer 04 Leverkusen - 1. FC Nuremberg
futbol
16:30Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
futbol
16:301. FSV Mainz 05 - Fortuna Düsseldorf
futbol
17:00Torpedo - FC Dinamo Minsk
futbol
17:00IK Sirius Fotboll - Malmö FF
futbol
17:00Huddersfield - Watford (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:15SD Eibar - Atletico Madrid
futbol
17:15Eibar - Atletico Madrid (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Moreirense F.C. - G.D. Chaves
futbol
17:30C.F. Os Belenenses - Rio Ave F.C.
futbol
18:00SV Mattersburg - Wacker Innsbruck
futbol
18:00Admira - Hartberg
futbol
18:00Guingamp - Marseille
futbol
18:00Rheindorf Altach - SK Rapid Wien
futbol
19:00FC Gorodeya - Torpedo-BelAZ Zhodino
futbol
19:00Royale Union Saint-Gilloise - S.V. Zulte Waregem
futbol
19:00Juventus F.C. - ACF Fiorentina
futbol
19:00Göztepe S.K. - BB Erzurumspor
futbol
19:00Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
futbol
19:00Galatasaray S.K. - Kayserispor
futbol
19:00Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Göztepe - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:00Juventus - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15CA Aldosivi - C.A. Rosario Central
futbol
19:30Borussia Mö - RB Leipzig
futbol
19:30FC Groningen - AFC Ajax
futbol
19:30FC Den Bosch - FC Utrecht II
futbol
19:30Rayo Vallecano - SD Huesca
futbol
19:30Newcastle - Southampton (S SPORT HD)
futbol
19:30Gençlerbirliği - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Rayo Vallecano - Huesca (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
20:00Grasshopper Club Zürich - FC Thun
futbol
20:00C.D. Feirense - S.C. Braga
futbol
20:00Chicago Fire Soccer Club - Colorado Rapids
futbol
20:00Philadelphia Union - Montreal Impact
futbol
20:45Vitesse - PEC Zwolle
futbol
21:00Nice - Caen
futbol
21:00ACS Sepsi OSK Sfantul Gheorghe - CFR Cluj
futbol
21:00Nîmes Olymp - Bordeaux
futbol
21:00RC Strasbourg - Montpellier HSC
futbol
21:00Strasbourg - Montpellier (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:30FC Schalke 04 - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
21:30Legia Warsaw - KS Cracovia
futbol
21:30Lanús - Belgrano
futbol
21:30Inter - Roma (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:45FC Barcelona - Real Sociedad
futbol
21:45Feyenoord - AZ Alkmaar
futbol
21:45VVV-Venlo - De Graafschap
futbol
21:45Barcelona - Real Sociedad (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Orlando City Soccer Club - Vancouver Whitecaps FC
futbol
22:30Porto - C.D. Santa Clara
futbol
23:00Atlanta United - FC Dallas
futbol
23:45Club Atleti - San Martin S
futbol
01:06Club León - CA Atlas
futbol
02:30Columbus Crew - Portland Timbers
futbol
02:30New England - New York Red
futbol
05:00San Jose Earthquakes - Sporting Kansas City
futbol
10:00Wellington Phoenix FC - Melbourne City FC
futbol
10:30Dalian Yifang - Chongqing Lifan F.C.
futbol
12:30Jiangsu Sainty F.C. - Guangzhou R&F F.C.
futbol
13:00Levante UD - RCD Espanyol
futbol
13:00Levante - Espanyol (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:15Excelsior - Willem II
futbol
13:30MKE Ankaragücü - Konyaspor
futbol
13:30Ankaragücü - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Boluspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:301. FC Heidenheim - FC St. Pauli
futbol
14:30SV Darmstadt 98 - VfL Bochum
futbol
14:30Dynamo Dresden - 1. FC Köln
futbol
14:30SSV Jahn Regensburg - 1. FC Magdeburg
futbol
14:30Arminia Вielefeld - FC Ingolstadt 04
futbol
14:35Wuhan Zall F.C. - Shanghai Shenhua F.C.
futbol
14:45Viborg FF - Næstved BK
futbol
15:00Getafe CF - Sevilla FC
futbol
15:00Getafe - Sevilla (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:30Sturm Graz - RZ Pellets W
futbol
15:30Fortuna Sittard - NAC Breda
futbol
15:30SKN St. Pölten - Red Bull Salzburg
futbol
15:30Everton - Manchester Utd. (S SPORT HD)
futbol
16:00Norrby IF - Jönköpings Södra IF
futbol
16:00FC Nantes - Amiens SC
futbol
16:00Toulouse FC - Lille OSC
futbol
16:00İstanbul BFK - Çaykur Rizespor
futbol
