logo
19 Ekim 2019 Cumartesi 13:15:49
diğer
13:00Bobruysk - HC VitebskCanlı
diğer
13:00AIK IF U20 - Timra U20Canlı
diğer
13:00Cheboksary - Dynamo-AltayCanlı
diğer
13:00HC Sputnik Almetyevsk - Ladya TolyattiCanlı
diğer
13:00Tseng Tou - Rubin TümenCanlı
diğer
13:00SKA-1946 - Krylya SovetovCanlı
diğer
13:00HC Metallurg Zhlobin - HC Yunost MinskCanlı
diğer
13:00Beyaz Rusya U20 - Pinskie YastrebyCanlı
diğer
13:00Bilyi Bars - Dnepr HersonCanlı
diğer
13:00Reaktor - Sarmaty OrenburzhyaCanlı
diğer
13:00HC Krasnoyarskie Rysi - HC Junior KurganCanlı
diğer
13:00HK Prizma Riga - HS RigaCanlı
futbol
13:00Atırau - Jetısu FKCanlı
futbol
13:00FC İrtiş Pavlodar - KaysarCanlı
futbol
13:00Rotor Volgograd II - FC Dynamo BryanskCanlı
futbol
13:00FC Dynamo Kyiv U21 - Oleksandriya U21Canlı
futbol
13:00Thanh Hoa F.C. - Viettel F.C.Canlı
futbol
13:00Ho Chi Minh City F.C. - Hoang Anh Gia Lai F.C.Canlı
basketbol
13:00Altajbasket Barnaul - BK TambovCanlı
basketbol
13:00Prinemanye Grodno - BK Grodno-93Canlı
basketbol
13:00Neftekhimik Tobolsk - Dynamo MGTUCanlı
basketbol
13:00Afyon Belediye - Galatasaray Medical ParkCanlı
basketbol
13:00Ryukyu Golden Kings Okinawa - Akita Northern HappinetsCanlı
basketbol
12:55Raptors - HornetsCanlı
futbol
12:45FC Znamya Truda - FC KolomnaCanlı
basketbol
12:45BC Dinamo Tbilisi - BatumiCanlı
tenis
12:45Gille/Vliegen - Ram/SalisburyCanlı
diğer
12:30SaiPa U20 - KalPa U20Canlı
futbol
12:15Guangzhou R&F F.C. - Shandong Luneng TaishanCanlı
futbol
12:15Balestier Khalsa FC - Tampines Rovers FCCanlı
futbol
12:15Geylang International - Albirex Niigata SingaporeCanlı
futbol
12:15Hougang United FC - Brunei DPMM FCCanlı
futbol
12:15Warriors Singapore - Home United FCCanlı
diğer
12:00Huddinge IK U20 - Almtuna IS U20Canlı
diğer
12:00Oulun Kärpät U20 - Tappara U20Canlı
futbol
12:00FK TJ Štěchovice - Slavia IICanlı
futbol
12:00Hapoel Tel Aviv F.C. U19 - Maccabi Haifa F.C. U19Canlı
basketbol
12:00Shiga Lakestars - Mitsubishi Diamond DolphinsCanlı
basketbol
12:00Toyama Grouses - Osaka EvessaCanlı
basketbol
12:00Niigata Albirex BB - Levanga HokkaidoCanlı
basketbol
12:00Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Hitachi SunRockersCanlı
tenis
12:00Irina Maria Bara - Cagla BuyukakcayCanlı
tenis
12:00Nicoleta-Catalina Dascălu - Irina-Camelia BeguCanlı
tenis
11:45Evgeny Kavtorev - Evgeniy AbramovCanlı
diğer
11:45Kristall Saratov - HC ChelnyCanlı
futbol
11:45Armed Forces FC - Kuching FACanlı
futbol
11:31Guam Tritons Üniversitesi - Islanders GuamCanlı
futbol
11:30FC Petrolul Ploiești - CS Concordia ChiajnaCanlı
futbol
11:15Motorlet Praha - FK Admira PragueCanlı
futbol
11:15MFK Frýdek-Místek - MFK VyskovCanlı
futbol
11:15SK Benešov - FC Viktoria Plzeň IICanlı
futbol
11:15SK Mondi Štětí - Aritma PragCanlı
futbol
11:15Tatran Rakovnik - ChomutovCanlı
futbol
11:15FC Slovan Havlíčkův Brod - Zbrojovka IICanlı
futbol
11:15Central Coast Mariners Academy - Newcastle JetsCanlı
basketbol
11:15FEU Tamaraws - De La Salle Green ArchersCanlı
futbol
11:15Odra Petrkovice - Banik Ostrava IICanlı
futbol
11:00Putra Sinar Giri - Persibo BojonegoroCanlı
futbol
13:15Condeixa - Rio Ave F.C.
futbol
13:15Termez Surkhon - Navbahor Namangan
diğer
13:30CS Unirea Dej - Dinamo Romprest Bucuresti
futbol
13:30Odense Boldklub U19 - Esbjerg fB U19
futbol
13:30FC Viktoria Plzeň U19 - FC Zbrojovka Brno U19
basketbol
13:30Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
tenis
13:30Takanyi Garanganga - Aldin Setkic
tenis
13:30Aziz Ouakaa - Calvin Hemery
tenis
13:30Sebastian Ofner - Philipp Kohlschreiber
tenis
13:30Damir Dzumhur - Nicolas Jarry
tenis
13:45Arantxa Rus - Julia Grabher
diğer
14:00Semarang Bank Jateng - DPU-PR Grobogan
diğer
14:00Kuldigas NSS - SC RTU
diğer
14:00Neemeco - TLU Tallinna Ülikool
diğer
14:00Bigadiç - Milas Belediyesi
diğer
14:00İnegöl Belediyespor II - Alanya
diğer
14:00Rakvere II - Liider Rae
diğer
14:00Saaremaa - Audentese SG Noortekoondis
futbol
14:00FC Tambov - FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
14:00SD Eibar - FC Barcelona
futbol
14:00FC St. Pauli - SV Darmstadt 98
futbol
14:00SSV Jahn Regensburg - SV Sandhausen
futbol
14:00SV Wehen Wiesbaden - 1. FC Heidenheim
futbol
14:00FC Karpaty Lviv - Lviv
futbol
14:00Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo
futbol
14:00FK Ventspils - Riga
futbol
14:00Ballerup-Skovlunde Fodbold - Herlev IF
futbol
14:00Tarnby FF - Fremad Valby
futbol
14:00Hannover 96 II - FC Eintracht Norderstedt 03
futbol
14:00Boldklubben 1908 - Karlslunde IF
futbol
14:00Gentofte-Vangede IF - Avedøre IF
futbol
14:00Kfums Boldklub - Frederikssund IK
futbol
14:00Bremer TS Neustadt - SG Aumund-Vegesack
futbol
14:00SV Werder Bremen III - SC Borgfeld
futbol
14:00Blau-Weiß 90 Berlin - MSV Pampow
futbol
14:00VfB 1921 Krieschow - FSV Martinroda
futbol
14:00Alta IF - Grorud IL
futbol
14:00Idrettsforeningen Fram - Kjelsås Fotball
futbol
14:00SK Herd - Lørenskog IF
futbol
14:00Nordstrand IF - Kråkerøy IL
futbol
14:00Rommen - Eidsvold
futbol
14:00Drøbak-Frogn IL - Lyn Fotball
futbol
14:00FK Tønsberg - Norild
futbol
14:00Frigg Oslo FK - Ready
futbol
14:00Sportsforeningen Grei - Lokomotiv Oslo
futbol
14:00Ullern IF - Follo FK
futbol
14:00Finnsnes IL - Skjervøy
futbol
14:00IF Fløya - Harstad IL
futbol
14:00FK Donn - Storms Ballklubb
futbol
14:00Flekkerøy IL - FK Mandalskameratene
futbol
14:00IL Flint Tonsberg - Vindbjart FK
futbol
14:00Madla - Staal Jørpeland IL
futbol
14:00Vardeneset Ballklubb - IL Brodd
futbol
14:00Steinkjer FK - Nybergsund IL-Trysil
futbol
14:00Strindheim IL - SK Gjøvik-Lyn
futbol
14:00Tiller IL - Brumunddal Fotball
futbol
14:00Verdal Idrettslag - Kolstad
futbol
14:00Djerv Haugesund - Fjora
futbol
14:00Fana IL - FK Fyllingsdalen
futbol
14:00Os Turn Fotball - SK Vard Haugesund
futbol
14:00Çaykur Rizespor U19 - Ümraniyespor U19
futbol
14:00FC Zorky Krasnogorsk - Ararat Moskova
futbol
14:00Jõgeva SK Noorus-96 - FC Infonet
futbol
14:00Khimik-Arsenal - FC Ryazan
futbol
14:00Hatayspor - Adana Demirspor
futbol
14:00Mjondalen IF II - Halsen
futbol
14:00Vålerenga Fotball II - FK Ørn-Horten
futbol
14:00Bryne FC II - Viking FK II
futbol
14:00Sumgayit PFC II - Turan Tovuz PFC
futbol
14:00MOIK Baku - Sabah II
futbol
14:00SK Brann II - Vestfossen IF
futbol
14:00Sogndal II - Bergen Nord
futbol
14:00KIL Toppfotball II - Ranheim FutbolII
futbol
14:00Raufoss II - Orkla Fotballklubb
futbol
14:00IK Junkeren - Bodo-Glimt II
futbol
14:00Lillestrom II - Gjellerasen
futbol
14:00AEK Athens F.C. 19 - Volos U19
futbol
14:00Olympiacos F.C. U19 - OFI Crete U19
futbol
14:00Army United F.C. - Police Tero
futbol
14:00FC Slavia-Mozyr - Neman Grodno
futbol
14:00Shirak F.C. - FC Ararat Yerevan
futbol
14:00Viby IF Fodbold - Kjellerup IF
futbol
14:00FK Arendal - FK Vidar
futbol
14:001. FC Slovácko U19 - FC Pardubice U19
futbol
14:00Vanløse IF - Slagelse B&I
futbol
14:00Levanger FK - Bryne FK
futbol
14:00Nardo FK - Brattvåg IL
futbol
14:00Egersunds IK - IL Stjørdals-Blink
futbol
14:00Sola Fotball - Moss FK
futbol
14:00Fredrikstad FK - Kvik Halden FK
futbol
14:00Byåsen Toppfotball - IL Hødd
futbol
14:00FC Midtjylland U19 - Sonderjyske U19
futbol
14:00Asker Fotball - Florø SK
futbol
14:00Oppsal IF - Elverum Fotball
futbol
14:00Sotra SK - Odds BK II
futbol
14:00Bærum SK - FK Senja
futbol
14:00Åsane Fotball - FK Mjølner
futbol
14:00Niendorfer TSV U19 - FC St. Pauli U19
futbol
14:00FC Bayern Munich U19 - SpVgg Greuther Fürth U19
futbol
14:00Alemannia Aachen U19 - Bayer 04 Leverkusen U19
futbol
14:001. FC Union Berlin U19 - VfL Wolfsburg U19
futbol
14:00JaPS - Mikkelin Palloilijat
futbol
14:00VfL Bochum U19 - FC Viktoria Köln U19
futbol
14:00FC Espoo - IF Gnistan
futbol
14:00Kolding Boldklub - Otterup B&IK
futbol
14:00S.S.C. Napoli U19 - A.S. Roma U19
futbol
14:00HNK Rijeka U19 - Sesvete U19
futbol
14:00Orijent - NK Rudeš
futbol
14:00UD Melilla - Club Deportivo Huétor
futbol
14:00Wazito - Kakamega Homeboyz
futbol
14:00Green Archers United F.C. - Philippine Air Force F.C.
futbol
14:00Phnom Penh Crown FC - Electricite du Cambodge
futbol
14:00Agrobiznes Volochisk - FC Chornomorets Odesa
futbol
14:00FC Torpedo Kutaisi - FC Saburtalo Tbilisi
futbol
14:00JBK - SJK Akatemia
futbol
14:00Hatayspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00BC Enisey - BC Avtodor
basketbol
14:00Gulbenes Buki - Livanu Stikls
basketbol
14:00Dinamo Stavropol - Arsenal Tula
basketbol
14:00Mekan: Liepaja - BS Ogre
basketbol
14:00Pasay Voyagers - Manila Stars
basketbol
14:00Astoria Bydgoszcz II - MKS Sokol Miedzychod
basketbol
14:00KK Warszawa - PKK 99 Pabianice
basketbol
14:00North West Eagles - Tshwane Suns
basketbol
14:00Aktöbe - Barsı Atırau
tenis
14:00Elmar Ejupovic - Robin Stanek
tenis
14:00Rojer/Tecau - Pavic/Soares
tenis
14:00Bara/Zanevska - Amanmuradova/Bogdan
futbol
14:30Everton - West Ham United
futbol
14:30Helsingborgs IF - BK Häcken
futbol
14:30Blackburn Rovers - Huddersfield Town
futbol
14:30GAIS - Varbergs BoIS FC
futbol
14:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
14:30Potters Bar Town F.C. - Barnet
futbol
14:30KFUM BK Roskilde - Ledøje-Smørum Fodbold
futbol
14:30Lichtenberg 47 - BFC Viktoria 1889
futbol
14:30VfB Auerbach - FSV Wacker 90 Nordhausen
futbol
14:30VSG Altglienicke - VfB Germania Halberstadt
futbol
14:30FSV Optik Rathenow - Berliner FC Dynamo
futbol
14:30ZFC Meuselwitz - Berliner AK 07
futbol
14:30Shijiazhuang Ever Bright - Guizhou Zhicheng F.C.
futbol
14:30Hangzhou Greentown F.C. - Nantong Zhiyun
futbol
14:30Sichuan Annapurna - Xinjiang Tianshan Leopard
futbol
14:30Liaoning Whowin F.C. - Guangdong Southern Tigers
futbol
14:30FK Kom Podgorica - Buducnost Podgorica
futbol
14:30Rudar Pljevlja - OFK Titograd
futbol
14:30FK Zeta - OFK Petrovac
futbol
14:30PS TIRA - Bhayangkara United
futbol
14:30FK Dinamo Samarqand - Pahtakor Taşkent
futbol
14:30Lokomotiv FK - Buhara FK
futbol
14:30Panetolikos U19 - Larisa U19
futbol
14:30FC Sokol Saratov - FC Salyut Belgorod
futbol
14:30Meizhou Hakka - Heilongjiang Lava
futbol
14:30Chemnitzer FC U19 - Hertha BSC U19
futbol
14:30TSG 1899 Hoffenheim U19 - Kickers Offenbach U19
futbol
14:30Legion Makhachkala - FC Anzhi Makhachkala
futbol
14:30Union Viera CF - UD Tenerife Sur Ibarra
futbol
14:30Çankaya - Yomraspor
futbol
14:30Hacettepe S.K. - Hekimoğlu Trabzon
futbol
14:30Menemen Belediyespor U19 - Büyükşehir Erzurumspor U19
futbol
14:30Akhisar Belediyespor U19 - Eskişehirspor U19
futbol
14:30Trabzonspor U19 - Bursaspor U19
futbol
14:30Everton - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:30Blackburn Rovers - Huddersfield (beIN SPORTS HD 4)
tenis
14:30Karolina Muchova - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
14:30João Sousa - Alexei Popyrin
tenis
14:30Peter Gojowczyk - Ivo Karlovic
futbol
14:35Beijing Guoan - Shanghai Dongya F.C.