16:00Toulouse - Lille (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:30SC Freiburg - Borussia Dortmund
futbol
16:30Altay - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Afjet Afyonspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00AC Horsens - FC Skanderborg
futbol
17:15Nacional MG - Athletic Club MG
futbol
17:15Real Madrid - Athletic Bilbao (beIN SPORTS HD 2)
futbol
17:45PSV Eindhoven - ADO Den Haag
futbol
18:00Dukla Prague - FK Mladá Boleslav
futbol
18:00AC Sparta Prague - MFK Karviná
futbol
18:00FC Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
futbol
18:00Sigma Olomouc - Teplice
futbol
18:00FC Fastav Zlín - SK Slavia Prague
futbol
18:001. FK Příbram - Viktoria Plzen
futbol
18:00Banik Ostrava - SFC Opava
futbol
18:00Gaz Metan M - Dun?rea C?l?
futbol
18:00Austriya Wien - LASK Linz
futbol
18:00Stade de Reims - AS Saint-Étienne
futbol
18:00Bohemians 1 - FK Baumit Ja
futbol
18:00Cardiff City - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
18:00Arsenal - Crystal Palace (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Dalkurd FF - Mjällby AIF
futbol
19:00R.S.C. Anderlecht - K.A.A. Gent
futbol
19:00AEK Athens F.C. - Larissa
futbol
19:00P.A.O.K. - Levadiakos
futbol
19:00Panionios G.S.S. - PAS Giannina F.C.
futbol
19:00Hertha BSC - Hannover 96
futbol
19:00Vejle Boldklub - Aarhus
futbol
19:00OFI Crete - Asteras Tripolis
futbol
19:00Alanyaspor - Fenerbahçe S.K.
futbol
19:00A.Alanyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Villarreal CF - CD Leganés
futbol
19:30Villarreal - Leganes (beIN SPORTS HD 2)
futbol
19:30Adanaspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:00Waasland-Beveren - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
21:00Viitorul Co - FCSB
futbol
21:45Real Betis - Valencia CF
futbol
21:45Real Betis - Valencia (beIN SPORTS HD 3)
futbol
23:00D.C. United - New York City FC
futbol
02:00Los Angeles - Seattle Sounders FC
futbol
02:00Club Santos Laguna - Querétaro F.C.
futbol
13:00Hobro IK - Vendsyssel
futbol
14:30Portsmouth - Coventry (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:00Randers FC - AaB Fodbold
futbol
15:00Vittsjö GIK - Kungsbacka I
futbol
15:30Royal Antwerp - Club Brugge K.V.
futbol
16:00Djurgårdens - Linköpings F
futbol
16:00Vasteras SK - Trelleborgs FF
futbol
16:00IF Limhamn - KIF Örebro (
futbol
16:00IFK Göteborg - Helsingborgs IF
futbol
16:00Hellas Verona F.C. - Benevento Calcio
futbol
16:30Miedz Legnica - Zagłębie Sosnowiec
futbol
16:30Wisła Kraków - Wisła Płock
futbol
17:00FC Nordsjælland - F.C. Copenhagen
futbol
17:00Neuchâtel Xamax - BSC Young Boys
futbol
17:00Stoke - Norwich City (beIN SPORTS HD 1)
futbol
18:00Politehnica - Concordia Ch
futbol
18:30IK Frej Taby - Östers IF
futbol
18:30Varbergs BoIS FC - IF Bromharitaojkarna
futbol
19:00Sporting de - KFCO Beersch
futbol
19:00FC Midtjylland - Brøndby IF
futbol
19:00Górnik Zabrze - Arka Gdynia
futbol
19:00Brescia Calcio - U.S. Salernitana 1919
futbol
19:00Korona Kielce - Śląsk Wrocław
futbol
19:15Brentford - Leeds United (beIN SPORTS HD 4)
futbol
20:00Sivasspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Napoli - Atalanta (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Sivasspor - Beşiktaş J.K.
futbol
20:00S.S.C. Napoli - Atalanta B.C.
futbol
21:00FC Dinamo București - FC Botoșani
futbol
21:30VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
futbol
21:45Paris FC - Valenciennes (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Carpi FC - Pescara
futbol
22:00Ascoli - Venezia
futbol
22:00Cosenza Calcio - Spezia Calcio
futbol
22:00Perugia - Lecce
futbol
22:00A.S. Cittadella - U.S. Cremonese
futbol
22:00Foggia - Livorno
futbol
22:00Palermo - Padova
futbol
22:00Chelsea - Burnley (S SPORT HD)
futbol
22:15Benfica - C.S. Marítimo
futbol
20:00Akhisarspor - Ümraniyespor (A Spor HD)
futbol
22:00Manchester Utd. - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Galatasaray (A Spor HD)
futbol
20:30M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Liverpool - Huddersfield (S SPORT HD)
futbol
21:30Mainz 05 - SC Freiburg
spor SMART HD
Paylaş:

Haberler

“Yeni yolculuklar ve başarılar için kolları sıvadık”

“Yeni yolculuklar ve başarılar için kolları sıvadık”Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yeni sezon öncesi umut dolu açıklamalarda bulunurken, Süper Kupa'nın diğer tarafı Akhisarspor'da is…

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yeni sezon öncesi umut dolu açıklamalarda bulunurken, Süper Kupa'nın diğer tarafı Akhisarspor'da ise Saffet Susic camia olarak bu maça hazırlandıklarını söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yeni sezon öncesi umut dolu açıklamalarda bulunurken, Süper Kupa'nın diğer tarafı Akhisarspor'da ise Saffet Susic camia olarak bu maça hazırlandıklarını söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yeni başarılar için kolları sıvadıklarını bildirdi.

Terim, Galatasaray ile Akhisarspor arasında yarın Konya'da oynanacak TFF Süper Kupa maçı öncesi Türkiye Futbol Federasyonu'nun çıkardığı maç kitabındaki yazısında şu ifadeleri kullandı:

"Dünya standartlarında bir takım oluşturup takımı her kulvardaki yarışta ayakta tutmak; işin sadece yetenek ve performans değil, ekonomik ve sosyal boyutunu da düşünmek, hepimiz için keyifli olduğu kadar aynı zamanda emek yoğun bir süreç. Hedefimiz, sahada taraftarını ve camialarını memnun edecek bir oyun sergileyecek ve taraftarları gibi sahada ruhunu ortaya koyacak bir takım oluşturmak. Kuruluşundan bu yana ülkemizde ve yurt dışında tescillenmiş başarıları ile varlığını sürdüren Galatasaray camiasının fertleri olarak yeni yolculuklar ve başarılar için kolları sıvadık."

Son 10 yılda oynanan TFF Süper Kupa maçlarında Galatasaray'ın 5 kez mutlu sona ulaştığına değinen tecrübeli teknik adam, kupalara bir yenisini daha ekleyeceklerine inandıklarını vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Sadece son 10 yılda oynanmış finaller sonunda 5 Süper Kupa'yı müzemize götürdük. İnanıyorum ki Akhisarspor maçı sonrasında bir yenisini daha ekleyeceğiz ve yeni sezona kendine inanmış ve motive olmuş şekilde gireceğiz. İlk kez Türkiye Kupası'nı alan ve Süper Kupa'da rakibimiz olan Akhisarspor'u da bu başarısından dolayı tebrik edip, ülkemizi temsil edecekleri UEFA Avrupa Ligi'nde de şans diliyoruz. Son yıllarda futbol kültürünün gelişmesi ile önemli müsabakalara ev sahipliği yapmış Konya'nın da bizleri iyi bir şekilde ağırlayacağından ve maça enerji katarak keyifli bir karşılaşma olmasını sağlayacağından da şüphemiz yok."

Akhisarspor Teknik Direktörü Safet Susic ise TFF Süper Kupa maçında şampiyonluk sevinci yaşamak istediklerini söyledi.

Akhisarspor camiası olarak TFF Süper Kupa finalinde olmalarının kendileri için çok büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirten Susic, "Bu finalde camiamızı en iyi şekilde saha dışı ve saha içinde temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Futbolseverlere dostluk ve saygı çerçevesinde çok güzel bir final izletmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Tüm Akhisarspor camiası bu final için hazırlandık. Bu özel gecenin sonunda tek amacımız kupayı kaldırıp, Türkiye'nin güzide ilçesi Akhisarımıza bu değerli kupayı getirerek sevincimizi taraftarımızla paylaşmaktır." ifadelerini kullandı.

Deneyimli çalıştırıcı, yazısında Galatasaray'a da başarılar diledi.

Aynı başlıktaTürkiye Süper KupasıSonuçlarPuan durumuGalatasarayEkipAkhisar BelediyesporEkipFatih TerimSporcuSafet SušicSporcu

LeBron James ile Donald Trump arasındaki söz düellosunda yeni perde

LeBron James ile Donald Trump arasındaki söz düellosunda yeni perdeABD Başkanı, bir televizyon programında kendisini eleştiren yıdız basketbolcuya sosyal medya üzerinden cevap verdi.…

ABD Başkanı, bir televizyon programında kendisini eleştiren yıdız basketbolcuya sosyal medya üzerinden cevap verdi.

ABD Başkanı, bir televizyon programında kendisini eleştiren yıdız basketbolcuya sosyal medya üzerinden cevap verdi.

Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Donald Trump ile ülkenin önemli sporcuları arasındaki gerilim bitmek bilmiyor. Trump'ın hedefindeki son isim, bir televizyon programında politikalarını eleştiren NBA yıldızı LeBron James oldu.