futbol
14:45FA 2000 - BK Avarta
futbol
14:45Hapoel Ramot Menashe Meggido - Maccabi Nujeidat Ahmed
futbol
15:00TSV 1896 Rain am Lech - VfB Eichstätt
futbol
15:00SV Wacker Burghausen - TSV Aubstadt
futbol
15:00TSV 1860 Rosenheim - SpVgg Greuther Fürth II
futbol
15:00SV Heimstetten - FC Bayreuth
futbol
15:00Ishoj - Greve Fodbold
futbol
15:00SC Fortuna Köln - Sportfreunde Lotte
futbol
15:00Rot-Weiß Oberhausen - SV Rodinghausen
futbol
15:00SV Bergisch Gladbach 09 - Rot-Weiss Essen
futbol
15:00SG Wattenscheid 09 - Fortuna Düsseldorf II
futbol
15:00FC Schalke 04 II - TuS Haltern
futbol
15:00SV Lippstadt 08 - VfB Homberg
futbol
15:00TSV Steinbach - Rot-Weiss Koblenz
futbol
15:00Kickers Offenbach - 1. FSV Mainz 05 II
futbol
15:00FK Pirmasens - FSV Frankfurt
futbol
15:00VfR Aalen - FC Bayern Alzenau
futbol
15:00SC Freiburg II - Giessen
futbol
15:00Odder IGF - Oure
futbol
15:00FC 08 Homburg - TSG Balingen
futbol
15:00SSV Ulm 1846 - TSG 1899 Hoffenheim II
futbol
15:00SV Elversberg - FC Astoria Walldorf
futbol
15:00Bahlinger SC - 1. FC Saarbrucken
futbol
15:00FC Hunedoara - Gloria Lunca Teuz Cermei
futbol
15:00SV Seligenporten - FC Eintracht Bamberg
futbol
15:00SSV Reutlingen 05 - Sandhausen II
futbol
15:00TSV Ilshofen - Sf Dorfmerkingen
futbol
15:00TSV 1865 Dachau - TSV Landsberg
futbol
15:00TSV Kottern-St. Mang - SV Pullach
futbol
15:00SV Curslack-Neuengamme - TSV Buchholz 08
futbol
15:00Ludwigsfelder FC - F.C. Hertha 03 Zehlendorf
futbol
15:00FC Torgelower SV Greif - F.C. Hansa Rostock II
futbol
15:00Grimma - VFC Plauen
futbol
15:00Eutin 08 - Oldenburger
futbol
15:00TSV Kropp - VfB Lübeck II
futbol
15:00PSV Union Neumünster - TSV Bordesholm
futbol
15:00Kansanshi Dynamos - Lusaka Dynamos
futbol
15:00FC Nyva Ternopil - Kalush
futbol
15:00CS Luceafărul Oradea - Odorheiu Secuiesc
futbol
15:00CS Naţional Sebiş - Ghiroda
futbol
15:00FC Kvant Obninsk - FC Kaluga
futbol
15:00Leningradets - Olimp Khimki
futbol
15:00Dornbirner Sportverein - SC Röthis
futbol
15:00Kalamata F.C. - Ionikos F.C.
futbol
15:00Norresundby - IF Lyseng
futbol
15:00Vejlby-Risskov Idrætsklub - Holstebro BK
futbol
15:00BK Forward - Gefle IF
futbol
15:00Hillerod - Brønshøj BK
futbol
15:00Aarhus Fremad - Vejgaard Boldspilklub
futbol
15:00Tvååkers IF - Lunds BK
futbol
15:00Jammerbugt FC - Sydvest 05
futbol
15:00Brabrand IF - Middelfart G&BK
futbol
15:00Næsby BK - VSK Aarhus
futbol
15:00Hapoel Bnei Arara Ara - MS Daburiya Osama
futbol
15:00KSV Hessen Kassel - SC Viktoria Griesheim
futbol
15:00PFC Spartak Nalchik - SKA Rostov-on-Don
futbol
15:00Tepecik Belediye Spor - Elazığ Belediyespor
futbol
15:00Tuzlaspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
futbol
15:00Eyüpspor - Ankara Demirspor
futbol
15:00Silivrispor - Artvin Hopaspor
futbol
15:00Sancaktepe Belediyespor - Sarıyer
futbol
15:00Manisa - Pendikspor
futbol
15:00FC Hirnyk-Sport Komsomolsk - FC Volyn Lutsk
futbol
15:00Bandari F.C. - Chemelil Sugar F.C.
futbol
15:00Kisumu All Stars - Mathare United F.C.
futbol
15:00Ulinzi Stars F.C. - Kenya Commercial Bank SC
futbol
15:00Nzoia Sugar - Sofapaka F.C.
futbol
15:00Zoo Kericho - Posta Rangers
futbol
15:00Balkany Zarya - MFC Kremin Kremenchuk
futbol
15:00Cherkaschyna-Akademia - Prykarpatye
futbol
15:00ETSV Weiche - Heider SV
futbol
15:00FC Torpedo-BelAZ Zhodino II - Isloch II
futbol
15:00Antalyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
15:00Apkhazeti - Cactus Tbilisi
basketbol
15:00Impuls BGUIR Minsk - BK Rubon Vitebsk
basketbol
15:00Gotsor Gomel Bölgesi - COR Borisfen Mogilev
basketbol
15:00Green Buffaloes - Green Eagles
basketbol
15:00Dinamo Magnitogorsk - Elbrus Cherkessk
tenis
15:00Jannik Sinner - Stanislas Wawrinka
tenis
15:00Jelena Ostapenko - Anna Blinkova
tenis
15:00Ilya Ivashka - Federico Delbonis
tenis
15:00Lucas Miedler - Stefano Travaglia
tenis
15:00Bhosale/Pigossi - Samir/Thombare
diğer
15:00Tofaş - İstanbul BB II
diğer
15:00Gloria Buzau - Cluj Üniversitesi
futbol
15:00FC Ingolstadt 04 - Chemnitzer FC
futbol
15:001. FC Magdeburg - F.C. Hansa Rostock
futbol
15:00TSV 1860 München - KFC Uerdingen 05
futbol
15:00Eintracht Braunschweig - SpVgg Unterhaching
futbol
15:00SV Waldhof Mannheim - Hallescher FC
futbol
15:00SC Preußen Münster - SG Sonnenhof Großaspach
futbol
15:00Antalyaspor - Gençlerbirliği S.K.
futbol
15:00FC Ilves - HJK
futbol
15:00FC Inter Turku - Kuopion Palloseura
futbol
15:00FC Honka - IFK Mariehamn
futbol
15:00KPV - Vaasan Palloseura
futbol
15:00HIFK - RoPS
futbol
15:00Seinajoen Jalkapallokerho - FC Lahti
futbol
15:00FC Avangard Kursk - FC Tekstilshchik Ivanovo
futbol
15:00FC Mordovia Saransk - FC Krasnodar II
futbol
15:00FC Nizhniy Novgorod - FC Khimki
futbol
15:00Chesterfield - Wrexham
futbol
15:00ZKS Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice
futbol
15:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Wasilkow
futbol
15:00MLKS Znicz Biala Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki
futbol
15:00Elana Toruń - Stal Stalowa Wola
futbol
15:00Grom Nowy Staw - Pogoń Szczecin II
futbol
15:00Koge Nord - FC Allerød
futbol
15:00Taastrup Fodbold Club - IF Skjold Birkerød
futbol
15:00Manchester City U23 - Brighton & Hove Albion U23
futbol
15:00VfR Garching - FC Augsburg II
futbol
15:00SV Schalding-Heining - 1. FC Nuremberg II
futbol
15:00Viktoria Aschaffenburg - FV Illertissen
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Sigortam.Net Itu
basketbol
15:15Ufimets - Spartak Primorye
basketbol
15:15Adana Basket - Fenerbahçe (Tivibu Spor HD)
tenis
15:15Christopher Heyman - Benjamin Bonzi
futbol
15:30FC Slovan Liberec - Jablonec
futbol
15:30FC Liefering Salzburg - Ried
futbol
15:301. SK Prostějov - Viktoria Zizkov
futbol
15:30ND Mura 05 - NK Triglav Kranj
futbol
15:30FK Dukla Banská Bystrica - FK Slavoj Trebišov
futbol
15:30KFC Komarno - Partizán Bardejov
futbol
15:30MFK Dubnica - FC Petržalka 1898
futbol
15:30Bonner SC - Borussia Dortmund II
futbol
15:30Borussia Mönchengladbach II - Wuppertaler SV
futbol
15:30TSV Schott Mainz - FC Arminia Ludwigshafen 03
futbol
15:30FC Slovan Rosice - MSA Dolní Benesov
futbol
15:30Gravenzande - SDC
futbol
15:30Nasaf Qarshi FK - PFK Andijan
futbol
15:30P.A.O.K U 19 - Lamia U19
futbol
15:30FC Hlučín - FC Fastav Zlín II
futbol
15:30Al-Nahda Nazareth - FC Ahva Kfar Manda
futbol
15:30ČSK Uherský Brod - SK Uničov
futbol
15:301. FC Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Žilina II
futbol
15:30MFK Košice - ŠK Slovan II Bratislava
futbol
15:30Karonga United - Azam Tigers
futbol
15:30Mlatho Mponela - Big Bullets F.C.
futbol
15:30Mighty Wanderers - Civil Sporting Kulübü
futbol
15:30Iskra Danilovgrad - Sutjeska
futbol
15:30Moyale Barracks - Blue Eagles
basketbol
15:30IK Eos - Helsinborg BBK
basketbol
15:45Panionios B.C. - Rethymno Cretan Kings
basketbol
15:45Aris Thessaloniki - Ionikos Nikeas
basketbol
15:45Larisa Basket - Iraklis
basketbol
15:45Promitheas Patras - Kolossos Rodou
futbol
15:55Masfut - Dubba Al Husun
futbol
15:55Al Taawon - Al Urooba
diğer
16:00Saters - Örkelljunga VK
diğer
16:00Jekabpils Lusi - Saaremaa
diğer
16:00Vecumnieki - MSG Jaunsardze
futbol
16:00S.S. Lazio - Atalanta B.C.
futbol
16:00S.S. Juve Stabia - Pordenone Calcio S.S.D.
futbol
16:00F.B.C. Unione Venezia - U.S. Salernitana 1919
futbol
16:00Delfino Pescara 1936 - Spezia Calcio
futbol
16:00ACD Virtus Entella - Trapani Calcio
futbol
16:00Korona Kielce - Wisła Płock
futbol
16:00NK Varaždin - NK Istra 1961
futbol
16:00Le Havre AC - FC Lorient
futbol
16:00UCC - Douglas Hall
futbol
16:00Sokół Aleksandrów Łódzki - Legia Warsaw II
futbol
16:00MMKS Concordia Elblag - Broń Radom
futbol
16:00Polonia Bytom - Falubaz Zielona Gora
futbol
16:00K.S. Energetyk ROW Rybnik - Ruch Chorzow
futbol
16:00TS Gwarek - Record Bielsko-Biala
futbol
16:00F.C. Südtirol - A.S. Gubbio 1910
futbol
16:00Ruch Zdzieszowice - LZS Starowice
futbol
16:00KS Skra Czestochowa - Olimpia Elbląg
futbol
16:00Stal Rzeszów - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
16:00Gornik Konin - Bałtyk Koszalin
futbol
16:00Mieszko Gniezno - Swit Skolwin
futbol
16:00KP Starogard Gdanski - KP Chemik Police
futbol
16:00Nielba Wągrowiec - SKS Bałtyk Gdynia
futbol
16:00Gwardia Koszalin - Unia Janikowo
futbol
16:00FK Rīgas Futbola skola - BFC Daugavpils
futbol
16:00U.S. Pianese A.S.D - A.C. Monza Brianza 1912
futbol
16:00Aurora Pro Patria 1919 - F.C. Pro Vercelli 1892
futbol
16:00Miedz Legnica II - Zagłębie II Lubin
futbol
16:00Stal Brzeg - Pniowek Pawlowice Slaskie
futbol
16:00Piast Żmigród - Foto-Higiena
futbol
16:00Leeds AFC Cork - Ballinhassig
futbol
16:00Kitara - Kasese New Villa
futbol
16:00Cape Town City - Kaizer Chiefs F.C.
futbol
16:00Lamontville Golden Arrows F.C. - Polokwane City F.C.
futbol
16:00AB Tårnby - Boldklubben Union
futbol
16:00OKS - Tarup-Paarup IF
futbol
16:00Moroka Swallows F.C. - Ajax Cape Town F.C.
futbol
16:00DJK Vilzing - SpVgg Ansbach
futbol
16:00Wurzburger FV - Viktoria Kahl
futbol
16:00Deisenhofen - TSV 1880 Wasserburg
futbol
16:00Hanau 93 - Rot-Weiss Walldorf
futbol
16:00FSV Fernvald - FC 1931 Eddersheim e.V.
futbol
16:00Hessen Dreieich - SV Neuhof 1910
futbol
16:00Türk Gücü Friedberg - VfB Ginsheim
futbol
16:00TUS Dietkirchen - TSV Steinbach
futbol
16:00Waldgirmes - TSV Eintracht Stadtallendorf
futbol
16:00FV 07 Diefflen - SV Eintracht Trier 05
futbol
16:00VfL Halle 1896 - SG Union Sandersdorf
futbol
16:00FC Eintracht Rheine - 1. Kaan-Marienborn
futbol
16:00FK Mladost Lučani - Partizan Belgrade
futbol
16:00Wolfsberger AC II - SV Neuhofen / SV Ried Amatöre II
futbol
16:00Coastal Union - Mwadui
futbol
16:00Mbao - Ruvu Shooting
futbol
16:00Polisi Tanzania - Singida United
futbol
16:00Prisons FC - Kagera Sugar
futbol
16:00Kabwe Warriors - Nkana FC
futbol
16:00Lumwana Radiants - Kabwe youth soccer academy
futbol
16:00Mufulira Wanderers F.C. - Lee Woon-jae
futbol
16:00Nakambala Leopards - Buildcon
futbol
16:00Power Dynamos F.C. - Nkwazi F.C.
futbol
16:00Herentals College - Black Rhinos
futbol
16:00Mushowani Stars - Triangle United
futbol
16:00TelOne - Chapungu United F.C.
futbol
16:00Yadah - Manica Diamonds
futbol
16:00Arsenal de Sarandí II - River Plate II
futbol
16:00BATE Borisov - Gomel
futbol
16:00Darul Takzim FC - Selangor FA
futbol
16:00JK Narva Trans - Maardu Linnameeskond
futbol
16:00Ruanda - Etiyopiya
futbol
16:00Kedah FA - Pahang FA
futbol
16:00Sintra - Vitoria Guimaraes
futbol
16:00Zambiya - Esvatini Krallığı
futbol
16:00Panionios U19 - Asteras Tripolis U19
futbol
16:00Olympiakos Volou 1937 F.C. - Thesprotos Igoumenitsa FC
futbol
16:00FC Dolgoprudny - FC Zenit Saint Petersburg II
futbol
16:00FC Torpedo Vladimir - FC Zvezda Saint Petersburg
futbol
16:00Gabala - Karabağ
futbol
16:00FK Velež Mostar - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
16:00Zvijezda 09 - FK Borac Banja Luka
futbol
16:00Tuzla City - FK Radnik Bijeljina
futbol
16:00Uganda - Burundi
futbol
16:00FC Djursland - IF Skjold Sæby
futbol
16:00Sandvikens IF - Nykopings BIS
futbol
16:00Ljungskile SK - IK Oddevold
futbol
16:00Oskarshamns AIK - Torns IF
futbol
16:00NK Solin - NK Dubrava
futbol
16:00Sirens F.C. - Floriana F.C.