Geçtiğimiz gün CNN kanalında yayınlanan röportajda Trump'ı ABD halkını ayrıştırmakla suçlayan James, 2016 yılında Amerikan futbolu oyuncusu Colin Kaepernick'in milli marş sırasında diz çökerek yaptığı protesto eylemi sonrası Trump ve ekibinden gelen eleştirileri hatırlatarak, "Trump bizleri bölmek için sporu kullanmaya başladı ve bu benim hiçbir şekilde anlam veremediğim bir tutum. Çünkü hayatımda ilk kez beyaz insanlara yakınlaşma şansını spor sayesinde elde ettim. Spor hiçbir zaman ayrıştırıcı bir unsur olmadı, tam tersine insanları birleştirdi." ifadelerini kullandı.

LeBron'un kendisine yönelik sözlerine ABD Başkanı'nın tepkisi sert oldu. Twitter üzerinde gönderdiği mesajda yıldız basketbolcuyla röportaj yapan CNN sunucusu Don Lemon'ı da hedef alan Trump, "LeBron James televizyon dünyasının en aptal adamı Don Lemon'a röportaj veriyor. O, LeBron'u zeki gösteriyor, ki bu kolay bir şey değil." ifadelerini kullandı.

Trump'ın gönderdiği tweet'in son bölümünde yer alan "Mike'ı seviyorum!" ifadesiyle neye gönderme yaptığı ise tam olarak anlaşılamadı. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Trump'ın bu ifadeyle "tarihin en büyük basketbolcusu" tartışmalarında LeBron'a rakip olarak gösterilen Michael Jordan'dan yana saf tuttuğunu, bir diğer kısmı ise ülkedeki siyahilere yönelik tutumuyla tepki çeken ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence'e destek verdiğini öne sürdü.

Andy Murray’den çekilme kararı

Andy Murray’den çekilme kararıSakatlıktan dönüş aşamasında 3 saatilik yorucu bir maç oynayan Büyük Britanyalı tenisçi, sağlık durumunu düşünerek kısa bir molaya başvurdu.…

Sakatlıktan dönüş aşamasında 3 saatilik yorucu bir maç oynayan Büyük Britanyalı tenisçi, sağlık durumunu düşünerek kısa bir molaya başvurdu.

Sakatlıktan dönüş aşamasında 3 saatilik yorucu bir maç oynayan Büyük Britanyalı tenisçi, sağlık durumunu düşünerek kısa bir molaya başvurdu.

Geçtiğimiz gün Marius Copil'i üç saat süren mücadelenin ardından 6-7, 6-4 ve 7-6'lık setlerle mağlup eden Andy Murray, çeyrek finale yükseldiği ATP Washington turnuvasından çekildiğini duyurdu.

Yaklaşık bir yıl kendisini kortlardan ayrı bırakan ağır kalça sakatlığı sonrası yavaş yavaş tekrar tenise ısınan dünya eski 1 numarası Murray, kendisi için oldukça yıpratıcı geçen maçın ardından sağlık durumunu düşünerek turnuvaya devam etmeme kararı aldı. Böylelikle Murray'nin çeyrek finalde karşılaşacağı Alex De Minaur doğrudan yarı finalist oldu.

31 yaşındaki Murray ayrıca, 6-12 Ağustos tarihleri arasında Toronto'nun ev sahipliğinde düzenlenecek Rogers Cup'tan da çekildiğini açıkladı. Murray'nin bu kararı sonrası sezonun prestijli Masters turnuvalarından Rogers Cup'a, kariyerinde Grand Slam şampiyonlukları bulunan bir diğer isim Stan Wawrinka davet edildi.

Washington'da yerel saatle sabaha karşı 03:01'de biten Marius Copil maçının ardından bir duygu patlaması yaşayan ve gözyaşlarına hakim olamayan Andy Murray, daha sonra yaptığı basın toplantısında yaptığı açıklamada, "Kariyerim boyunca birçok kez uzun süreli maçlar oynadım. Ama sabaha karşı üçe kadar kortta kalmak kimse için iyi bir şey değil. Maç sonrası duygularım bir anda açığa çıktı." ifadelerini kullanmıştı.

Frank Lampard’ın menajerlik kariyeri galibiyetle başladı

Frank Lampard’ın menajerlik kariyeri galibiyetle başladıEski milli futbolcunun ilk menajerlik deneyimini yaşadığı Derby County, deplasmanda Reading'i duraklama dakikalarında bulduğu golle mağlup e…

Eski milli futbolcunun ilk menajerlik deneyimini yaşadığı Derby County, deplasmanda Reading'i duraklama dakikalarında bulduğu golle mağlup etti.

Eski milli futbolcunun ilk menajerlik deneyimini yaşadığı Derby County, deplasmanda Reading'i duraklama dakikalarında bulduğu golle mağlup etti.