futbol
16:00HNK Cibalia - Osijek II
futbol
16:00Ituano Futebol Clube U20 - Sport Club Corinthians Paulista U20
futbol
16:00Figueirense II - Avai II
futbol
16:00SpVgg Bayern Hof - ASV Cham
futbol
16:00Skovshoved IF - Hellerup IK
futbol
16:00FC Csikszereda Miercurea Ciuc - Rapid București
futbol
16:00FC Krasnodar III - FC Druzhba Maykop
futbol
16:00Al-Thaid Sharjah - Dibba Al Fujairah
futbol
16:00International Belgrade U19 - Trayal Krusevac U19
futbol
16:00Kariana Erden - CSKA Sofia 1948
futbol
16:00Lokomotiv Gorna Oryahovitsa - PFC Montana
futbol
16:00FC Strumska Slava - Virgile Lacombe
futbol
16:00Lazio - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Le Havre - Lorient (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
16:00Joniškio Delikatesas - Jonavos Sintek-Jonava
basketbol
16:00Ezerunas - Zanavykas Sakiai
basketbol
16:00Gargzdu - Telsiai
basketbol
16:00Palangos Kursiai - Silale
basketbol
16:00Silute - Neptunas II
basketbol
16:00Taurage - Ereliai
basketbol
16:00MBC Mykolaiv - BC Dnipro
basketbol
16:00LKS AZS UL SG Lodz - Sokol Ostrow Mazowiecka
basketbol
16:00Yeni Mamak Spor - Manisa Belediye
basketbol
16:00Iloilo United-Royals - Davao Occidental Tigers
basketbol
16:00Limpopo Pride - Soweto Panthers
tenis
16:00Pablo Carreno Busta - Filip Krajinović
tenis
16:00Jiri Vesely - Maxime Cressy
tenis
16:00Lukas Rosol - Gregoire Barrere
tenis
16:00Marat Deviatiarov - Tobias Simon
tenis
16:00Ricardo Rodriguez - Bogdan Bobrov
tenis
16:00Marc-Andrea Huesler - Soon-Woo Kwon
tenis
16:00Vanhoutte/Gadient - Berberovic/Njiric
tenis
16:00Igor Marcondes - Rafael Matos
futbol
16:15AFC Leopards - Western Stima F.C.
basketbol
16:15Oulun NMKY - HBA Myarskyu
futbol
16:30TS Sporting - Jomo Cosmos F.C.
futbol
16:30Royal Eagles - Uthongathi
futbol
16:30University of Pretoria F.C. - Mbombela United
futbol
16:30Auchinleck Talbot F.C. - Cove Rangers FC
futbol
16:30FC Nöttingen - SV Göppingen
futbol
16:30Neckarsulmer Sport-Union - FV Ravensburg
futbol
16:30SV Linx - Freiburger FC
futbol
16:30SV Oberachern - SGV Freiberg
futbol
16:30VfB Stuttgart II - FSV 08 Bissingen
futbol
16:30TSG Pfeddersheim - Karbach
futbol
16:30TuS Mechtersheim - Hassia Bingen
futbol
16:30Gaborone United FC - Notwane F.C.
futbol
16:30Security Systems - Prisons Gaborone XI
futbol
16:30TAFIC F.C. - Botsvana Defence Force XI
futbol
16:30Township Rollers - Gilport Lions
futbol
16:30GVVV Veenendaal - AFC Amsterdamsche
futbol
16:30Bursaspor - Ümraniyespor
futbol
16:30BK Marienlyst - Varde IF
futbol
16:30TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - Hradec Kralove II
futbol
16:30Slovan Velvary - SK Sokol Brozany
futbol
16:30Metallist 1925 - FC Obolon Kyiv
futbol
16:30Bursaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
16:30Levallois Metropolitans U21 - Bourg-en-Bresse U21
basketbol
16:30BC Pieno žvaigždės - BC Prienai
basketbol
16:30Hogsbo - AIK Solna
tenis
16:30Krawietz/Mies - Lorenzi/Sinner
tenis
16:30Aljaz Bedene - Jozef Kovalik
tenis
16:30Marton Fucsovics - Egor Gerasimov
futbol
16:30FC Augsburg - FC Bayern Munich
futbol
16:30Fortuna Düsseldorf - 1. FSV Mainz 05
futbol
16:30RasenBallsport Leipzig - VfL Wolfsburg
futbol
16:30Werder Вremen - Hertha BSC
futbol
16:30Union Berlin - SC Freiburg
futbol
16:30FC Spartak Moskova - FC Rubin Kazan
futbol
16:30KS Legionovia Legionowo - MKS Bytovia Bytów
futbol
16:30KIL Toppfotball - HamKam
futbol
16:30JKS Jarota Jarocin - Radunia Stezyca
futbol
16:30Bala Town F.C. - Barry Town
futbol
16:30Cardiff Metropolitan University - Gap Connah's Quay F.C.
futbol
16:30Airbus UK Broughton F.C. - Newtown A.F.C.
futbol
16:30Pen-y-Bont FC - The New Saints F.C.
futbol
16:30Free State Stars - Cape Umoya
futbol
16:30Penicuik Athletic - Stenhousemuir
futbol
16:30Steenberg United - Tshakhuma Tsha Madzivhadila
diğer
16:45VC Legion - Zapadny Bug
tenis
16:45Yannick Mertens - Hugo Gaston
tenis
17:00Claire Liu - Marina Melnikova
tenis
17:00Peyton Stearns - Hanna Chang
tenis
17:00Lock/Lock - Bushamuka/Goveas
tenis
17:00Zacarias/Tjandramulia - Bektaş/Moore
diğer
17:00Dunav - Arda
diğer
17:00Hurrikaani Loimaa - Karelian Hurmos
diğer
17:00TFL Altekma - Saint Joseph
diğer
17:00Enegriya Gomel - Shakhtar Soligorsk
diğer
17:00VC Pärnu - VK Biolars Jelgava
diğer
17:00Jarvamaa - Tallinna Spordikool
diğer
17:00Randaberg IL - Viking
diğer
17:00Marko VGTU Vitebsk - Kommunalnik Mogilev
diğer
17:00BATE-BGUFK - Haritaid Minsk
futbol
17:00Chelsea - Newcastle United
futbol
17:00Leicester City - Burnley
futbol
17:00Wolverhampton - Southampton
futbol
17:00Tottenham Hotspur - Watford
futbol
17:00A.F.C. Bournemouth - Norwich City
futbol
17:00Aston Villa - Brighton & Hove Albion
futbol
17:00Östersunds FK - IK Sirius Fotboll
futbol
17:00Atletico Madrid - Valencia CF
futbol
17:00Hull City - Queens Park Rangers
futbol
17:00Barnsley - Swansea City
futbol
17:00Charlton Athletic - Derby County
futbol
17:00Leeds United - Birmingham City
futbol
17:00Brentford - Millwall
futbol
17:00Middlesbrough - West Bromwich Albion
futbol
17:00Stoke City - Fulham
futbol
17:00Luton Town - Bristol City
futbol
17:00Reading - Preston North End
futbol
17:00Kilmarnock - Livingston
futbol
17:00Celtic - Ross County
futbol
17:00St. Mirren - St. Johnstone F.C.
futbol
17:00Motherwell - Aberdeen
futbol
17:00Hamilton Academical - Hibernian
futbol
17:00Vasteras SK - Mjällby AIF
futbol
17:00IF Bromharitaojkarna - Dalkurd FF
futbol
17:00FC Dornbirn 1913 - Juniors OO
futbol
17:00Fleetwood Town - Burton Albion
futbol
17:00Rotherham United - Oxford United
futbol
17:00Doncaster Rovers - Bristol Rovers
futbol
17:00AFC Wimbledon - Portsmouth
futbol
17:00Wycombe Wanderers - Sunderland
futbol
17:00Milton Keynes Dons - Coventry City
futbol
17:00Gillingham - Peterborough United
futbol
17:00Dundee - Partick Thistle
futbol
17:00Queen of the South - Dundee United
futbol
17:00Arbroath F.C. - Greenock Morton
futbol
17:00Dunfermline Athletic - Ayr United
futbol
17:00Inverness - Alloa Athletic
futbol
17:00Clyde F.C. - Raith Rovers
futbol
17:00AD Alcorcón - UD Almería
futbol
17:00Airdrie United - Montrose F.C.
futbol
17:00Falkirk - Peterhead
futbol
17:00Stranraer - Dumbarton
futbol
17:00East Fife F.C. - Forfar Athletic
futbol
17:00SD Ponferradina - CD Numancia
futbol
17:00Forest Green Rovers - Mansfield Town
futbol
17:00Colchester United - Morecambe
futbol
17:00Bolton Wanderers - Rochdale
futbol
17:00Oldham Athletic - Macclesfield Town
futbol
17:00Newport County - Scunthorpe United
futbol
17:00Northampton Town - Salford City
futbol
17:00Grimsby Town - Leyton Orient
futbol
17:00Plymouth Argyle - Carlisle United
futbol
17:00Walsall - Cheltenham Town
futbol
17:00Port Vale - Stevenage
futbol
17:00Cambridge United - Exeter City
futbol
17:00Crewe Alexandra - Swindon Town
futbol
17:00Bradford City - Crawley Town
futbol
17:00FC Chaika Peschanokopskoye - FC Spartak Moskova II
futbol
17:00FC Torpedo Armavir - FC Rotor Volgograd
futbol
17:00FC Fakel Voronezh - FC Shinnik Yaroslavl
futbol
17:00Chorley - Spennymoor Town F.C.
futbol
17:00Sutton United - Billericay Town F.C.
futbol
17:00Nantwich Town F.C. - King's Lynn Town F.C.
futbol
17:00Whyteleafe F.C. - Chippenham Town F.C
futbol
17:00Tamworth - Darlington
futbol
17:00Hartlepool United - Brackley Town
futbol
17:00Havant & Waterlooville - Dulwich Hamlet F.C.
futbol
17:00Bowers & Pitsea - Chichester City
futbol
17:00Hednesford Town - Boston United
futbol
17:00Maidenhead United - Wealdstone
futbol
17:00Fylde - Peterborough Sports
futbol
17:00Barrow - Solihull Moors
futbol
17:00Bromley - Aldershot Town
futbol
17:00Carshalton Athletic F.C. - Dagenham & Redbridge
futbol
17:00Dartford - Kingstonian F.C.
futbol
17:00Ebbsfleet United - Woking
futbol
17:00Gateshead - Colne
futbol
17:00Halifax Town - Harrogate Town
futbol
17:00Haringey Borough - Yeovil Town
futbol
17:00Maidstone United - Kings Langley
futbol
17:00Notts County - Belper Town F.C.
futbol
17:00Oxford City - Margate
futbol
17:00Royston Town - Maldon & Tiptree
futbol
17:00Welling United - Eastleigh
futbol
17:00Torquay United - Boreham Wood
futbol
17:00Southport - Altrincham
futbol
17:00Weymouth - Dover Athletic
futbol
17:00Whitby Town - Stourbridge
futbol
17:00AZ Picerno ASD - Virtus Francavilla
futbol
17:00Zorya Luhansk - FC Desna Chernihiv
futbol
17:00KS Polkowice - CWKS Resovia Rzeszów
futbol
17:00Horsham F.C. - Merstham F.C.
futbol
17:00Lewes F.C. - Cray Wanderers F.C.
futbol
17:00Worthing FC - Brightlingsea Regent F.C.
futbol
17:00Enfield Town F.C. - Cheshunt FC
futbol
17:00Folkestone Invicta - Bognor Regis Town F.C.
futbol
17:00Leatherhead - A.F.C. Hornchurch
futbol
17:00Telford United - Guiseley
futbol
17:00Alfreton Town - Farsley Celtic
futbol
17:00Concord Rangers - Hungerford Town F.C.
futbol
17:00St Albans - Bath City
futbol
17:00Annan Athletic F.C. - Brechin City
futbol
17:00Alvechurch - St Ives Town
futbol
17:00Blyth Spartans A.F.C. - Chester
futbol
17:00Gloucester City - Bradford Park Avenue
futbol
17:00Tonbridge Angels - Chelmsford City
futbol
17:00Bromsgrove - Nuneaton Town
futbol
17:00Rushall Olympic F.C. - Rushden & Diamonds
futbol
17:00Leiston F.C. - Hitchin Town F.C.
futbol
17:00Banbury United - Biggleswade Town F.C.
futbol
17:00Lowestoft Town - Needham Market F.C.
futbol
17:00Redditch United - Barwell F.C.
futbol
17:00Lochee United - BSC Glasgow
futbol
17:00Rothes - Inverurie Loco Works
futbol
17:00Spartans FC - Queen's Park F.C.
futbol
17:00Formartine United - Gala Fairydean Rovers FC
futbol
17:00Stirling Albion - Strathspey Thistle
futbol
17:00Elgin City F.C. - Berwick Rangers
futbol
17:00Albion Rovers - Fort William
futbol
17:00East Kilbride - Gretna F.C.
futbol
17:00Clachnacuddin FC - Brora Rangers FC
futbol
17:00Mickleover Sports F.C. - Lancaster City F.C.
futbol
17:00Buxton F.C. - Witton Albion
futbol
17:00Hyde United - Morpeth Town
futbol
17:00Basford United FutbolClub - Stafford Rangers
futbol
17:00Atherton Collieries - F.C. United of Manchester
futbol
17:00Bamber Bridge F.C. - Scarborough Athletic F.C.
futbol
17:00South Shields - Grantham Town
futbol
17:00Redcliffe FC - Matlock Town F.C.
futbol
17:00Ashton United F.C. - Gainsborough Trinity
futbol
17:00Dorchester Town - Yate Town
futbol
17:00Warrington Town F.C. - Stalybridge Celtic
futbol
17:00Chesham United F.C. - Wimborne Town F.C.
futbol
17:00Truro City - Hendon F.C.
futbol
17:00Beaconsfield - Merthyr Town FC
futbol
17:00Tiverton Town F.C. - Swindon Supermarine
futbol
17:00Metropolitan Police F.C. - Weston-super-Mare
futbol
17:00Blackfield & Langley - Hartley Wintney F.C.
futbol
17:00Salisbury City - Harrow Borough
futbol
17:00Walton Casuals F.C. - Taunton Town F.C.
futbol
17:00Farnborough - Gosport Borough
futbol
17:00SSV Jeddeloh - Hamburger SV II
futbol
17:00Hayes & Yeading United - Poole Town F.C.
futbol
17:00Warrenpoint Town F.C. - Glenavon F.C.
futbol
17:00Crusaders F.C. - Coleraine F.C.
futbol
17:00Carrick Rangers F.C. - Dungannon Swifts F.C.
futbol
17:00Linfield F.C. - Ballymena United F.C.
futbol
17:00Institute F.C. - Cliftonville
futbol
17:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
futbol
17:00Real Unión - Athletic Bilbao II
futbol
17:00Cowdenbeath - Broxburn Athletic
futbol
17:00Großbardorf - Abtswind
futbol
17:00Karlburg - DJK Ammerthal
futbol
17:00FC Pipinsried - SV Donaustauf
futbol
17:00SpVgg Hankofen-Hailing - Kirchanschöring
futbol
17:00TVD Velbert - SpVg Schonnebeck
futbol
17:00SV Arminia Hannover - Lupo Martini Wolfsburg
futbol
17:00SV Atlas Delmenhorst - Heeslinger
futbol
17:00Inter Turkspor Kiel - SV Eichede
futbol
17:00Linköping City FC - Karlslunds IF
futbol
17:00SV Avusturya Salzburg - Grodig
futbol
17:00SC Wiener Viktoria - Wiener Sport-Club
futbol
17:00Union Gurten - WSC Hertha Wels
futbol
17:00Inter Zapresic U19 - NK Hrvatski Dragovoljac U19
futbol
17:00Académico de Viseu FC - Real Sport Clube Queluz
futbol
17:00S.C. Espinho - Vilafranquense
futbol
17:00Amora F.C. - A.D. Sanjoanense
futbol
17:00Fabril do Barreiro - Moreirense F.C.
futbol
17:00Mariupol U21 - Dnipro-1 U21
futbol
17:00Racing Club Rélizane - RC Arba
futbol
17:00OM Arzew - DRB Tadjenant
futbol
17:00ASM Oran - USM Annaba
futbol
17:00Amal Bou Saâda - MO Béjaïa
futbol
17:00Pevidem - Belenenses SAD
futbol
17:00IF Sylvia Norrköping - Carlstad United BK
futbol
17:00Skövde AIK - Utsiktens BK
futbol
17:00Åtvidabergs FF - Lindome GIF
futbol
17:00Eintracht Celle - Kickers Emden
futbol
17:00Academica de Coimbra U23 - Setubal U23
futbol
17:00Deportivo Liniers - Puerto Nuevo
futbol
17:00Louletano D.C. - F.C. Paços de Ferreira
futbol
17:00FC Dinamo Tbilisi - FC Lokomotiv Tiflis
futbol
17:00CD Santa Fe U19 - Pena Barcelonista U19
futbol
17:00Tottenham - Watford (TRT Spor HD)
futbol
17:00Chelsea - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
17:00Barnsley - Swansea (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
17:00AEK Athens B.C. - Peristeri B.C.
basketbol
17:00OShVSM Rivne - Cherkassky Mavpy II
basketbol
17:00BC Spartak Pleven - KK Konstantin Nis
basketbol
17:00Koroivos B.C. - Pagrati
basketbol
17:00AS Apollon Patras - Amyntas Dafnis
basketbol
17:00SAAK Anatolia - AE Psuxikou
basketbol
17:00AO Agriniou - AO Triton
basketbol
17:00Mgzavrebi-Armia - TSU Tbilisi
basketbol
17:00PBC Lokomotiv Kuban - BC UNICS
basketbol
17:00BC Nizhny Novgorod - BC Tsmoki-Minsk
basketbol
17:00Dziki Varşova - AZS UJK Kielce
basketbol
17:00ABC Athletic Constanta - Miercurea Ciuс
basketbol
17:00BC Nevėžis - Neptūnas
basketbol
17:00Nishati Denvers - Hawks
basketbol
17:00Beyrut - Sagesse
basketbol
17:00Kataja Basket Club - Ura Kaarinan
basketbol
17:00Lahti - UU-Korihait Uusikaupunki
basketbol
17:00Yalova Spor - Anadolu Basket
basketbol
17:00Gemlikspor - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor
basketbol
17:00Fethiye Belediye - Socar Petkimspor
basketbol
17:00Akhisar Belediyespor - Torku Konyaspor
basketbol
17:00Norrort - Trelleborg
basketbol
17:00Max McKenzie - Oasis FGS
basketbol
17:00Jūrmalas Sports - Latvijas Universitate
basketbol
17:00TYCO Rapla - Taltech
basketbol
17:00BK Ventspils - Tallinna Ulikool Kalev
basketbol
17:00BK VEF Rīga - BC Rakvere Tarvas
basketbol
17:00S.L. Benfica - Oliveirense Basquetebol
basketbol
17:00Olympiacos II - Filippos Verias
tenis
17:00Adrian Mannarino - Andreas Seppi
tenis
17:00Elena Rybakina - Julia Goerges
futbol
17:15Vejle Boldklub - Kolding IF
futbol
17:15Weiche Flensburg II - TSB Flensburg
tenis
17:15Tigre Hank - Mariano Kestelboim
futbol
17:25Al-Sailiya SC - Al-Wakrah Sport Club
futbol
17:25Al Rayyan SC - Katar SC
futbol
17:30FC Fastav Zlín - FK Mladá Boleslav
futbol
17:30Sigma Olomouc - Dynamo Ceske Budejovice
futbol
17:30Trabzonspor - Gaziantep FK
futbol
17:30İstanbul BFK - Göztepe S.K.
futbol
17:30PFC Botev Plovdiv - Ludogorets 1945
futbol
17:30SD Amorebieta - UD Logroñés
futbol
17:30CA Osasuna II - Unionistas de Salamanca CF
futbol
17:30TuS Koblenz - Dudenhofen
futbol
17:30Shabab Al-Ahli Dubai - Baniyas SC
futbol
17:30Al-Wahda Abu Dhabi - Al Nasr Dubai
futbol
17:30Al Ain FC - Hatta Club
futbol
17:30Khor Fakkan - Al Jazira Club
futbol
17:30PFC Neftochimic Burgas - PFC Hebar Pazardzhik
futbol
17:30PFC Litex Lovech - Botev Galabovo
futbol
17:30Trabzonspor - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
17:30P.A.O.K. B.C. - Panathinaikos B.C.
basketbol
17:30Orleans Loiret U21 - JDA Dijon Bourgogne U21
basketbol
17:30Forio - İl Globo Isernia
basketbol
17:30Tofaş - Türk Telekom B.K.
basketbol
17:30Hawassa - Dynamo Burundi
basketbol
17:30Tofaş - Türk Telekom (Tivibu Spor 2 HD)
tenis
17:30Lukas Lacko - Julian Lenz
tenis
17:30Denis Shapovalov - Yuichi Sugita
tenis
17:30Yoshihito Nishioka - Attila Balázs
tenis
17:30Sandro Ehrat - Hugo Dellien
tenis
17:30Bastian Malla - Mathias Zukas
futbol
17:45Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje
futbol
17:45Al Kuwait SC - Al Tadamun SC
futbol
17:45Real Avilés - CD Praviano
diğer
18:00ACS Volei Municipal Zalau - Campia Turzii
diğer
18:00VBF RIG Falköping - Vingåker
diğer
18:00Aizpute - Poliurs Ozolnieki
futbol
18:00Rheindorf Altach - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
18:00LASK Linz - SV Mattersburg
futbol
18:00Sturm Graz - Red Bull Salzburg
futbol
18:00Debreceni VSC - Diósgyőri VTK
futbol
18:00Kaposvári Rákóczi - Várda SE
futbol
18:00Puskás Akadémia FC - Paksi SE
futbol
18:00Zalaegerszegi TE - Budapest Honvéd
futbol
18:00Mezőkövesd-Zsóry SE - MOL Vidi
futbol
18:00FC Baltika Kaliningrad - FC Neftekhimik Nizhnekamsk
futbol
18:00FC Torpedo Moskova - FC Chertanovo Moskova
futbol
18:00K.S.V. Roeselare - Royale Union Saint-Gilloise
futbol
18:00FC Nitra - MFK Ružomberok
futbol
18:00ŠKF Sereď - FC Spartak Trnava
futbol
18:00MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce
futbol
18:00ŠK Slovan Bratislava - FK Pohronie
futbol
18:00Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ursus Warszawa
futbol
18:00Olimpia Grudziądz - RKS Radomiak Radom
futbol
18:00Hapoel Tel Aviv F.C. - Hapoel Kfar Saba F.C.
futbol
18:00Real Valladolid II - Deportivo Alavés B
futbol
18:00Mladost Lješkopolje - OFK Grbalj
futbol
18:00F.C. Penafiel - Gil Vicente F.C.
futbol
18:00FC Strogino Moskova - FC Metallurg Lipetsk
futbol
18:00FC Chiasso - Kriens
futbol
18:00Stade Lausanne-Ouchy - Wil 1900
futbol
18:00Real Sports Parakou - ASVO
futbol
18:00Tonnerre d'Abomey FC - USS Kraké
futbol
18:00FC Dinamo Minsk - FC Vitebsk
futbol
18:00Lorient II - AS Vitré
futbol
18:00Nijerya - Togo
futbol
18:00FC Alania Vladikavkaz - FC Biolog-Novokubansk Progress
futbol
18:00Valle Egüés - CD Beti Onak
futbol
18:00Club Ferrocarril Midland - Excursionistas
futbol
18:00Club Defensores de Cambaceres - CSR Espanol
futbol
18:00Nacional U19 - Famalicao U19
futbol
18:00FC Pirin Blagoevgrad - Pomorie
basketbol
18:00Zhitomir - National University Lviv Polytechnic
basketbol
18:00Ternopil Tneu - BC Goverla
basketbol
18:00BC Beroe Stara Zagora - BC Spartak Pleven
basketbol
18:00Strasbourg U21 - Cholet U21
basketbol
18:00Le Mans Sarthe U21 - Limogesa U21
basketbol
18:00Academic Plovdiv - BC Chernomorets
basketbol
18:00BC Rilski Sportist - Academic Sofia
basketbol
18:00Legia Warszawa II - Zubry Belostok
basketbol
18:00Zenit Saint-Petersburg II - Irkut
basketbol
18:00Torpan Pojat - Munkkiniemen Kisapojat
basketbol
18:00Bosco Zagreb - Rudes
basketbol
18:00KK Mornar Basket Bar - KK Partizan
basketbol
18:00Rybnik - Unia Tarnow
basketbol
18:00Bergamo - Eurobasket Roma
basketbol
18:00MKS Dąbrowa Górnicza - Stal Ostrow Wielkopoiski
basketbol
18:00KK Cibona - ZKK Split
basketbol
18:00Western Cape Mountaineers - Mpumalanga Rhinos
basketbol
18:00Asker Aliens BC - Gimle BBK Bergen
basketbol
18:00Turi Svitavy - JBC MMCITE Brno
basketbol
18:00Vrijednosnice Osijek - KK Sonik-Puntamika
basketbol
18:00Kupol-Rodniki - Universitet Yugra
basketbol
18:00CAB Madeira - Terceira SUSIARTE
basketbol
18:00Ovarense Basquetebol - Sporting
tenis
18:00Demoliner/Middelkoop - Bolelli/Molteni
tenis
18:00Andy Murray - Ugo Humbert
tenis
18:00Kirsten Andrea Weedon - Arisha Ladhani
tenis
18:00Sarah Lee - Stacey Fung
tenis
18:00Bambridge/Mclachlan - Miedler/Novak
tenis
18:00Hurkacz/Querrey - Nielsen/Puetz
futbol
18:05Al Shabab Riyadh - Ettifaq Dammam
futbol
18:10Al-Raed - Al Nassr FC
basketbol
18:10Sumdu Sumy - Invasport
futbol
18:15Birkirkara F.C. - Gżira United F.C.
futbol
18:15Keshla - Sabah Bakü
basketbol
18:15SC Braga - Academia Do Lumiar
tenis
18:15Added/Olivetti - Bonzi/Jacq
diğer
18:30Almoradi - Manacor
diğer
18:30TV Schönenwerd - VBC Lausanne
futbol
18:30Lyon - Dijon FCO
futbol
18:30Legia Warsaw - Lech Poznań
futbol
18:30APOEL F.C. - Doxa Katokopias
futbol
18:30NK Slaven Belupo - HNK Rijeka
futbol
18:30UE Llagostera - FC Barcelona II
futbol
18:30C.D. Palestino - Unión Española
futbol
18:30Allerheiligen - ASCO ATSV Wolfsberg
futbol
18:30Las Palmas III - Mensajero
futbol
18:30Manta Fútbol Club - Clan Juvenil
futbol
18:30Lyon - JDA Dijon (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
18:30Balkan Botevgrad - Euroins Cherno More
basketbol
18:30CSO Voluntari - CS Phoenix Galati
basketbol
18:30Vienna D.C. Timberwolves - Oberwart Gunners
basketbol
18:30ECE Bulls Kapfenberg - Arkadia Traiskirchen Lions
basketbol
18:30BC Boncourt Red Team - SAM Basket Massagno
basketbol
18:30BBC Monthey - Starwings Basket Regio Basel
basketbol
18:30Riviera Lakers - Luzern
basketbol
18:30Casino Ginásio - Imortal Albufeira
basketbol
18:30KK Vardar - Kozuv Gevgelija
basketbol
18:30BK JIP Pardubice - Olomoucko
basketbol
18:30USK Future Stars Prague - Kralovsti Sokoli
basketbol
18:30Maia Basket Clube - Porto
tenis
18:30Gauff/Mcnally - Guarachi/Christian
tenis
18:30Andrey Rublev - Marin Cilic
futbol
18:45Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec
futbol
18:45CD Ferriolense - UD Collerense
basketbol
18:45BC Kolín - BK NH Ostrava
basketbol
18:50Corinthians - Sesi-Franca
diğer
19:00VK Slávia Svidník - Bystrina SPU Nitra
diğer
19:00Karlovarsko - Lvy Prag
diğer
19:00VK Dukla Liberec - Beskydy
diğer
19:00Aero Odolena Voda - SK Volejbal Ústí nad Labem
diğer
19:00Vero Volley Monza - VC Milano
diğer
19:00Textil Santanderina - C.V. Melilla
diğer
19:00Mladost Ribola Kastela - ACH Volley Ljubljana
diğer
19:00Luzern - TV Amriswil Volleyball
diğer
19:00VK Selver Tallinn - RTU-Robezsardze
diğer
19:00Spala - Krakow AZS
futbol
19:00FC Zenit Saint Petersburg - FC Rostov
futbol
19:00S.S.C. Napoli - Hellas Verona F.C.
futbol
19:00Kristiansund BK - Rosenborg BK
futbol
19:00Standard Liège - K.R.C. Genk
futbol
19:00Benevento Calcio - A.C. Perugia Calcio
futbol
19:00Elche CF - Sporting de Gijón
futbol
19:00CD Lugo - SD Huesca
futbol
19:00Sokol Ostroda - RKS Radomsko
futbol
19:00Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie
futbol
19:00KKS 1925 Kalisz - K.S. Sokół Kleczew
futbol
19:00Ironi Sport Hadera F.C. - Maccabi Netanya F.C.