Geçtiğimiz yıl aktif futbolculuk kariyerine nokta koyan ve bu sezonun başında Championship ekiplerinden Derby County'nin başına geçen Frank Lampard, menajerlik serüveninin ilk resmi maçından galibiyetle ayrıldı.

Championship'te yeni sezonun açılış maçında Reading'e konuk olan Derby County, rakibini 2-1 mağlup etti. İlk yarısı golsüz sona eren mücadelede gol perdesini 52. dakikada ev sahibi ekip adına Jon Bödvarsson açarken, 60. dakikada Mason Mount skora eşitliği getirdi.

Lampard'ın ekibine galibiyeti getiren gol ise 90+4. dakikada Tom Lawrence'tan geldi ve bu sonuçla Derby County yeni sezona 3 puanla başladı.

Futbolculuk kariyerinde West Ham United, Chelsea, New York City ve Manchester City takımlarında top koşturan Frank Lampard, İngiltere Milli Takımı'yla da 106 maça çıkmıştı. 40 yaşındaki teknik adamın Derby County ile üç yıllık sözleşmesi bulunuyor.

Aynı başlıktaChampionshipSonuçlarDerby CountyEkipReadingEkipFrank LampardSporcu

Barcelona’da bir Vidal geldi, bir Vidal gitti

Barcelona’da bir Vidal geldi, bir Vidal gittiArturo Vidal'in transferi konusunda Bayern Münih ile anlaştığını duyuran Katalan ekibi, kadrosunda yer alan Aleix Vidal ile yolları ayırıyor…

Arturo Vidal'in transferi konusunda Bayern Münih ile anlaştığını duyuran Katalan ekibi, kadrosunda yer alan Aleix Vidal ile yolları ayırıyor.

Arturo Vidal'in transferi konusunda Bayern Münih ile anlaştığını duyuran Katalan ekibi, kadrosunda yer alan Aleix Vidal ile yolları ayırıyor.

La Liga'nın son şampiyonu Barcelona, Arturo Vidal'in transferi için Bayern Münih ile anlaşma sağladı.

Barcelona Kulübü'nden yapılan yazılı açıklamada, Şilili futbolcuyla 3 yıllık sözleşme imzalanacağını ve kısa süre sonra yapılacak sağlık kontrolleriyle bu transferin resmileşeceği belirtildi.

Açıklamada transfer bedeline ilişkin bilgiye yer verilmese de Marca gazetesi, 18 milyon euro garanti bedel ve 3 milyon euro bonus primleri üzerinde iki kulübün anlaşmaya vardığını yazdı.

Barcelona'nın sosyal medya hesabından yapılan bir diğer açıklamada ise, geçtiğimiz sezon fazla forma şansı bulamayan Aleix Vidal'in kulüp yönetiminin onayı doğrultusunda takımın hazırlıklarını sürdürdüğü ABD kampından ayrılarak İspanya'ya döndüğü ifade edildi.

Kısa süre içinde Katalan ekibiyle yolları ayırması beklenen 28 yaşındaki futbolcunun, eski kulübü Sevilla'ya dönmesi bekleniyor. Aleix Vidal, üç sezon önce Sevilla'dan Barcelona'ya 17 milyon euro karşılığında transfer olmuştu.

Aynı başlıktaİspanya LigiSonuçlarPuan durumuBayern MünihEkipFC BarcelonaEkipArturo VidalSporcu

Sarri’den Willian ve Courtois açıklaması

Sarri’den Willian ve Courtois açıklamasıChelsea teknik direktörü Maurizio Sarri, ismi son dönemde transfer söylentilerine karışan Willian Borges ve Thibaut Courtois hakkında açıkla…

Chelsea teknik direktörü Maurizio Sarri, ismi son dönemde transfer söylentilerine karışan Willian Borges ve Thibaut Courtois hakkında açıklamalarda bulundu.

Chelsea teknik direktörü Maurizio Sarri, ismi son dönemde transfer söylentilerine karışan Willian Borges ve Thibaut Courtois hakkında açıklamalarda bulundu.

İngiltere Premier League'de yer alan ekiplerden Chelsea'de sezon başında Antonio Conte'den boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Maurizio Sarri, Willian Borges ve Thibaut Courtois'nın takımdan ayrılacağına dair haberler hakkında konuştu.

Willian ile görüştüğünü ve bu görüşmeden pozitif bir hava hissettiğini söyleyen Sarri, "Ortada bir 'Willian sorunu' yok." dedi. Courtois'nın durumu hakkında da yorum yapan 59 yaşındaki İtalyan teknik adam, "Şu anda Courtois bizim kalecimiz. Geleceği bilmiyorum. Bu, kulübe ve özellikle oyuncuya bağlı. Umarım Courtois bizim kalecimiz olarak kalır." diyerek 26 yaşındaki Belçikalı eldivenin takımdan ayrılabileceğini ima etti.

İspanyol ve İngiliz basınında geçtiğimiz hafta içinde çıkan haberlerde İspanya La Liga ekibi Real Madrid'in Willian ve Courtois için Chelsea'ye paket olarak 100 milyon euro bonservis bedeli teklif ettiği iddia edilmişti.

Aynı başlıktaİngiltere Premier LigiSonuçlarPuan durumuThibaut CourtoisSporcuMaurizio SarriSporcu

Fenerbahçe’nin Benfica maçı kadrosu belli oldu

Fenerbahçe’nin Benfica maçı kadrosu belli olduSarı-lacivertlilerde, Salih Uçan, yeni transferler Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu, sakatlıkları bulunan Chahechouhe ile İsmail Köybaşı 23 kişi…

Sarı-lacivertlilerde, Salih Uçan, yeni transferler Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu, sakatlıkları bulunan Chahechouhe ile İsmail Köybaşı 23 kişilik kadroya alınmadı.

Sarı-lacivertlilerde, Salih Uçan, yeni transferler Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu, sakatlıkları bulunan Chahechouhe ile İsmail Köybaşı 23 kişilik kadroya alınmadı.

Fenerbahçe'de, UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turunda Portekiz'in Benfica takımıyla yapılacak maçların kadrosu UEFA'ya bildirildi.

UEFA'nın internet sitesinde yayımlanan kadroda, yeni transferlerden Berke Özer ile Ferdi Kadıoğlu'na yer verilmedi. Sakatlığı bulunan Aatıf Chahechouhe ile İsmail Köybaşı'nın yanı sıra Salih Uçan da kadroya alınmadı.

Yeni transferlerden Barış Alıcı ile Andre Ayew, 23 kişilik kadroda yer buldu. Barış Alıcı'nın isminin Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Altınordu forması giyen ikizi Kerim Alıcı ile karıştırılması dikkati çekti. UEFA'daki listede yanlışlıkla Kerim'in adı yer aldı.

Sarı-lacivertlilerin UEFA'ya bildirdiği kadroda şu futbolcular bulunuyor:

Kaleciler: Volkan Demirel, Carlos Kameni, Erten Ersu

Defans: Hasan Ali Kaldırım, Mauricio Isla, Şener Özbayraklı, Roman Neustaedter, Martin Skrtel, Yiğithan Güveli

Orta saha: Mehmet Topal, Alper Potuk, Ozan Tufan, Giuliano Victor de Paula, Mehmet Ekici, Nabil Dirar, Barış Alıcı, Mathieu Valbuena, Oğuz Kağan Güçtekin, Serhat Kot, Josef de Souza, Eljif Elmas

Forvet: Roberto Soldado, Andre Ayew

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiÖn eleme turuBenficaEkipFenerbahçeEkip

Fikret Orman’dan küfür tepkisi

Fikret Orman’dan küfür tepkisiBeşiktaş Başkanı, taraftarların rakiplere yönelik kötü tezahüratını tasvip etmediğini söyledi.…

Beşiktaş Başkanı, taraftarların rakiplere yönelik kötü tezahüratını tasvip etmediğini söyledi.

Beşiktaş Başkanı, taraftarların rakiplere yönelik kötü tezahüratını tasvip etmediğini söyledi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, siyah-beyazlı taraftarların rakip takımlara küfürlerini tasvip etmediğini bildirdi.

Başkan Orman, siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, "Türk futbol ailesinin tüm paydaşlarının ortak hedefi, futbolu güzelleştirmek ve sevdirmektir. Bu ortak hedef doğrultusunda ülke futbolunda yaşanan sorunları çözmenin tek yolu takımlarına gönül veren futbol sevdalılarının birlikte hareket etmesidir. Bu anlayışla Beşiktaşımızın dün akşam B36 Torshavn mücadelesi sırasında rakiplerimize yönelik tribünlerdeki kötü tezahüratı kesinlikle tasvip etmiyoruz." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın geleneklerinde rakiplerine saygının yer aldığını vurgulayan Fikret Orman, şunları kaydetti:

"Beşiktaş'ın büyük taraftarı, geleneklerinden gelen rakibe saygı ve adil rekabet duygusuyla tarihimizin her döneminde centilmenliğiyle Türk spor tarihine adını yazdırmıştır. Taraftarlarımızın bu sezon boyunca da kulübümüzün şanlı tarihine ve geleneklerine uygun şekilde, rakiplerimize saygı konusunda bundan sonraki mücadelelerde daha duyarlı davranacağına yürekten inanıyorum."

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumuBeşiktaşEkip

“Arsenal’ın şampiyon olması mucize”

“Arsenal’ın şampiyon olması mucize”Londra kulübünün eski golcülerinden Kanu, yeni bir atılım sürecine giren Arsenal'ın işinin zor olduğu görüşünde.…

Londra kulübünün eski golcülerinden Kanu, yeni bir atılım sürecine giren Arsenal'ın işinin zor olduğu görüşünde.