futbol
19:00Hapoel Be'er Sheva F.C. - Hapoel Ironi Kiryat Shmona F.C
futbol
19:00Orlando Pirates - Stellenbosch
futbol
19:00Villarreal CF II - Lleida Esportiu
futbol
19:00Levante UD B - UE Cornellà
futbol
19:00Arenas Club de Getxo - Burgos CF
futbol
19:00FK Proleter Novi Sad - FK Radnik Surdulica
futbol
19:00Javor Ivanjica - TSC Backa Topola
futbol
19:00Spartak Zdrepceva Krv - FK Inđija
futbol
19:00FK Radnički Niš - FK Napredak Kruševac
futbol
19:00FK Voždovac - FK Mačva Šabac
futbol
19:00SV Leobendorf - FC Trenkwalder Admira Wacker Mödling II
futbol
19:00Juventud Deportiva Somorrostro - Gernika Club
futbol
19:00WA Tlemcen - Skikda
futbol
19:00Alencon - Grand Quevilly
futbol
19:00Pärnu Vaprus - Tartu JK Welco Elekter
futbol
19:00C.D. Feirense - C.D. Tondela
futbol
19:00S.C. Farense - C.D. Aves
futbol
19:00Menemen Belediyespor - BB Erzurumspor
futbol
19:00FC Winterthur - FC Vaduz
futbol
19:00San Juan - CD Fontellas
futbol
19:00FK Željezničar Sarajevo - FK Mladost Doboj Kakanj
futbol
19:00Club Deportivo Mineros de Zacatecas II - La Paz
futbol
19:00Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
futbol
19:00Croix IC - Reims II
futbol
19:00Ruan - US Fleury-Mérogis
futbol
19:00Saint-Malo - En Avant de Guingamp II
futbol
19:00FC Istres - Gemenos
futbol
19:00FC Saint-Louis Neuweg - US Raon-l'Étape
futbol
19:00Arras Football - AS Beauvais Oise
futbol
19:00Stade Rennais II - Dinan Lehon
futbol
19:00Ain Sud Foot - FC Vaulx en Velin
futbol
19:00Marseille Endoume - Marignane Gignac
futbol
19:00Chamalieres - Blois Foot 41
futbol
19:00EFC Fréjus Saint-Raphaël - Hyeres
futbol
19:00AS Saint-Priest - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
futbol
19:00St. Pryve St. Hilaire - Stade Bordelais
futbol
19:00Sodupe UC - CD Ariznabarra
futbol
19:00Santfeliuenc FC - Terrassa FC
futbol
19:00CF Igualada - CE Manresa
futbol
19:00Buzanada - Tamaraceite
futbol
19:00CD Pozoblanco - CD Gerena
futbol
19:00Flat Earth - San Fernando de Henares
futbol
19:00RCD Mallorca II - CE Esporles
futbol
19:00Panaderia Pulido - CD Vera
futbol
19:00Nervion U19 - UD Almeria U19
futbol
19:00Racing Flechois - Pouzauges Reaumur
futbol
19:00Napoli - Verona (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Menemenspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
19:00MoraBanc Andorra - BC Burgos
basketbol
19:00Basket Zaragoza 2002 - Bilbao Basket
basketbol
19:00Brose Bamberg - Giessen 46 ers
basketbol
19:00Fraport Skyliners Frankfurt - Hamburg Towers
basketbol
19:00Cestivities Civitavecchia - Frassati
basketbol
19:00Keravnos B.C. - APOP
basketbol
19:00AZS AWF Mickiewicz - ROMUS Katowice - Bozza Krakow
basketbol
19:00UKS Gimbasket Wroclaw - USK Chromik Zary
basketbol
19:00Sopron - Zalakerámia ZTE KK
basketbol
19:00OSE Lions - Kaposvari
basketbol
19:00Jaszbereny KSE - PVSK Pannonpower Pecs
basketbol
19:00Unza Pacers - Matero Warriors
basketbol
19:00ASD Bologna 2016 - Bk 2018 Ferrara
basketbol
19:00BK Iskra Svit - Spisska Nova Ves
basketbol
19:00HBK Prievidza - Inter B Bratislava
basketbol
19:00Parklji - Brinox Medvode
basketbol
19:00Fortitudo Busnago - Abc Cantu
basketbol
19:00Lucenec - MBK Baník Handlová
basketbol
19:00Lombardia Olimpia Lumezzan - N.B. Prevalle
basketbol
19:00KK Samobor - KK Dubrovnik
basketbol
19:00Bramante Pesaro - Robur Falconara
basketbol
19:00Vigor Matelica - Robur Osimo
basketbol
19:00Union Neuchatel Basket - Pully Lausanne Foxes
basketbol
19:00AZS Politechnika Czestochowa - Wisła
basketbol
19:00KK Velika Gorica - KK Hermes Analitica
basketbol
19:00Bærum Basket - Frøya Basket
basketbol
19:00Almansa - A.M.I.C.S. Castelló
basketbol
19:00Euro Nickel - KK Pelister
basketbol
19:00BK Děčín - ČEZ Basketball Nymburk
basketbol
19:00NK Siroki Brijeg - OKK Spars Sarajevo
basketbol
19:00Bratunac - KK Vogosca Sarajevo
basketbol
19:00HKK Capljina Lasta - Mladost Mrkonjić Grad
basketbol
19:00Polkaty Maximus Katy - KS Kosz Pleszew
basketbol
19:00KK Vrsac - Novi Pazar
basketbol
19:00Zlatibor - KK Metalac Valjevo
basketbol
19:00BK Levicki Patrioti - Zilina
basketbol
19:00BK Opava - Sluneta Usti nad Labem
tenis
19:00Anna Danilina - Fernanda Contreras Gomez
tenis
19:00Matias Soto - Michael Geerts
futbol
19:10Club Atlético Acassuso - CD UAI Urquiza
basketbol
19:15Pogon Ruda Slaska - AGH Krakow
basketbol
19:15Ginnastica - CB Team
basketbol
19:15CB Prat - Globalcaja La Roda
futbol
19:15Club Atlético Banfield - Atlético Tucumán
futbol
19:15FC Magpies - Mons Calpe FC
futbol
19:15Atlético Saguntino - Novelda CF
futbol
19:15CD Roda - Vilamarxant
basketbol
19:15Smit Roma Centro - Petriana Roma
futbol
19:20York City - Stockport County
diğer
19:30Traktor Basel - TSV Jona
futbol
19:30Crystal Palace - Manchester City
futbol
19:30Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach
futbol
19:30Getafe CF - CD Leganés
futbol
19:30Viterbese Castrense - Rende
futbol
19:30Ravenna - A.S.D. Union ArzignanoChiampo
futbol
19:30Olympiacos F.C. - OFI Crete
futbol
19:30AZ Alkmaar - SC Heerenveen
futbol
19:30RKC Waalwijk - AFC Ajax
futbol
19:30FC 08 Villingen - Stuttgarter Kickers
futbol
19:30Yagüe CF - CD Varea
futbol
19:30FC Differdange 03 - FC Progrès Niedercorn
futbol
19:30Gobelins - CMS Oissel
futbol
19:30Vannes OC - Entente Sannois Saint-Gratien
futbol
19:30Crystal Palace - Manchester City (S SPORT HD)
basketbol
19:30Virtus Fondi - Pass Roma 1970
basketbol
19:30Virtus Pontinia - Grottaferrata
basketbol
19:30Ciudad de Ponferrada - CB Clavijo
basketbol
19:30Ochota Warszawa - HydroTruck II
basketbol
19:30Gallarate - Legnano Basket Knights
basketbol
19:30Maccabi Rishon LeZion - Maccabi Haifa B.C.
basketbol
19:30Pula 1981 - Omis
futbol
19:35Al Ahli Doha - Al-Shahaniya Sports Club
futbol
19:45NK Celje - NK Domžale
diğer
20:00Palma - UBE L'Illa Grau
diğer
20:00VBC Weiz - VBK Klagenfurt
diğer
20:00CAI Teruel - Emevé
diğer
20:00SK Posojilnica Aich Dob - Sokol Wien
futbol
20:00Ethnikos Achna - Apollon Limassol
futbol
20:00MKE Ankaragücü - Beşiktaş J.K.
futbol
20:00SK Slavia Prague - 1. FK Příbram
futbol
20:00PFC Levski Sofia - Arda Kardzhali
futbol
20:00Atlanta United - New İngiltere Revolution
futbol
20:00FC Basel - FC Thun
futbol
20:00BSC Young Boys - Neuchâtel Xamax
futbol
20:00LKS Nieciecza - GKS Belchatow
futbol
20:00Panetolikos - Larissa
futbol
20:00Al-Wahda Club Mecca - Ittihad FC
futbol
20:00USV RB Weindorf St Anna - Deutschlandsberger SC
futbol
20:00Aurora Guatemala - Capitalinos
futbol
20:00Al Wasl FC - Al Sharjah
futbol
20:00Académica de Coimbra - Portimonense S.C.
futbol
20:00FC Schaffhausen - Grasshopper Club Zürich
futbol
20:00MC El Eulma - Olympique de Médéa
futbol
20:00Al-Sahel Kuwait - Qadsia SC
futbol
20:00C.F. Pachuca U20 - Juarez U20
futbol
20:00Aviron Bayonnais FC - Stade Montois
futbol
20:00Siquinala - Deportivo Sanarate
futbol
20:00Consultants Moravia - AD Juventud Escazuceña
futbol
20:00Ankaragücü - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Virtus Granarolo Bologna - OpenjobMetis Varese
basketbol
20:00Mladost SP - Sveti Djorde
basketbol
20:00Radnicki Kragujevac - Zdravlje Leskovac
basketbol
20:00Myrtia Murcia - FC Barcelona Bàsquet II
basketbol
20:00Hammamet - Grombalia
basketbol
20:00Beşiktaş - Banvit B.K.
basketbol
20:00ART Giants Dusseldorf - WWU Munster
basketbol
20:00Bayern Munich II - BIS Speyer
basketbol
20:00Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Holon
basketbol
20:00Phoenix Hagen - Erdgas Ehingen/Urspringschule
basketbol
20:00Science City Jena - MLP Academics Heidelberg
basketbol
20:00Mesarija Prunk Sezana - Postojna
basketbol
20:00Virtus Pozzuoli - Corato
basketbol
20:00J.K.T. - Patriots Kigali
basketbol
20:00KK Sencur - KK Tajfun Sentjur
basketbol
20:00Skrljevo - KK Alkar
basketbol
20:00KK Zabok - GKK Šibenik
basketbol
20:00KK Helios Domžale - Rogaška Crystal
basketbol
20:00KD Hopsi Polzela - Podcetrtek
basketbol
20:00Akademija FMP - KK Kumanovo
basketbol
20:00KK Sloboda Tuzla - KK Promo Doni Vakuf
basketbol
20:00Borac - KK Sloboda Uzice
basketbol
20:00Galitos Barreiro - Illiabum
basketbol
20:00S.C. Lusitânia - Barreirense
basketbol
20:00Napredak Aleksinac - KK Vojvodina
futbol
20:10Widzew Łódź - GKS Katowice
futbol
20:15Inti Gas II - Union Comercio II
basketbol
20:25Hapoel Jerusalem B.C. - Ironi Nahariya
diğer
20:30Unicaja Almería Voley - Vecindario ACE Gran Canaria
futbol
20:30CFR Cluj - CS Universitatea Craiova
futbol
20:30Ferencvárosi TC - Újpest
futbol
20:30Thes Sport - RFC Liège
futbol
20:30Sektzia Nes Tziona F.C. - Beitar Jerusalem F.C.
futbol
20:30York 9 - HFX Wanderers
futbol
20:30SD Deusto - San ignacio
futbol
20:30Hapoel Lod - FC Beitar Yavne
futbol
20:30K.F.C. Dessel Sport - UR La Louviere Centre
futbol
20:30Juventud Unida de Gualeguaychú - Club Atlético Douglas Haig
basketbol
20:30Den Helder Suns - GasTerra Flames
basketbol
20:30Bayer Giants Leverkusen - Artland Dragons
basketbol
20:30Paderborn Baskets - VFL Kirchheim Knights
basketbol
20:30HKK Zrinjski HT Mostar - KK Kakanj
tenis
20:30Alex Rybakov - Jordi Arconada
tenis
20:30Catherine Harrison - Leylah Annie Fernandez
futbol
20:45FC Twente - Willem II
futbol
20:45SC Coimbrões - Porto
futbol
20:45Maccabi Ashdod - Maccabi Herzliya F.C.
basketbol
20:45Rotterdam Challengers - Aris Leeuwarden
diğer
21:00Montpellier - Paris Volley
diğer
21:00Chaumont Volley-Ball 52 - GFCO Ajaccio Volley-Ball
diğer
21:00Narbonne Volley - Rennes
futbol
21:00Angers SCO - Stade Brestois 29
futbol
21:00Stade de Reims - Montpellier HSC
futbol
21:00FC Nîmes Olympique - Amiens SC
futbol
21:00FC Metz - FC Nantes
futbol
21:00Toulouse FC - Lille OSC
futbol
21:00K.V. Kortrijk - S.V. Zulte Waregem
futbol
21:00K.V. Oostende - K.A.S. Eupen
futbol
21:00Jagiellonia Białystok - KS Cracovia
futbol
21:00CF Extremadura - Rayo Vallecano
futbol
21:00A.F.C. Tubize - Seraing United
futbol
21:00URSL Vise - FCV Dender EH
futbol
21:00K.S.K. Heist - KMSK Deinze
futbol
21:00R.O.C. de Charleroi-Marchienne - Lierse Kempenzonen
futbol
21:00Independiente del Valle - SD Aucas
futbol
21:00Criciúma Esporte Clube U19 - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense U19
futbol
21:00XV de Jau U20 - Itapirense U20
futbol
21:00Deportes La Serena - Unión San Felipe
futbol
21:00Santos FC U20 - Red Bull Brezilya U20
futbol
21:00Confianca U20 - EC Vitoria Salvador U20
futbol
21:00Paraná Clube U19 - Coritiba Foot Ball Club U19
futbol
21:00Horizonte U20 - Botafogo da Paraíba U20
futbol
21:00Juventud U19 - CA Paranaense U19
futbol
21:00Once de Abril - Santa Rosa Santa Cruz
futbol
21:00Tubarao U19 - Figueirense FC U19
futbol
21:00Esporte Clube Bahia U20 - CRB Maceio U20
futbol
21:00Charleston Battery - Bethlehem Steel
futbol
21:00Betim - Pouso Alegre
futbol
21:00Vasco da Gama U20 - Clube de Regatas do Flamengo U20
futbol
21:00Toulouse - Lille (beIN SPORTS HD 4)
basketbol
21:00Le Mans Sarthe Basket - Limoges CSP
basketbol
21:00Boulazac Basket Dordogne - Monako
basketbol
21:00Strasbourg IG - Cholet Basket
basketbol
21:00Orléans Loiret Basket - JDA Dijon Bourgogne
basketbol
21:00Algeciras - UBU Tizona
basketbol
21:00Stade de Vanves - La Rochelle Rupella
basketbol
21:00Aurore de Vitre - Union Tarber Lourdes
basketbol
21:00Vendee Challans Basket - Angers Basket Club 49
basketbol
21:00BC Orchies - Mulhouse Basket
basketbol
21:00Saint Vallier Basket Drome - Kaysersberg Ammerschwihr
basketbol
21:00CEP Lorient - JSA Bordeaux
basketbol
21:00Besancon Avenir Comtois - Andrezieux Boutheon ALS
basketbol
21:00WBC Raiffeisen Wels - UBC St. Polten
basketbol
21:00SPM Shoeters Den Bosch - BC Apollo Amsterdam
basketbol
21:00Zorg en Zekerheid Leiden - Basketball Academie Limburg
basketbol
21:00KK Igokea - Cedevita Olimpija
basketbol
21:00KKS Tarnowskie Gory - Hes
basketbol
21:00Troti - LTH Castings Mercator
basketbol
21:00SLUC Nancy Basket - ALM Evreux Basket
basketbol
21:00ADA Blois Basket 41 - Fos Ouest Provence Basket
basketbol
21:00Poitiers Basket 86 - Denain ASC Voltaire
basketbol
21:00BC Souffelweyersheim - Saint-Chamond
basketbol
21:00Quimper UJAP - Paris
basketbol
21:00Badalones - Bianya Roser
basketbol
21:00Marin PeixeGalego - Delteco GBC
basketbol
21:00Club Baloncesto Breogán - CB Lucentum Alicante
basketbol
21:00KK Dunav Stari Banovci - Dynamic
basketbol
21:00Surrey United - London City Royals
basketbol
21:04Jamtland - Sodertalje Kings
futbol
21:15SuperSport United F.C. - Baroka F.C.