Londra kulübünün eski golcülerinden Kanu, yeni bir atılım sürecine giren Arsenal'ın işinin zor olduğu görüşünde.

22 yıllık Arsene Wenger döneminin ardından Unai Emery yönetimi altında ile yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanan Arsenal'daki değişim dalgası, takımın eski golcülerinden Nwankwo Kanu'yu pek de etkilememiş gözüküyor.

Şimdiye kadar kadrosuna beş takviye yapan ve transferde ağırlığını savunmaya veren Londra ekibi hakkında açıklamalarda bulunan Kanu, tüm bu değişim sürecine karşın Unai Emery'nin takımı bu sezon Premier League şampiyonluğuna taşımasının mucize olacağını söyledi.

Geçtiğimiz sezon Arsenal'ın ligi altıncı sırada bitirdiğini hatırlatan Nijeryalı eski futbolcu, "Yeni teknik direktörlün oyun felsefesini oturtması için sabır gerekiyor. Ayrıca transferlerin takıma uyum sağlaması da zaman alacaktır. Her şeye rağmen takım bu sezon şampiyonluğa ulaşırsa Emery bir mucizeyi başarmış olur." dedi.

Bununla birlikte takım üzerinde bir kupa baskısı olacağını da ifade eden Kanu, "Arsenal çok büyük bir kulüp. Böyle bir kulüpte lig şampiyonluğu olmasa da diğer turnuvalarda düzenli bir şekilde kupa kazanmanız gerekir. Her ne kadar yeni gelmiş olsa da bu durum teknik direktörün üzerinde baskı yaratacaktır." diye konuştu.

Arsenal ile 192 maçta 41 gole imza atan Nwankwo Kanu, Londra ekibinin Premier League'de son kez şampiyonluğa ulaştığı 2003-04 sezonunda kadroda yer alan isimlerden biriydi.

Aynı başlıktaİngiltere Premier LigiSonuçlarPuan durumuArsenalEkipNwankwo KanuSporcuUnai EmerySporcu

Barcelona’dan Arturo Vidal sürprizi

Barcelona’dan Arturo Vidal sürpriziKatalan kulübü, Şilili futbolcunun transferinde son aşamaya geldi.…

Katalan kulübü, Şilili futbolcunun transferinde son aşamaya geldi.

Katalan kulübü, Şilili futbolcunun transferinde son aşamaya geldi.

Yeni sezon öncesi Bayern Münih'ten ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Arturo Vidal'in yeni adresi büyük bir ihtimalle Barcelona olacak.

The Guardian'da yer alan habere göre, bir süredir orta saha bölgesine takviye yapmak isteyen Katalan ekibi, Şilili futbolcunun transferi konusunda Bayern Münih ile anlaşmaya vardı. Bu transfer için Barcelona'nın Bavyera kulübüne 30 milyon euro bonservis bedeli ödeyeceği ve anlaşmanın kısa süre içinde resmiyet kazanacağı öne sürüldü.

Haberde Barcelona'nın bu mevki için transfer listesindeki ilk ismin PSG'de forma giyen Adrien Rabiot olduğu hatırlatılırken, buna karşın Fransız temsilcisinin istediği yüksek bonservis bedeli üzerine rotanın Vidal'e çevrildiği ifade edildi.

31 yaşındaki Vidal'in ismi bir süredir Inter ile de anılmasına karşın, Milano ekibinin transferde ağırlığı Real Madrid'in Hırvat yıldızı Luka Modric'e verdiği de gelen haberler arasında.

2015 yılında Juventus'tan Bayern Münih'e 37.5 milyon euro karşılığında transfer olan Arturo Vidal, geçtiğimiz sezon 35 resmi maçta takımına 6 gol ve 2 asistlik katkı sağladı.

Aynı başlıktaİspanya LigiSonuçlarPuan durumuBayern MünihEkipFC BarcelonaEkipArturo VidalSporcu

Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyet

Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyetBeşiktaş, B36 Torshavn'ı 6-0 yenerek Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyetini aldı.…

Beşiktaş, B36 Torshavn'ı 6-0 yenerek Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyetini aldı.

Beşiktaş, B36 Torshavn'ı 6-0 yenerek Avrupa kupalarındaki en farklı galibiyetini aldı.

Daha önce UEFA Kupası adıyla oynanan bu organizasyonda 2002-2003 sezonun 1. tur rövanş maçında Bosna Hersek temsilcisi Saraybosna'yı deplasmanda 5-0 yenen siyah-beyazlı ekip, bu rekorunu geliştirdi.

Şenol Güneş yönetiminde en farklı galibiyet

Siyah-beyazlı ekip, teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde Avrupa'daki en farklı galibiyetine imza attı.