diğer
21:30Knack Randstad Roeselare - Lindemans Aalst
diğer
21:30Haasrode Leuven - Caruur Gent
diğer
21:30Avoc Achel - Maaseik
futbol
21:30Vålerenga Fotball - Stabæk Fotball
futbol
21:30K.A.A. Gent - Waasland-Beveren
futbol
21:30FCO Beerschot Wilrijk - R.E. Virton
futbol
21:30CA Independiente Avellaneda - Argentinos Juniors
futbol
21:30Associacao Esportiva Evangelica U20 - Goiania U20
futbol
21:30Colegiales - Defensores Unidos
futbol
21:30Argentino de Quilmes - Club Atlético Talleres
futbol
21:30Club Atlético Nueva Chicago - Chagos Islands
futbol
21:30Deportivo Madryn - Club Sportivo Estudiantes
futbol
21:30Club Atlético Central Córdoba - San Martín de Burzaco
futbol
21:30Club Social y Deportivo Muñiz - Club Atlético Argentino Rosario
basketbol
21:30Levallois Metropolitans - Bourg-en-Bresse
basketbol
21:30FIATC Joventut Badalona - Estudiantes
basketbol
21:30Obradoiro CAB - Real Madrid Baloncesto
basketbol
21:30Crailsheim Merlins - BG Goettingen
basketbol
21:30BC Pallacanestro Trieste - Brescia
basketbol
21:30Gembo Borgerhout - Gistel Oostende
basketbol
21:30LDP Donza - Melco Ieper
basketbol
21:30Urania Milano - Apu Gsa Udine
basketbol
21:30Fortitudo Alessandria - BC Paffoni Omegna
basketbol
21:30Basics Melsele - Bent Schoenen Waregem
basketbol
21:30Bristol Flyers - London Lions
futbol
21:45Juventus F.C. - Bologna F.C. 1909
futbol
21:45A.S.D. Atletico Arezzo - U.S. Alessandria Calcio 1912
futbol
21:45S.S. Sambenedettese Calcio - U.S.D. Virtusvecomp Verona
futbol
21:45FC Utrecht - PSV Eindhoven
futbol
21:45VVV-Venlo - Vitesse
futbol
21:45Sligo Rovers F.C. - Derry City F.C.
futbol
21:45Juventus - Bologna (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
21:45De' Longhi Treviso Basket - Reyer Venezia Mestre
basketbol
21:45Tezenis Verona - Ravenna
basketbol
21:50Bernareggio - Nuova Olginate
futbol
22:00RCD Mallorca - Real Madrid C.F.
futbol
22:00Patriotas - Deportivo Pasto
futbol
22:00The Strongest - Aurora FC
futbol
22:00Universidad Central de Venezuela FC - Angostura FC
futbol
22:00C.A. Progreso - Danubio F.C.
futbol
22:00Centro Atlético Fénix - Club Plaza Colonia de Deportes
futbol
22:00Deportes Magallanes - CD Cobreloa
futbol
22:00C.S.D. Rangers - Santiago Wanderers
futbol
22:00Real Monarchs SLC - Sacramento Republic FC
futbol
22:00Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay - Crucero del Norte
futbol
22:00Associação Desportiva São Caetano - Mirassol Futebol Clube
futbol
22:00Paulista Futebol Clube - Flamengo SP
futbol
22:00Curridabat - Club Sport Uruguay de Coronado
futbol
22:00Esporte Clube XV de Novembro Piracicaba - EC São Bernardo
futbol
22:00Comercial de Ribeirão Preto - Clube Atlético Linense
basketbol
22:00Molinella - Anzola
basketbol
22:00Aurora Desio - 7 Laghi
basketbol
22:00Valceresio - B.T.E.Battaglia
basketbol
22:00Lissone - Carpe Diem Calolziocorte
basketbol
22:00Sansebasket Cremona - Opera
basketbol
22:00Sustinente - Virtus Lumezzane
basketbol
22:00Cirie - Novipiu Campus Piemonte
basketbol
22:00Don Bosco Crocetta - Savigliano
basketbol
22:00Trecate - ASD 5 Pari
basketbol
22:00Gilbertina Soresina - Nuova Pallacanestro Vigevano
basketbol
22:00JuVi Cremona - Falconstar Monfalcone
basketbol
22:00Gross Empoli - All Food Enic Firenze
tenis
22:00Christopher O'Connell - Vasek Pospisil
tenis
22:00Geurts/Whitehouse - De Jong/Nijboer
tenis
22:00Babic/Danilina - Broadus/Ong
basketbol
22:15Olimpia Legnaia - Fides Montevarchi
basketbol
22:15Collegno - Canestro Alessandria
basketbol
22:15Virtus Assisi - Pisaurum
futbol
22:30Seattle Sounders FC - FC Dallas
futbol
22:30Oeste Futebol Clube - América Futebol Clube Minas Gerais
futbol
22:30Associação Atlética Ponte Preta - Clube Atletico Bragantino
futbol
22:30Vila Nova - Coritiba Foot Ball Club
futbol
22:30Yaracuyanos - Petroleros de Anzoategui
futbol
22:30Puerto Cabello II - Deportivo Táchira II
futbol
22:30Lala II - Estudiantes De Caracas II
basketbol
22:30Angra Vaquinha - Sampaense Basket
futbol
22:45Leca - S.C. Braga
diğer
23:00Uberlandia Gabarito - Anapolis
futbol
23:00Fortaleza EC - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
23:00Cavalry - FC Edmonton
futbol
23:00C.D. Melipilla - Deportes Copiapo
futbol
23:00Tulsa Roughnecks - Reno 1868
futbol
23:00Municipal Garabito - Municipal Santa Ana
futbol
23:00Pilmahue - Club Deportes Concepción
futbol
23:00San Antonio Unido - Independiente de Caquenes
futbol
23:00Deportes Linares - Provincial Ovalle
futbol
23:00Club Sportivo Penarol - Club Atletico Huracán Las Heras
futbol
23:00Club Villa Mitre - Juventud Unida Universitario
futbol
23:00CD Arturo Fernandez Vial - Lautaro de Buin
futbol
23:00Atlantico - Cibao
basketbol
23:00FastBreak Valle - Bucaros Bucaramanga
futbol
23:10Estudiantes de Rio Cuarto - Club Atlético Belgrano
futbol
23:15Guayaquil City - Club Deportivo El Nacional
futbol
23:30Ayacucho FC - Unión Comercio
futbol
23:30Audax Italiano - CD Cobresal
basketbol
23:30Esgueyra/Oli - Vitoria Guimaraes
tenis
23:30Ernesto Escobedo - James Duckworth
futbol
23:45Club Atlético Patronato - Newell's Old Boys
futbol
00:00Once Caldas - Atlético Huila
futbol
00:00Spartans El Monte - Footballers Academy
futbol
00:00Santa Rosa Guachipilin - CD Titan
futbol
00:00CD Ilopaneco - Brujos Mario Calvo
futbol
00:00Aragua - Deportivo Lara
futbol
00:00Chapulineros de Oaxaca - Dorados de Sinaloa II
futbol
00:00Uruapan - Atletico San Francisco
futbol
00:00Pioneros de Cancun - Cruz Azul Hidalgo
futbol
00:00Club Universidad Nacional II - Inter Playa del Carmen AC
futbol
00:00AF Sporting San Miguelito - Atlético Chiriquí
futbol
00:00Gualaceo Sporting Club - Atletico Porteno
futbol
00:00LDU de Portoviejo - C.D. Puerto Quito
futbol
00:00C.D. Atlético Marte - CD Racing Junior de Armenia
futbol
00:00Monagas SC - Estudiantes De Caracas
basketbol
00:00Piratas de Bogota - Cimarrones Del Choco
futbol
00:10Club Libertad - Club Sol de América
futbol
00:15Sport Boys Warnes - Club Blooming
futbol
00:30Juventus FC Managua - ART Municipal Jalapa
futbol
01:00Cruz Azul - Monarcas Morelia
futbol
01:00Toronto FC - D.C. United
futbol
01:00América de Cali - Atletico Nacional
futbol
01:00Sport Club Corinthians Paulista - Cruzeiro Esporte Clube
futbol
01:00Paraná Clube - Figueirense Futebol Clube
futbol
01:00Operario Ferroviario - EC Sao Bento SP
futbol
01:00Cafetaleros de Chiapas II - Irapuato FC
futbol
01:00Club Nacional Montevideo - C.A. Cerro
futbol
01:00San Luis de Quillota - Santiago Morning
futbol
01:00Club de Deportes Santa Cruz - Club de Deportes Valdivia
futbol
01:00Diriangén FC - Managua F.C.
futbol
01:00Real Canamy Tlayacapan - Club Calor de San Pedro
futbol
01:00Reboceros de La Piedad - Sporting Canamy
futbol
01:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Chaco For Ever
futbol
01:00Sportivo Belgrano - CA Unión de Sunchales
futbol
01:00Chattanooga FC - Stumptown Athletic
futbol
01:00Ellerton - Pride of Gall Hill FC
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
13:30Sassuolo - Inter (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00Kayserispor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Botaş - Galatasaray (Tivibu Spor HD)
futbol
16:00Sampdoria - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Bordeaux - St.Etienne (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Wigan - Nottingham Forest (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Alanyaspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:30Boluspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Gaziantep Basket (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
18:00Monaco - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Manchester Utd - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
19:00Denizlispor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Parma - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Altınordu - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adanaspor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
21:45Milan - Lecce (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Marsilya - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
19:00Karagümrük - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Konyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
21:45Brescia - Fiorentina (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Lens - Auxerre (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Sheffield Utd - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
19:55Atletico Madrid - Leverkusen (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:55Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Galatasaray - Real Madrid (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Juventus - Lokomotiv Moskova (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Manchester City - Atalanta (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Olympiakos - Bayern Münih (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:55Ajax - Chelsea (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Lille - Valencia (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00Genk - Liverpool (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Slavia Prag - Barcelona (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Benfica - Lyon (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
22:00Salzburg - Napoli (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:55Beşiktaş - Braga (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:00Trabzonspor - Krasnodar (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Ç.Rizespor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
21:45Nantes - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Southampton - Leicester (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
14:00Çukurova Basket - Botaş (Tivibu Spor HD)
futbol
15:00Sivasspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
17:00West Ham - Sheffield Utd (TRT Spor HD)
futbol
17:30Gazişehir FK - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Burnley - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
13:00Altajbasket Barnaul - BK TambovCanlı
basketbol
13:00Prinemanye Grodno - BK Grodno-93Canlı
basketbol
13:00Neftekhimik Tobolsk - Dynamo MGTUCanlı
basketbol
13:00Afyon Belediye - Galatasaray Medical ParkCanlı
basketbol
13:00Ryukyu Golden Kings Okinawa - Akita Northern HappinetsCanlı
basketbol
12:55Raptors - HornetsCanlı
basketbol
12:45BC Dinamo Tbilisi - BatumiCanlı
basketbol
12:00Shiga Lakestars - Mitsubishi Diamond DolphinsCanlı
basketbol
12:00Toyama Grouses - Osaka EvessaCanlı
basketbol
12:00Niigata Albirex BB - Levanga HokkaidoCanlı
basketbol
12:00Hamamatsu Higashimikawa Phoenix - Hitachi SunRockersCanlı
basketbol
11:15FEU Tamaraws - De La Salle Green ArchersCanlı
basketbol
13:30Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
basketbol
14:00BC Enisey - BC Avtodor
basketbol
14:00Gulbenes Buki - Livanu Stikls
basketbol
14:00Dinamo Stavropol - Arsenal Tula
basketbol
14:00Mekan: Liepaja - BS Ogre
basketbol
14:00Pasay Voyagers - Manila Stars
basketbol
14:00Astoria Bydgoszcz II - MKS Sokol Miedzychod
basketbol
14:00KK Warszawa - PKK 99 Pabianice
basketbol
14:00North West Eagles - Tshwane Suns
basketbol
14:00Aktöbe - Barsı Atırau
basketbol
15:00Apkhazeti - Cactus Tbilisi
basketbol
15:00Impuls BGUIR Minsk - BK Rubon Vitebsk
basketbol
15:00Gotsor Gomel Bölgesi - COR Borisfen Mogilev
basketbol
15:00Green Buffaloes - Green Eagles
basketbol
15:00Dinamo Magnitogorsk - Elbrus Cherkessk
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Sigortam.Net Itu
basketbol
15:15Ufimets - Spartak Primorye
basketbol
15:15Adana Basket - Fenerbahçe (Tivibu Spor HD)
basketbol
15:30IK Eos - Helsinborg BBK
basketbol
15:45Panionios B.C. - Rethymno Cretan Kings
basketbol
15:45Aris Thessaloniki - Ionikos Nikeas
basketbol
15:45Larisa Basket - Iraklis
basketbol
15:45Promitheas Patras - Kolossos Rodou
basketbol
16:00Joniškio Delikatesas - Jonavos Sintek-Jonava
basketbol
16:00Ezerunas - Zanavykas Sakiai
basketbol
16:00Gargzdu - Telsiai
basketbol
16:00Palangos Kursiai - Silale
basketbol
16:00Silute - Neptunas II
basketbol
16:00Taurage - Ereliai
basketbol
16:00MBC Mykolaiv - BC Dnipro
basketbol
16:00LKS AZS UL SG Lodz - Sokol Ostrow Mazowiecka
basketbol
16:00Yeni Mamak Spor - Manisa Belediye
basketbol
16:00Iloilo United-Royals - Davao Occidental Tigers
basketbol
16:00Limpopo Pride - Soweto Panthers
basketbol
16:15Oulun NMKY - HBA Myarskyu
basketbol
16:30Levallois Metropolitans U21 - Bourg-en-Bresse U21
basketbol
16:30BC Pieno žvaigždės - BC Prienai
basketbol
16:30Hogsbo - AIK Solna
basketbol
17:00AEK Athens B.C. - Peristeri B.C.
basketbol
17:00OShVSM Rivne - Cherkassky Mavpy II
basketbol
17:00BC Spartak Pleven - KK Konstantin Nis
basketbol
17:00Koroivos B.C. - Pagrati
basketbol
17:00AS Apollon Patras - Amyntas Dafnis
basketbol
17:00SAAK Anatolia - AE Psuxikou
basketbol
17:00AO Agriniou - AO Triton
basketbol
17:00Mgzavrebi-Armia - TSU Tbilisi
basketbol
17:00PBC Lokomotiv Kuban - BC UNICS
basketbol
17:00BC Nizhny Novgorod - BC Tsmoki-Minsk
basketbol
17:00Dziki Varşova - AZS UJK Kielce
basketbol
17:00ABC Athletic Constanta - Miercurea Ciuс
basketbol
17:00BC Nevėžis - Neptūnas
basketbol
17:00Nishati Denvers - Hawks
basketbol
17:00Beyrut - Sagesse
basketbol
17:00Kataja Basket Club - Ura Kaarinan
basketbol
17:00Lahti - UU-Korihait Uusikaupunki
basketbol
17:00Yalova Spor - Anadolu Basket
basketbol
17:00Gemlikspor - Balıkesir Büyükşehir Belediyespor
basketbol
17:00Fethiye Belediye - Socar Petkimspor
basketbol
17:00Akhisar Belediyespor - Torku Konyaspor
basketbol
17:00Norrort - Trelleborg
basketbol
17:00Max McKenzie - Oasis FGS
basketbol
17:00Jūrmalas Sports - Latvijas Universitate
basketbol
17:00TYCO Rapla - Taltech
basketbol
17:00BK Ventspils - Tallinna Ulikool Kalev
basketbol
17:00BK VEF Rīga - BC Rakvere Tarvas
basketbol
17:00S.L. Benfica - Oliveirense Basquetebol
basketbol
17:00Olympiacos II - Filippos Verias
basketbol
17:30P.A.O.K. B.C. - Panathinaikos B.C.
basketbol
17:30Orleans Loiret U21 - JDA Dijon Bourgogne U21
basketbol
17:30Forio - İl Globo Isernia
basketbol
17:30Tofaş - Türk Telekom B.K.