Güneş'in teknik direktörlüğünde 2016-2017'deki Avrupa Ligi mücadelesinde Olympiakos'u 4-1 mağlup eden Beşiktaş, B36 Torshavn'ı 6-0'lık skorla geçti.

Larin, Demba Ba'nın başarısına ortak oldu

Bu maçta fileleri 3 kez havalandıran Cyle Larin, geçen sezon Vodafone Park'taki son resmi maçta Sivasspor'a 3 gol atmıştı.

Kanadalı futbolcu, Dolmabahçe'deki 2018-2019'un ilk resmi mücadelesinde de aynı başarıyı gösterdi.

Larin, B36 Torshavn karşısında hat-trick yaparak Beşiktaş'ta 2014-2015'te forma giyen Demba Ba'nın Avrupa'daki rekoruna ortak oldu. Demba Ba, söz konusu sezonda Feyenoord karşısında 3 gol birden atarak siyah-beyazlı formayla Avrupa kupalarında hat-trick yapan ilk oyuncu olurken, Cyle Larin de bunu başaran ikinci isim olarak adını Beşiktaş tarihine yazdırdı.

Geçen sezonki 4 resmi maçta 4 gol kaydeden 23 yaşındaki futbolcu, bu sezon oynadığı 2 karşılaşmada ise 3 kez fileleri havalandırdı. Larin, Beşiktaş formasıyla 6 resmi karşılaşmada 7 gol sevinci yaşadı.

Oğuzhan Özyakup, 431 gün sonra gol attı

Beşiktaş'ın 4. golünü kaydeden Oğuzhan Özyakup, 431 gün sonra gol sevinci yaşadı.

Geçen sezonki resmi maçlarda gol atma başarısı gösteremeyen Oğuzhan, siyah-beyazlı formayla son golünü 2016-2017 sezonunda Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında Gaziantepspor karşısında bulmuştu.

Caner Erkin'in ilk golü

Karşılaşmada farkı ikiye çıkaran golü atan Caner Erkin, Beşiktaş'ta bir ilki yaşadı.

Siyah-beyazlı ekibe 2016-2017 sezonu başında gelen 29 yaşındaki oyuncu, ilk golünü UEFA Avrupa Ligi'nde attı.

Beşiktaş'ın, karşılaşmadaki son golü penaltıdan geldi. Siyah-beyazlı taraftarlar, penaltı atışını Vagner Love'un kullanması nedeniyle kısa süreli protestoda bulundu. Caner Erkin ve Oğuzhan Özyakup, taraftarları takım arkadaşlarına destek vermesi için uyarı yaptı. Taraftarlar, daha sonra Vagner Love'a alkışlarla destek verdi.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiÖn eleme turuBeşiktaşEkip

Beşiktaş, farklı galibiyet ile turladı

Beşiktaş, farklı galibiyet ile turladıUEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Beşiktaş, Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn'ı 6-0 mağlup ederek 3. ön eleme turuna yükseldi.…

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Beşiktaş, Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn'ı 6-0 mağlup ederek 3. ön eleme turuna yükseldi.

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda Beşiktaş, Faroe Adaları temsilcisi B36 Torshavn'ı 6-0 mağlup ederek 3. ön eleme turuna yükseldi.

48. dakikada Nielsen'in uzak mesafeden şutunda Tolga Zengin direk dibinde topu kurtardı.

49. dakikada Necip Uysal, Caner Erkin'in pası sonrası boşta kalan topa ceza sahası dışından sert vurdu, kaleci Askham meşin yuvarlağın kaleye gitmesine izin vermedi.

61. dakikada Beşiktaş'ın 3. golü geldi. Caner Erkin'in soldan ortasına ceza sahası içinde yükselen Larin'in kafa vuruşunda meşin yuvarlak ağlarla buluştu.

74. dakikada Beşiktaş, Oğuzhan Özyakup'la farkı 4'e çıkardı. Caner Erkin'in soldan ortaladığı topa ön direkte yükselen Oğuzhan Özyakup kafa vuruşuyla meşin yuvarlağı filelere gönderdi.

79. dakikada Cyle Larin hat-trick yaptı. Vagner Love'ın şık pasıyla sağdan ceza sahasına giren Gökhan Töre topu altı pasa çıkardı, Larin tek vuruşla topu filelere göndererek skoru 5-0 yaptı.

87. dakikada Gökhan Töre ceza yayı çevresinden sert vurdu, kaleci gole izin vermedi.

90+1. dakikada Caner Erkin'in pasıyla ceza sahası içinde topla buluşan Oğuzhan Özyakup, rakibinden sıyrılırken Petersen'in elle müdahalesi sonucu Beşiktaş penaltı kazandı. 90+2. dakikada topun başına geçen Vagner Love, meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu: 6-0

Beşiktaş, karşılaşmayı 6-0 kazanarak UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turuna yükseldi.

Ollo Marketing