basketbol
17:30Hawassa - Dynamo Burundi
basketbol
17:30Tofaş - Türk Telekom (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
18:00Zhitomir - National University Lviv Polytechnic
basketbol
18:00Ternopil Tneu - BC Goverla
basketbol
18:00BC Beroe Stara Zagora - BC Spartak Pleven
basketbol
18:00Strasbourg U21 - Cholet U21
basketbol
18:00Le Mans Sarthe U21 - Limogesa U21
basketbol
18:00Academic Plovdiv - BC Chernomorets
basketbol
18:00BC Rilski Sportist - Academic Sofia
basketbol
18:00Legia Warszawa II - Zubry Belostok
basketbol
18:00Zenit Saint-Petersburg II - Irkut
basketbol
18:00Torpan Pojat - Munkkiniemen Kisapojat
basketbol
18:00Bosco Zagreb - Rudes
basketbol
18:00KK Mornar Basket Bar - KK Partizan
basketbol
18:00Rybnik - Unia Tarnow
basketbol
18:00Bergamo - Eurobasket Roma
basketbol
18:00MKS Dąbrowa Górnicza - Stal Ostrow Wielkopoiski
basketbol
18:00KK Cibona - ZKK Split
basketbol
18:00Western Cape Mountaineers - Mpumalanga Rhinos
basketbol
18:00Asker Aliens BC - Gimle BBK Bergen
basketbol
18:00Turi Svitavy - JBC MMCITE Brno
basketbol
18:00Vrijednosnice Osijek - KK Sonik-Puntamika
basketbol
18:00Kupol-Rodniki - Universitet Yugra
basketbol
18:00CAB Madeira - Terceira SUSIARTE
basketbol
18:00Ovarense Basquetebol - Sporting
basketbol
18:10Sumdu Sumy - Invasport
basketbol
18:15SC Braga - Academia Do Lumiar
basketbol
18:30Balkan Botevgrad - Euroins Cherno More
basketbol
18:30CSO Voluntari - CS Phoenix Galati
basketbol
18:30Vienna D.C. Timberwolves - Oberwart Gunners
basketbol
18:30ECE Bulls Kapfenberg - Arkadia Traiskirchen Lions
basketbol
18:30BC Boncourt Red Team - SAM Basket Massagno
basketbol
18:30BBC Monthey - Starwings Basket Regio Basel
basketbol
18:30Riviera Lakers - Luzern
basketbol
18:30Casino Ginásio - Imortal Albufeira
basketbol
18:30KK Vardar - Kozuv Gevgelija
basketbol
18:30BK JIP Pardubice - Olomoucko
basketbol
18:30USK Future Stars Prague - Kralovsti Sokoli
basketbol
18:30Maia Basket Clube - Porto
basketbol
18:45BC Kolín - BK NH Ostrava
basketbol
18:50Corinthians - Sesi-Franca
basketbol
19:00MoraBanc Andorra - BC Burgos
basketbol
19:00Basket Zaragoza 2002 - Bilbao Basket
basketbol
19:00Brose Bamberg - Giessen 46 ers
basketbol
19:00Fraport Skyliners Frankfurt - Hamburg Towers
basketbol
19:00Cestivities Civitavecchia - Frassati
basketbol
19:00Keravnos B.C. - APOP
basketbol
19:00AZS AWF Mickiewicz - ROMUS Katowice - Bozza Krakow
basketbol
19:00UKS Gimbasket Wroclaw - USK Chromik Zary
basketbol
19:00Sopron - Zalakerámia ZTE KK
basketbol
19:00OSE Lions - Kaposvari
basketbol
19:00Jaszbereny KSE - PVSK Pannonpower Pecs
basketbol
19:00Unza Pacers - Matero Warriors
basketbol
19:00ASD Bologna 2016 - Bk 2018 Ferrara
basketbol
19:00BK Iskra Svit - Spisska Nova Ves
basketbol
19:00HBK Prievidza - Inter B Bratislava
basketbol
19:00Parklji - Brinox Medvode
basketbol
19:00Fortitudo Busnago - Abc Cantu
basketbol
19:00Lucenec - MBK Baník Handlová
basketbol
19:00Lombardia Olimpia Lumezzan - N.B. Prevalle
basketbol
19:00KK Samobor - KK Dubrovnik
basketbol
19:00Bramante Pesaro - Robur Falconara
basketbol
19:00Vigor Matelica - Robur Osimo
basketbol
19:00Union Neuchatel Basket - Pully Lausanne Foxes
basketbol
19:00AZS Politechnika Czestochowa - Wisła
basketbol
19:00KK Velika Gorica - KK Hermes Analitica
basketbol
19:00Bærum Basket - Frøya Basket
basketbol
19:00Almansa - A.M.I.C.S. Castelló
basketbol
19:00Euro Nickel - KK Pelister
basketbol
19:00BK Děčín - ČEZ Basketball Nymburk
basketbol
19:00NK Siroki Brijeg - OKK Spars Sarajevo
basketbol
19:00Bratunac - KK Vogosca Sarajevo
basketbol
19:00HKK Capljina Lasta - Mladost Mrkonjić Grad
basketbol
19:00Polkaty Maximus Katy - KS Kosz Pleszew
basketbol
19:00KK Vrsac - Novi Pazar
basketbol
19:00Zlatibor - KK Metalac Valjevo
basketbol
19:00BK Levicki Patrioti - Zilina
basketbol
19:00BK Opava - Sluneta Usti nad Labem
basketbol
19:15Pogon Ruda Slaska - AGH Krakow
basketbol
19:15Ginnastica - CB Team
basketbol
19:15CB Prat - Globalcaja La Roda
basketbol
19:15Smit Roma Centro - Petriana Roma
basketbol
19:30Virtus Fondi - Pass Roma 1970
basketbol
19:30Virtus Pontinia - Grottaferrata
basketbol
19:30Ciudad de Ponferrada - CB Clavijo
basketbol
19:30Ochota Warszawa - HydroTruck II
basketbol
19:30Gallarate - Legnano Basket Knights
basketbol
19:30Maccabi Rishon LeZion - Maccabi Haifa B.C.
basketbol
19:30Pula 1981 - Omis
basketbol
20:00Virtus Granarolo Bologna - OpenjobMetis Varese
basketbol
20:00Mladost SP - Sveti Djorde
basketbol
20:00Radnicki Kragujevac - Zdravlje Leskovac
basketbol
20:00Myrtia Murcia - FC Barcelona Bàsquet II
basketbol
20:00Hammamet - Grombalia
basketbol
20:00Beşiktaş - Banvit B.K.
basketbol
20:00ART Giants Dusseldorf - WWU Munster
basketbol
20:00Bayern Munich II - BIS Speyer
basketbol
20:00Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Holon
basketbol
20:00Phoenix Hagen - Erdgas Ehingen/Urspringschule
basketbol
20:00Science City Jena - MLP Academics Heidelberg
basketbol
20:00Mesarija Prunk Sezana - Postojna
basketbol
20:00Virtus Pozzuoli - Corato
basketbol
20:00J.K.T. - Patriots Kigali
basketbol
20:00KK Sencur - KK Tajfun Sentjur
basketbol
20:00Skrljevo - KK Alkar
basketbol
20:00KK Zabok - GKK Šibenik
basketbol
20:00KK Helios Domžale - Rogaška Crystal
basketbol
20:00KD Hopsi Polzela - Podcetrtek
basketbol
20:00Akademija FMP - KK Kumanovo
basketbol
20:00KK Sloboda Tuzla - KK Promo Doni Vakuf
basketbol
20:00Borac - KK Sloboda Uzice
basketbol
20:00Galitos Barreiro - Illiabum
basketbol
20:00S.C. Lusitânia - Barreirense
basketbol
20:00Napredak Aleksinac - KK Vojvodina
basketbol
20:25Hapoel Jerusalem B.C. - Ironi Nahariya
basketbol
20:30Den Helder Suns - GasTerra Flames
basketbol
20:30Bayer Giants Leverkusen - Artland Dragons
basketbol
20:30Paderborn Baskets - VFL Kirchheim Knights
basketbol
20:30HKK Zrinjski HT Mostar - KK Kakanj
basketbol
20:45Rotterdam Challengers - Aris Leeuwarden
basketbol
21:00Le Mans Sarthe Basket - Limoges CSP
basketbol
21:00Boulazac Basket Dordogne - Monako
basketbol
21:00Strasbourg IG - Cholet Basket
basketbol
21:00Orléans Loiret Basket - JDA Dijon Bourgogne
basketbol
21:00Algeciras - UBU Tizona
basketbol
21:00Stade de Vanves - La Rochelle Rupella
basketbol
21:00Aurore de Vitre - Union Tarber Lourdes
basketbol
21:00Vendee Challans Basket - Angers Basket Club 49
basketbol
21:00BC Orchies - Mulhouse Basket
basketbol
21:00Saint Vallier Basket Drome - Kaysersberg Ammerschwihr
basketbol
21:00CEP Lorient - JSA Bordeaux
basketbol
21:00Besancon Avenir Comtois - Andrezieux Boutheon ALS
basketbol
21:00WBC Raiffeisen Wels - UBC St. Polten
basketbol
21:00SPM Shoeters Den Bosch - BC Apollo Amsterdam
basketbol
21:00Zorg en Zekerheid Leiden - Basketball Academie Limburg
basketbol
21:00KK Igokea - Cedevita Olimpija
basketbol
21:00KKS Tarnowskie Gory - Hes
basketbol
21:00Troti - LTH Castings Mercator
basketbol
21:00SLUC Nancy Basket - ALM Evreux Basket
basketbol
21:00ADA Blois Basket 41 - Fos Ouest Provence Basket
basketbol
21:00Poitiers Basket 86 - Denain ASC Voltaire
basketbol
21:00BC Souffelweyersheim - Saint-Chamond
basketbol
21:00Quimper UJAP - Paris
basketbol
21:00Badalones - Bianya Roser
basketbol
21:00Marin PeixeGalego - Delteco GBC
basketbol
21:00Club Baloncesto Breogán - CB Lucentum Alicante
basketbol
21:00KK Dunav Stari Banovci - Dynamic
basketbol
21:00Surrey United - London City Royals
basketbol
21:04Jamtland - Sodertalje Kings
basketbol
21:30Levallois Metropolitans - Bourg-en-Bresse
basketbol
21:30FIATC Joventut Badalona - Estudiantes
basketbol
21:30Obradoiro CAB - Real Madrid Baloncesto
basketbol
21:30Crailsheim Merlins - BG Goettingen
basketbol
21:30BC Pallacanestro Trieste - Brescia
basketbol
21:30Gembo Borgerhout - Gistel Oostende
basketbol
21:30LDP Donza - Melco Ieper
basketbol
21:30Urania Milano - Apu Gsa Udine
basketbol
21:30Fortitudo Alessandria - BC Paffoni Omegna
basketbol
21:30Basics Melsele - Bent Schoenen Waregem
basketbol
21:30Bristol Flyers - London Lions
basketbol
21:45De' Longhi Treviso Basket - Reyer Venezia Mestre
basketbol
21:45Tezenis Verona - Ravenna
basketbol
21:50Bernareggio - Nuova Olginate
basketbol
22:00Molinella - Anzola
basketbol
22:00Aurora Desio - 7 Laghi
basketbol
22:00Valceresio - B.T.E.Battaglia
basketbol
22:00Lissone - Carpe Diem Calolziocorte
basketbol
22:00Sansebasket Cremona - Opera
basketbol
22:00Sustinente - Virtus Lumezzane
basketbol
22:00Cirie - Novipiu Campus Piemonte
basketbol
22:00Don Bosco Crocetta - Savigliano
basketbol
22:00Trecate - ASD 5 Pari
basketbol
22:00Gilbertina Soresina - Nuova Pallacanestro Vigevano
basketbol
22:00JuVi Cremona - Falconstar Monfalcone
basketbol
22:00Gross Empoli - All Food Enic Firenze
basketbol
22:15Olimpia Legnaia - Fides Montevarchi
basketbol
22:15Collegno - Canestro Alessandria
basketbol
22:15Virtus Assisi - Pisaurum
basketbol
22:30Angra Vaquinha - Sampaense Basket
basketbol
23:00FastBreak Valle - Bucaros Bucaramanga
basketbol
23:30Esgueyra/Oli - Vitoria Guimaraes
basketbol
00:00Piratas de Bogota - Cimarrones Del Choco
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Bahçeşehir Klj (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
15:15Botaş - Galatasaray (Tivibu Spor HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Gaziantep Basket (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
20:00Anadolu Efes - Büyükçekmece (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Tofaş (Tivibu Spor 2 HD)
basketbol
14:00Çukurova Basket - Botaş (Tivibu Spor HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (Tivibu Spor 2 HD)
futbol
13:00Atırau - Jetısu FKCanlı
futbol
13:00FC İrtiş Pavlodar - KaysarCanlı
futbol
13:00Rotor Volgograd II - FC Dynamo BryanskCanlı
futbol
13:00FC Dynamo Kyiv U21 - Oleksandriya U21Canlı
futbol
13:00Thanh Hoa F.C. - Viettel F.C.Canlı
futbol
13:00Ho Chi Minh City F.C. - Hoang Anh Gia Lai F.C.Canlı
futbol
12:45FC Znamya Truda - FC KolomnaCanlı
futbol
12:15Guangzhou R&F F.C. - Shandong Luneng TaishanCanlı
futbol
12:15Balestier Khalsa FC - Tampines Rovers FCCanlı
futbol
12:15Geylang International - Albirex Niigata SingaporeCanlı
futbol
12:15Hougang United FC - Brunei DPMM FCCanlı
futbol
12:15Warriors Singapore - Home United FCCanlı
futbol
12:00FK TJ Štěchovice - Slavia IICanlı
futbol
12:00Hapoel Tel Aviv F.C. U19 - Maccabi Haifa F.C. U19Canlı
futbol
11:45Armed Forces FC - Kuching FACanlı
futbol
11:31Guam Tritons Üniversitesi - Islanders GuamCanlı
futbol
11:30FC Petrolul Ploiești - CS Concordia ChiajnaCanlı
futbol
11:15Motorlet Praha - FK Admira PragueCanlı
futbol
11:15MFK Frýdek-Místek - MFK VyskovCanlı
futbol
11:15SK Benešov - FC Viktoria Plzeň IICanlı
futbol
11:15SK Mondi Štětí - Aritma PragCanlı
futbol
11:15Tatran Rakovnik - ChomutovCanlı
futbol
11:15FC Slovan Havlíčkův Brod - Zbrojovka IICanlı
futbol
11:15Central Coast Mariners Academy - Newcastle JetsCanlı
futbol
11:15Odra Petrkovice - Banik Ostrava IICanlı
futbol
11:00Putra Sinar Giri - Persibo BojonegoroCanlı
futbol
13:15Condeixa - Rio Ave F.C.
futbol
13:15Termez Surkhon - Navbahor Namangan
futbol
13:30Odense Boldklub U19 - Esbjerg fB U19
futbol
13:30FC Viktoria Plzeň U19 - FC Zbrojovka Brno U19
futbol
14:00FC Tambov - FC Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
14:00SD Eibar - FC Barcelona
futbol
14:00FC St. Pauli - SV Darmstadt 98
futbol
14:00SSV Jahn Regensburg - SV Sandhausen
futbol
14:00SV Wehen Wiesbaden - 1. FC Heidenheim
futbol
14:00FC Karpaty Lviv - Lviv
futbol
14:00Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo
futbol
14:00FK Ventspils - Riga
futbol
14:00Ballerup-Skovlunde Fodbold - Herlev IF
futbol
14:00Tarnby FF - Fremad Valby
futbol
14:00Hannover 96 II - FC Eintracht Norderstedt 03
futbol
14:00Boldklubben 1908 - Karlslunde IF
futbol
14:00Gentofte-Vangede IF - Avedøre IF
futbol
14:00Kfums Boldklub - Frederikssund IK
futbol
14:00Bremer TS Neustadt - SG Aumund-Vegesack
futbol
14:00SV Werder Bremen III - SC Borgfeld
futbol
14:00Blau-Weiß 90 Berlin - MSV Pampow
futbol
14:00VfB 1921 Krieschow - FSV Martinroda
futbol
14:00Alta IF - Grorud IL
futbol
14:00Idrettsforeningen Fram - Kjelsås Fotball
futbol
14:00SK Herd - Lørenskog IF
futbol
14:00Nordstrand IF - Kråkerøy IL
futbol
14:00Rommen - Eidsvold
futbol
14:00Drøbak-Frogn IL - Lyn Fotball
futbol
14:00FK Tønsberg - Norild
futbol
14:00Frigg Oslo FK - Ready
futbol
14:00Sportsforeningen Grei - Lokomotiv Oslo
futbol
14:00Ullern IF - Follo FK
futbol
14:00Finnsnes IL - Skjervøy
futbol
14:00IF Fløya - Harstad IL
futbol
14:00FK Donn - Storms Ballklubb
futbol
14:00Flekkerøy IL - FK Mandalskameratene
futbol
14:00IL Flint Tonsberg - Vindbjart FK
futbol
14:00Madla - Staal Jørpeland IL
futbol
14:00Vardeneset Ballklubb - IL Brodd
futbol
14:00Steinkjer FK - Nybergsund IL-Trysil
futbol
14:00Strindheim IL - SK Gjøvik-Lyn
futbol
14:00Tiller IL - Brumunddal Fotball
futbol
14:00Verdal Idrettslag - Kolstad
futbol
14:00Djerv Haugesund - Fjora
futbol
14:00Fana IL - FK Fyllingsdalen
futbol
14:00Os Turn Fotball - SK Vard Haugesund
futbol
14:00Çaykur Rizespor U19 - Ümraniyespor U19
futbol
14:00FC Zorky Krasnogorsk - Ararat Moskova
futbol
14:00Jõgeva SK Noorus-96 - FC Infonet
futbol
14:00Khimik-Arsenal - FC Ryazan
futbol
14:00Hatayspor - Adana Demirspor
futbol
14:00Mjondalen IF II - Halsen
futbol
14:00Vålerenga Fotball II - FK Ørn-Horten
futbol
14:00Bryne FC II - Viking FK II
futbol
14:00Sumgayit PFC II - Turan Tovuz PFC
futbol
14:00MOIK Baku - Sabah II
futbol
14:00SK Brann II - Vestfossen IF
futbol
14:00Sogndal II - Bergen Nord
futbol
14:00KIL Toppfotball II - Ranheim FutbolII
futbol
14:00Raufoss II - Orkla Fotballklubb
futbol
14:00IK Junkeren - Bodo-Glimt II
futbol
14:00Lillestrom II - Gjellerasen
futbol
14:00AEK Athens F.C. 19 - Volos U19
futbol
14:00Olympiacos F.C. U19 - OFI Crete U19
futbol
14:00Army United F.C. - Police Tero
futbol
14:00FC Slavia-Mozyr - Neman Grodno
futbol
14:00Shirak F.C. - FC Ararat Yerevan
futbol
14:00Viby IF Fodbold - Kjellerup IF
futbol
14:00FK Arendal - FK Vidar
futbol
14:001. FC Slovácko U19 - FC Pardubice U19
futbol
14:00Vanløse IF - Slagelse B&I
futbol
14:00Levanger FK - Bryne FK
futbol
14:00Nardo FK - Brattvåg IL
futbol
14:00Egersunds IK - IL Stjørdals-Blink
futbol
14:00Sola Fotball - Moss FK
futbol
14:00Fredrikstad FK - Kvik Halden FK
futbol
14:00Byåsen Toppfotball - IL Hødd
futbol
14:00FC Midtjylland U19 - Sonderjyske U19
futbol
14:00Asker Fotball - Florø SK
futbol
14:00Oppsal IF - Elverum Fotball
futbol
14:00Sotra SK - Odds BK II
futbol
14:00Bærum SK - FK Senja
futbol
14:00Åsane Fotball - FK Mjølner
futbol
14:00Niendorfer TSV U19 - FC St. Pauli U19
futbol
14:00FC Bayern Munich U19 - SpVgg Greuther Fürth U19
futbol
14:00Alemannia Aachen U19 - Bayer 04 Leverkusen U19
futbol
14:001. FC Union Berlin U19 - VfL Wolfsburg U19
futbol
14:00JaPS - Mikkelin Palloilijat
futbol
14:00VfL Bochum U19 - FC Viktoria Köln U19
futbol
14:00FC Espoo - IF Gnistan
futbol
14:00Kolding Boldklub - Otterup B&IK
futbol
14:00S.S.C. Napoli U19 - A.S. Roma U19
futbol
14:00HNK Rijeka U19 - Sesvete U19
futbol
14:00Orijent - NK Rudeš
futbol
14:00UD Melilla - Club Deportivo Huétor
futbol
14:00Wazito - Kakamega Homeboyz
futbol
14:00Green Archers United F.C. - Philippine Air Force F.C.
futbol
14:00Phnom Penh Crown FC - Electricite du Cambodge
futbol
14:00Agrobiznes Volochisk - FC Chornomorets Odesa
futbol
14:00FC Torpedo Kutaisi - FC Saburtalo Tbilisi
futbol
14:00JBK - SJK Akatemia
futbol
14:00Hatayspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:30Everton - West Ham United
futbol
14:30Helsingborgs IF - BK Häcken
futbol
14:30Blackburn Rovers - Huddersfield Town
futbol
14:30GAIS - Varbergs BoIS FC
futbol
14:30Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
14:30Potters Bar Town F.C. - Barnet
futbol
14:30KFUM BK Roskilde - Ledøje-Smørum Fodbold
futbol
14:30Lichtenberg 47 - BFC Viktoria 1889
futbol
14:30VfB Auerbach - FSV Wacker 90 Nordhausen
futbol
14:30VSG Altglienicke - VfB Germania Halberstadt
futbol
14:30FSV Optik Rathenow - Berliner FC Dynamo
futbol
14:30ZFC Meuselwitz - Berliner AK 07
futbol
14:30Shijiazhuang Ever Bright - Guizhou Zhicheng F.C.
futbol
14:30Hangzhou Greentown F.C. - Nantong Zhiyun
futbol
14:30Sichuan Annapurna - Xinjiang Tianshan Leopard
futbol
14:30Liaoning Whowin F.C. - Guangdong Southern Tigers
futbol
14:30FK Kom Podgorica - Buducnost Podgorica
futbol
14:30Rudar Pljevlja - OFK Titograd
futbol
14:30FK Zeta - OFK Petrovac
futbol
14:30PS TIRA - Bhayangkara United
futbol
14:30FK Dinamo Samarqand - Pahtakor Taşkent
futbol
14:30Lokomotiv FK - Buhara FK
futbol
14:30Panetolikos U19 - Larisa U19
futbol
14:30FC Sokol Saratov - FC Salyut Belgorod
futbol
14:30Meizhou Hakka - Heilongjiang Lava
futbol
14:30Chemnitzer FC U19 - Hertha BSC U19
futbol
14:30TSG 1899 Hoffenheim U19 - Kickers Offenbach U19
futbol
14:30Legion Makhachkala - FC Anzhi Makhachkala
futbol
14:30Union Viera CF - UD Tenerife Sur Ibarra
futbol
14:30Çankaya - Yomraspor
futbol
14:30Hacettepe S.K. - Hekimoğlu Trabzon
futbol
14:30Menemen Belediyespor U19 - Büyükşehir Erzurumspor U19
futbol
14:30Akhisar Belediyespor U19 - Eskişehirspor U19
futbol
14:30Trabzonspor U19 - Bursaspor U19
futbol
14:30Everton - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:30Blackburn Rovers - Huddersfield (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:35Beijing Guoan - Shanghai Dongya F.C.
futbol
14:45FA 2000 - BK Avarta
futbol
14:45Hapoel Ramot Menashe Meggido - Maccabi Nujeidat Ahmed
futbol
15:00TSV 1896 Rain am Lech - VfB Eichstätt
futbol
15:00SV Wacker Burghausen - TSV Aubstadt
futbol
15:00TSV 1860 Rosenheim - SpVgg Greuther Fürth II
futbol
15:00SV Heimstetten - FC Bayreuth
futbol
15:00Ishoj - Greve Fodbold
futbol
15:00SC Fortuna Köln - Sportfreunde Lotte
futbol
15:00Rot-Weiß Oberhausen - SV Rodinghausen
futbol
15:00SV Bergisch Gladbach 09 - Rot-Weiss Essen
futbol
15:00SG Wattenscheid 09 - Fortuna Düsseldorf II
futbol
15:00FC Schalke 04 II - TuS Haltern
futbol
15:00SV Lippstadt 08 - VfB Homberg
futbol
15:00TSV Steinbach - Rot-Weiss Koblenz
futbol
15:00Kickers Offenbach - 1. FSV Mainz 05 II
futbol
15:00FK Pirmasens - FSV Frankfurt
futbol
15:00VfR Aalen - FC Bayern Alzenau
futbol
15:00SC Freiburg II - Giessen
futbol
15:00Odder IGF - Oure
futbol
15:00FC 08 Homburg - TSG Balingen
futbol
15:00SSV Ulm 1846 - TSG 1899 Hoffenheim II
futbol
15:00SV Elversberg - FC Astoria Walldorf
futbol
15:00Bahlinger SC - 1. FC Saarbrucken
futbol
15:00FC Hunedoara - Gloria Lunca Teuz Cermei
futbol
15:00SV Seligenporten - FC Eintracht Bamberg
futbol
15:00SSV Reutlingen 05 - Sandhausen II
futbol
15:00TSV Ilshofen - Sf Dorfmerkingen
futbol
15:00TSV 1865 Dachau - TSV Landsberg
futbol
15:00TSV Kottern-St. Mang - SV Pullach
futbol
15:00SV Curslack-Neuengamme - TSV Buchholz 08
futbol
15:00Ludwigsfelder FC - F.C. Hertha 03 Zehlendorf
futbol
15:00FC Torgelower SV Greif - F.C. Hansa Rostock II
futbol
15:00Grimma - VFC Plauen
futbol
15:00Eutin 08 - Oldenburger
futbol
15:00TSV Kropp - VfB Lübeck II
futbol
15:00PSV Union Neumünster - TSV Bordesholm
futbol
15:00Kansanshi Dynamos - Lusaka Dynamos
futbol
15:00FC Nyva Ternopil - Kalush
futbol
15:00CS Luceafărul Oradea - Odorheiu Secuiesc
futbol
15:00CS Naţional Sebiş - Ghiroda
futbol
15:00FC Kvant Obninsk - FC Kaluga
futbol
15:00Leningradets - Olimp Khimki
futbol
15:00Dornbirner Sportverein - SC Röthis
futbol
15:00Kalamata F.C. - Ionikos F.C.
futbol
15:00Norresundby - IF Lyseng
futbol
15:00Vejlby-Risskov Idrætsklub - Holstebro BK
futbol
15:00BK Forward - Gefle IF
futbol
15:00Hillerod - Brønshøj BK
futbol
15:00Aarhus Fremad - Vejgaard Boldspilklub
futbol
15:00Tvååkers IF - Lunds BK
futbol
15:00Jammerbugt FC - Sydvest 05
futbol
15:00Brabrand IF - Middelfart G&BK
futbol
15:00Næsby BK - VSK Aarhus
futbol
15:00Hapoel Bnei Arara Ara - MS Daburiya Osama
futbol
15:00KSV Hessen Kassel - SC Viktoria Griesheim
futbol
15:00PFC Spartak Nalchik - SKA Rostov-on-Don
futbol
15:00Tepecik Belediye Spor - Elazığ Belediyespor
futbol
15:00Tuzlaspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
futbol
15:00Eyüpspor - Ankara Demirspor
futbol
15:00Silivrispor - Artvin Hopaspor
futbol
15:00Sancaktepe Belediyespor - Sarıyer
futbol
15:00Manisa - Pendikspor
futbol
15:00FC Hirnyk-Sport Komsomolsk - FC Volyn Lutsk
futbol
15:00Bandari F.C. - Chemelil Sugar F.C.
futbol
15:00Kisumu All Stars - Mathare United F.C.
futbol
15:00Ulinzi Stars F.C. - Kenya Commercial Bank SC
futbol
15:00Nzoia Sugar - Sofapaka F.C.
futbol
15:00Zoo Kericho - Posta Rangers
futbol
15:00Balkany Zarya - MFC Kremin Kremenchuk
futbol
15:00Cherkaschyna-Akademia - Prykarpatye
futbol
15:00ETSV Weiche - Heider SV
futbol
15:00FC Torpedo-BelAZ Zhodino II - Isloch II
futbol
15:00Antalyaspor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 2)
futbol
15:00FC Ingolstadt 04 - Chemnitzer FC
futbol
15:001. FC Magdeburg - F.C. Hansa Rostock
futbol
15:00TSV 1860 München - KFC Uerdingen 05
futbol
15:00Eintracht Braunschweig - SpVgg Unterhaching
futbol
15:00SV Waldhof Mannheim - Hallescher FC
futbol
15:00SC Preußen Münster - SG Sonnenhof Großaspach
futbol
15:00Antalyaspor - Gençlerbirliği S.K.
futbol
15:00FC Ilves - HJK
futbol
15:00FC Inter Turku - Kuopion Palloseura
futbol
15:00FC Honka - IFK Mariehamn
futbol
15:00KPV - Vaasan Palloseura
futbol
15:00HIFK - RoPS
futbol
15:00Seinajoen Jalkapallokerho - FC Lahti
futbol
15:00FC Avangard Kursk - FC Tekstilshchik Ivanovo
futbol
15:00FC Mordovia Saransk - FC Krasnodar II
futbol
15:00FC Nizhniy Novgorod - FC Khimki
futbol
15:00Chesterfield - Wrexham
futbol
15:00ZKS Olimpia Zambrów - Unia Skierniewice
futbol
15:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - KS Wasilkow
futbol
15:00MLKS Znicz Biala Piska - Lechia Tomaszów Mazowiecki
futbol
15:00Elana Toruń - Stal Stalowa Wola
futbol
15:00Grom Nowy Staw - Pogoń Szczecin II
futbol
15:00Koge Nord - FC Allerød
futbol
15:00Taastrup Fodbold Club - IF Skjold Birkerød
futbol
15:00Manchester City U23 - Brighton & Hove Albion U23
futbol
15:00VfR Garching - FC Augsburg II
futbol
15:00SV Schalding-Heining - 1. FC Nuremberg II
futbol
15:00Viktoria Aschaffenburg - FV Illertissen
futbol
15:30FC Slovan Liberec - Jablonec
futbol
15:30FC Liefering Salzburg - Ried
futbol
15:301. SK Prostějov - Viktoria Zizkov
futbol
15:30ND Mura 05 - NK Triglav Kranj
futbol
15:30FK Dukla Banská Bystrica - FK Slavoj Trebišov
futbol
15:30KFC Komarno - Partizán Bardejov
futbol
15:30MFK Dubnica - FC Petržalka 1898
futbol
15:30Bonner SC - Borussia Dortmund II
futbol
15:30Borussia Mönchengladbach II - Wuppertaler SV
futbol
15:30TSV Schott Mainz - FC Arminia Ludwigshafen 03
futbol
15:30FC Slovan Rosice - MSA Dolní Benesov
futbol
15:30Gravenzande - SDC
futbol
15:30Nasaf Qarshi FK - PFK Andijan
futbol
15:30P.A.O.K U 19 - Lamia U19
futbol
15:30FC Hlučín - FC Fastav Zlín II
futbol
15:30Al-Nahda Nazareth - FC Ahva Kfar Manda
futbol
15:30ČSK Uherský Brod - SK Uničov
futbol
15:301. FC Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Žilina II
futbol
15:30MFK Košice - ŠK Slovan II Bratislava
futbol
15:30Karonga United - Azam Tigers
futbol
15:30Mlatho Mponela - Big Bullets F.C.
futbol
15:30Mighty Wanderers - Civil Sporting Kulübü
futbol
15:30Iskra Danilovgrad - Sutjeska
futbol
15:30Moyale Barracks - Blue Eagles